فرش تندیس خاطره کاشان

فرش تندیس خاطره کاشان

فرش کاشان


 فرش تندیس خاطره کاشان در سال ۱۳۸۰ شروع به فعالیت کرد و باجدیدترین دستگاه های روز دنیا ، تولید فرشهای ۷۰۰ شانه ۸ رنگ با تراکم۱۵۰۰ را آغاز نمود . با توجه به تقاضای بازار و هدف عرضه بهترین و به روزترین محصولات ، این واحد در سال ۱۳۸۷ اقدام به تجهیز این واحد با جدیدترینتکنولوژی بافت فرش ماشینی نمود .

 
این واحد در حال حاضر با داشتن۲۰ مدل ازدستگاههای ذکرشده وظرفیتتولیدروزانه ۶۰۰۰ مترمربع انواع فرش آکریلیک باشانه های ۴۰۰ و ۵۰۰ و۷۰۰ و۱۰۰۰و ۱۲۰۰ باتعداد رنگ ۸ و ۱۰ و ۱۲درتراکم های ۳۶۰۰ ۳۰۰۰ ۲۵۵۰ ۱۲۰۰۱۰۰۰با طرحها و نقوش سنتی و مدرن از بزرگان این صنعت به شمار میرود.درحال
حاضر این مجموعه با ۵۰۰ نفر کارگر بطور مستقیم وغیر مستقیم و همچنین ۱۰ نفر از کارشناسان زبده ومتخصص نساجی اداره میشود.این مجموعه درراستای اهداف بلند مدت خود و خروج ازصادرات تک قطبی کشور اقدام بهبرنامه ریزی جهت حضور در بازارهای جهانی نموده که با ایجاد واحد بازرگانی
و استفاده از کارشناسان این حوزه در بخش صادرات وحضور مستمر در نمایشگاههای خارج از جمله دموتکس چین و ترکیه و آلمان سعی در بالابردن توان صادراتی خود نمود . که توانسته است در این بخش به توفیقاتبزرگی نائل آید و محصولات خود را به بیش از ۲۰ کشور جهان صادر نماید.
وسخن آخراینکه این مجموعه برای پیشبرد اهداف خود دست از تلاش مستمر برنداشته و به اذعان مشتریان از بهترین و بی نظیرترین فرشهای ایران شمرده می شوند. این مجموعه با انعطاف پذیری بالا وشناخت بازارعرضه و تقاضا،همیشه در صدر بهترین شرکتهای تولیدی در زمینه نساجی بوده و هست .
امید است که با حمایت مسئولان و مصرف کنندگان گرامی، این روند ادامه پیدا کند و هر روز به کیفیت و کمیت محصولات افزوده شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۹۰۲۴۲۰۹۱۴ تماس حاصل کنید. 

مطالب مشابه

کارخانه فرش کاشان

کارخانه فرش کاشان کارخانه فرش کاشان بزرگترین کارخانه تولید کننده فرش...

لیست قیمت فرش ماشینی کاشان

لیست قیمت فرش ماشینی کاشان قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه...

عوامل موثر بر قیمت فرش

عوامل موثر بر قیمت فرش در این مقاله سعی داریم...