1 - راهنمای خرید فرش

خریداینترنتی فرش۱۲۰۰شانه

فرش رنگ سیلور 12متری

خریداینترنتی فرش۱۲۰۰شانه

خریداینترنتی فرش۱۲۰۰شانه برای خرید اینترنتی فرش۱۲۰۰شانه با کارشناسان شرکت فرش تندیس خاطره کاشان میتوانید درارتباط باشید. پیشرفت تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات موجب شده است تا تولیدکنندگان فرش ماشینی از روش های مختلفی و جدیدی برای عرضه محصولات خود استفاده نمایند . راه اندازی فروشگاه برای ارائه خرید اینترنتی فرش ۱۲۰۰ شانه جهت رفاه و راحتی مشتریان توسط شرکت فرش کاشان صورت گرفته است که موجب رضایت مندی بسیاری از خریداران از خدمات بی نظیر این فروشگاه معتبر فرش گشته است .

 

مشخصات فرش ۱۲۰۰ شانه

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه به علت دارا بودن تعداد گره های عرضی و طولی ۱۲۰۰ و ۳۶۰۰ در اندازه یک متر به عنوان فرش ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ شناخته می شود که به لحاظ ظرافت و زیبایی بی نظیر و بسیار شبیه به قالی دستباف می باشد و به همین دلیل به عنوان فرش دستباف گونه شناخته می شود . استفاده از این مدل فرش ریز بافت به جهت دارا بودن ظرافت بالا ، در مکان های کم تردد مثل فرش پذیرایی پیشنهاد می شود که افراد می توانند از آن با سال ها حفظ ظاهر و دوام و ماندگاری بهره ببرند .

 

خرید اینترنتی فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان

فروشگاه آنلاین فرش تندیس خاطره کاشان که در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتری در جهت رفاه و کاهش هزینه های آن ها به دست مدیران متبحر و مجرب این شرکت معتبر فرش راه اندازی شده است ، دارای انواع فرش های ماشینی در شانه تراکم ها و مدل های مختلف می باشد . خرید آنلاین فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته امکانی است که در این سایت برای متقاضیان این محصول به بهترین نحو قرار داده شده است و شامل خرید مستقیم فرش به قیمت درب کارخانه همراه با گارانتی معتبر فرش ۱۲۰۰ شانه با امکان ارسال رایگان فرش برای خریداران همراه خواهد بود . این خدمات موجب رفاه و رضایت مندی مشتری شده است که به نوعی می توان از جمله سرلوحه های کاری این شرکت به شمار آورده که در آن موفق عمل کرده اند .

 

تفاوت فرش های ۱۲۰۰ شانه با سایر فرش ها

در اینجا می خواهیم مختصری درباره تفاوت های فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم۳۶۰۰ با سایر فرش های تولیدکننده کاشان با همدیگر صحبت کنیم.

اولین و ساده ترین تفاوتی که بین فرش ۱۲۰۰ شانه و سایر فرش ها وجود دارد، طبیعتا تعداد شانه و تراکم آن است. که به دلیل وضوح آن، ما از این قسمت می گذریم و درباره آن توضیحی نمی دهیم .

دومین تفاوتی که می توان به عنوان اختلاف فرش های ۱۲۰۰ شانه با سایر فرش ها مطرح کرد، قیمت فرش های ۱۲۰۰ شانه است. در واقع فرش ۱۲۰۰ شانه، قیمتی بین فرش های ۷۰۰ شانه و فرش های ۱۵۰۰ شانه دارد و یکی از دلایل محبوبیت فرش های ۱۲۰۰ شانه همین موضوع قیمت آنهاست.

نکته بعدی نوع بافت این فرش هاست. فرش های ۱۲۰۰ شانه به دلیل شانه و تراکم بسیار بالایی که دارد، موجب شده است که بسیار ریزبافت و خوش نقش و نگار به نظر بیاید. به همین دلیل بسیار زیباتر و جذاب تر از فرش های ۷۰۰ شانه است.

نکته بسیار مهم بعدی، ضخامت فرش های ۱۲۰۰ شانه است که همانطور که در گذشته هم به ان اشاره کردیم این فرش ها به اندازه فرش های ۷۰۰ شانه ضخیم نیست ولی به اندازه فرش های ۱۵۰۰ شانه هم نازک نیست.

به طور کلی می توان گفت فرش های ۱۲۰۰ شانه، نقطه تعادلی است بین فرش های ۷۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه و به همین دلیل به یکی از محبوب ترین فرش های ماشینی درکاشان تبدیل شده است.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.