1 - راهنمای خرید فرش, 5 - دکوراسیون فرش, 6 - فرش

خریدفرش جهیزیه

فرش رنگ نقره ای جدید
خریدفرش جهیزیه
خریدفرش جهیزیه

خریدفرش جهیزیه

 

خریدفرش جهیزیه یکی از سنت های قدیمی وزیبای مردم ایران است وخانواده ها به دنبال این هستند تا کالاییبرای فرزندشان بخرند تا چندین سال بتواند از آن استفاده کند.فرش یکی از مهم ترین وضروریترین کالاهایی است که برای جهیزیه خریداری میشود.فرش جهیزیه شامل فرش پذیرایی.اتاق خواب.فرش آشپزخانه و……میشود.

 

همه ما از زمانی که چشم باز کردیم در خانه ی پدری مان تمام وسایل راحتی و امنیت خود را حاضر و اماده پیش چشم خود دیده ایم و با راحتی و فراغ بال هرچه بیشتر به زندگی پرداخته ایم . می توان گفت که خانواده در حد توان خود امکانات و شرایط راحتی و پیشرفت را برای ما فراهم کرده بودند.  با وجود تمام این راحتی ها ، داشتن یک خانه و زندگی مستقل یک دغدغه و چالش بزرگ است که در ذهن همه انسان ها وجود دارد .

 

چرا که داشتن یک خانه که می توانید در آن هر زمان که خواستید استراحت کنید ، بخوابید ، غذا بخورید و … یک راحتی بی نظیر و غیر قابل چشم پوشی است  .

 

مدل فرش جهیزیه

دکوراسیون فرش در هر منزلی موارد زیادی را شامل می شود که که شخص در طول روز با آن سر و کار دارد و می توان گفت که بر زندگی اش تاثیر می گذارد.

به طور مثال اگر یک نفر عاشق رنگ کرم باشد و از دیگر رنگ ها دوری می‌کند. اگر برای این فرد یک  محیط با دکوراسیونی از رنگ های شاد فراهم نمایید باز هم ان دکور و آن خانه نمی تواند به محلی برای کسب آرامش روح و روان او تبدیل شود . و آرامش ذهنی ندارد و نمیتواند تمرکز کند و در اصطلاح کیفیت زندگی آن شخص پایین می آید و همیشه کمبود رنگ کرم را در زندگی خود حس خواهد کرد و از طرفی همیشه کمبود این رنگ کرم را در زندگی و در دکوراسیون خود حس خواهد کرد.

 

 

پس حتما در نظر داشته باشید که از مهمترین و اولین ترین نکات برای داشتن یک دکوراسیون زیبا ، انتخاب عناصر دکوراتیو با در نظر گرفتن روحیه خود و اعضای خانوادمان است . و نکته مهم بعدی میزان هزینه ای است که برای این موضوع در نظر میگیریم . یادتان باشد که این موضوع که با کمترین هزینه میتوانید دکوراسیون ساده و زیبایی داشته باشید کاملا صحت دارد .

 

فرش جهیزیه

خریدفرش جهیزیه نیاز به دقت در دو عامل اساسی در دکوراسیون منزل دارد. مبلمان و فرش همان دو عنصر مهم در دکوراسیون منزل هستند که وجود این دو عضو در تمامی منازل به جهت احساس آرامش و راحتی ضروری است. از انجایی که هزینه لازم برای خرید یک دست مبلمان نسبت به هزینه لازم برای خرید فرش بسیار بالاتر است ، ما به شما پیشنهاد می دهیم که خرید مبلمان را در اولویت خود قرار دهید و بعد از آن به دنبال فرش که به عنوان یک عنصر تکمیل کننده شناخته می شود باشید .

 

حتما در نظر داشته باشید که مبلمانی را انتخاب نمایید که بتوانید به راحتی آن را با دیگر عناصر موجود در کوراسیون منزل ست و ترکیب نمایید . از طرفی خوب است بدانید که از خرید مبلمان هایی با رنگ های خیلی روشن و خیلی گرم دوری نمایید . مثلا در نظر بگیرید که مبلمان خود را تماما زرد خریده باشید . این انتخاب باعث می شود تا زیبایی دیگر موراد به  کار رفته در دکوراسیون منزل زیر سوال برود و یا حتی می توان گفت که انتخاب رنگ برای سایر عناصر بسیار سخت و یا حتی غیر ممکن می شود .

 

انتخاب فرش جهیزیه عروس

در انتخاب فرش ماشینی حتما توجه تان در ابتدا معطوف به رنگ مبلمان خواهد بود و سپس به  موارد دیگر موجود در محیط . به طور مثال زمانی که مبلمان قرمز و کرم رنگ استفاده می کنیم اگر رنگ غالب مبلمان ، قرمز باشد می توانیم فرش کرم رنگ انتخاب کنیم که از طیف رنگی قرمز نیز برخوردار باشد .

علاوه بر رنگ فرش، نوع فرش نیز باید با سبک مبلمان و دکوراسیون منزلمان خوانایی داشته باشد. یعنی اگر مبلمان استیل و سطلنتی انتخاب کردید ، فرش انتخابی تان باید فرشی با نقوش اصیل باشد که فضا را کلاسیک جلوه دهد .

 

یا اگر از مبلمان های راحتی و بزرگ استفاده می کنید ، داشتن یک فرش با نقوش بسیار زیاد و با شکوه  باعث می شود که از صمیمت و راحتی فضای شما کاسته شود . مرحله ی آخر توجه به ضخامت و ماندگاری فرش است چرا که در ابتدای زندگی با عادت کردن به دکوراسیون منزل خود شاید برای مدتی طولانی قادر به تغییر آن نباشید، پس باید از دوام و سهولت شست و شوی آن مطمئن باشد و شاید هزینه ی بیشتری صرف کنید بتوانید جنس مرغوب تر و قابل اطمینان تری را تهیه کنید.

 

فرش

,,,,,,,,,,,,,,

 

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.