مزیت های فرش ۷۰۰ شانه

مزیت های فرش ۷۰۰ شانه


مزیت فرش 700

 فرش ماشینی ۷۰۰ شانه گوی سبقت را از بقیه فرش های ماشینی خواهد ربود. چرا که تمام فرش های ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه از نظر.جنس و نخ تقریبا یکسان بوده ولی فرش ۷۰۰ شانه ضخامت آنها بالاتر می باشد و از طرفی  قیمت فرش ۷۰۰ شانه به مراتب پایین تر ازفرش های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ است .

 

تفاوت های فرش ۷۰۰ شانه با دیگر فرش ها :


تفاوت‌های کیفی اندکی وجود دارد که باعث کاهش کمی قیمت می‌شود. شانه و تراکم در تفاوت فرش ها با یکدیگر نقش اساسی دارد . فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه به دلیل تراکم و شانه بالا دارای ویژگی هایی چون : ریز نقش بودن فرش ، کوتاه تر بودن نخ خاب فرش ، نرمی و لطافت بالا و مهم ترین ویژگی فرش ۱۲۰۰ شانه یعنی طول عمر بالای فرش نسبت به دیگر فرش ها است . چرا که این فرش به دلیل تراکم بالا به عبارتی توپر تر و متراکم تر است و همین عمر سبب دوام و مقاومت فرش می شود .

فرش 700 شانهاما به این معنا نیست که فرش ۷۰۰ شانه بی کیفیت و طول عمر کمی دارد. البته از نقطه‌نظر دیگری هم می‌توان به این قضیه نگاه کرد و آن از نقطه نظر کاربرد است. وقتی قرار است فرشی برای اتاق خواب یا نشیمن تهیه کنید دیگر چندان لزومی ندارد که به سراغ گران‌ترین فرش ماشینی بازار بروید. فرش ۷۰۰  از فرش ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه ضخامت بیشتری دارد و به همین دلیل ضخامت بیشتر آن دارای مشتریان و طرفداران زیادی هستند. برخی از مشتریان هستند که بیش از طرح و زیبایی هایی که در فرش ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ است ، ضخامت و استحکام قالی هایی را که خریداری می کنند برایشان مهم تر است و به همین دلیل این کالا ها را انتخاب می کنند

  , , , , , , , , , , ,

مشخصات فرش ۷۰۰ شانه :


عمر فرش های ماشینی در نتیجه عوامل مختلف ممکن است متغییر باشد.نخستین و مهم ترین عامل جنس به کاررفته در فرش ماشینی نخ است .بهترین جنس نخ ، نخی است که ۱۰۰ درصد اکریلیک  است . پس اگر قصد خرید فرش ماشینی با جنسی مرغوب دارید یادتان باشد که در هنگام خرید به جنس و نخ به کار رفته در آن توجه کنید. چرا فرش های  تمام اکریلیک نسبت به نخ های دیگر نرم  تر و لطیف تر هست همچنین نخ های اکریلیک روشنگر هس و نمایی بهتر و قشنگ تری به نمایش می گذارد .فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ و سایر مدل‌هایی که تراکم خوبی دارند نیز زیبا هستند. زیرا این روزها دستگاه‌های بسیار پیشرفته‌ای برای بافت فرش در کارخانجات تولیدی وجود دارند. این دستگاه‌ها مانند دستگاه HCP ، ضمن سرعت بخشیدن به بافت و تولید فرش، در پیاده‌سازی نقشه دلخواه و جلوه رنگ‌های متنوع نیز بسیار درخشان عمل می‌کنند.

دستگاه فرش

دستگاه فرش ۷۰۰ شانه


البته نکته لازم به ذکری نیز وجود دارد: این دستگاه‌ها می‌توانند از مواد مختلفی برای تولید استفاده کنند. بنابراین نوعی درجه‌بندی کیفی هم در میان انواع فرش ماشینی ۷۰۰ شانه به وجود می‌آيد.طرح‌های بسیار زیبای ایرانی در نقشه بافت فرش‌های ماشینی به کار گرفته می‌شوند. بسیاری از مدل‌های فرش ماشینی ۷۰۰ شانه از طرح‌های معروف طراحان به نام استفاده می‌کنند. از نظر تنوع رنگ نیز باید گفت که فرش ۷۰۰ شانه در ۲ نوع ۸ رنگ و ۱۰ رنگ تولید می‌شود. البته اختلاف قیمت این ۲ نوع چندان زیاد نیست. فرش ۷۰۰ شانه خاوران  از جمله باکیفیت‌های این بازار است و دست خریدار را در انتخاب طرحی مطابق سلیقه خود کاملا باز می‌گذارد .

, , , , , , , , , , ,

مطالب مشابه

لاکچری کاربنی فرش کاشان گل برجسته

لاکچری کاربنی فرش کاشان گل برجسته   فرش ۱۰۰۰شانه گل...

فرش کاشانه چوخ چوخ اورگه یاتمالده

تولید وعرضه انواع فرش تندیس خاطره کاشان  مهمترین شرایط برای...


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home3/ghalieka/domains/tandiskhatereh.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home3/ghalieka/domains/tandiskhatereh.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/ghalieka...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/ghalieka/domains/tandiskhatereh.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52