1 - راهنمای خرید فرش, 5 - دکوراسیون فرش

دکوراسیون زرد و طوسی منزل

قیمت فرش 12متری رنگ دودی

دکوراسیون زرد و طوسی منزل

دکوراسیون زرد و طوسی منزل بله، ما خاکستری و زرد داریم، اما آنها دارای سایه های زیادی هستند، از خاکستری تیره تا خاکستری کبوتری و از زرد پررنگ تا رنج رنگی بسیار روشن. علاوه بر این، این رنگ‌ها را می‌توان با رنگ‌های خنثی مانند کرمی یا سفید ترکیب کرد تا ظاهری بسیار زیبا داشته باشند، یا می‌توانند با رنگ‌های مشکی پررنگ‌تر و دراماتیک‌تر به نظر برسند.

 

چنین طرح رنگی را می توان با رنگ سبز آبی یا شکاری، با زنگ زدگی و برخی رنگ های دیگر، بسته به ترکیب رنگ ها و سایه هایی که انتخاب می کنید، جذاب تر کرد.

 

فرش ماشینی تندیس خاطره کاشان

 

دکوراسیون زرد و طوسی منزل ، در مورد سبک‌ها، این طرح رنگی با هر چیزی، از روستیک گرفته تا مینیمالیستی، مناسب است، و البته برای فضای داخلی معاصر و مینیمالیستی بسیار مورد پسند است زیرا به راحتی با تونالیته ی رنگارنگ جذاب‌تر می‌شود.

 

اگر یک اتاق نشیمن با دیوارهای خاکستری گرافیتی، بستر خاکستری و سفید و زرد درکنار آن میز چوبی و گیاهان گلدانی تزیین شود بسیار جالب توجه و چشم نوازاست.

 

دکور

دکوراسیون زرد و طوسی منزل ، اگر یک اتاق خاکستری یا حداقل خاکستری با یک رنگ خنثی در دسترس دارید – این عالی است! برخی از تونالیته های زرد مانند یک قطعه مبلمان یا تعدادی قاب و تابلو فرش زیبا را به آنجا اضافه کنید – وآنگاه می بینید که یک فضای شیک ساخته و به نمایش گذاشته اید .

 

فرش و قالیچه تندیس خاطره کاشان

اگر نه – به دیوار برجسته ای فکر کنید که با رنگ زرد آفتابی، پوست لیمو یا خردلی ساخته شده است، که درآنجا باید از مبلمان خاکستری و زرد استفاده کنید، اگردکوراسیون آشپزخانه است، می توانید یخچال زرد پررنگ و برخی وسایل و البته دکوری باشد که به شما کمک می کند تا فضای آشپزخانه شما جذاب تر شود .

 

طرح رنگ خاموش ، چنین طرح رنگی به معنای واقعی کلمه برای هر فضایی مناسب است، حمام، اتاق خواب، اتاق بچه ها. اگر سبک شما اجازه می دهد، ظاهرخانه  را با آثار هنری زیبا، جا شمعی ها و فانوس های شمعی، گلدان ها زیبا کنید .

 

سایه های مختلف خاکستری را امتحان کنید

دکوراسیون زرد و طوسی منزل ، دکوراسیون با رنگ خاکستری رنگ با همه ی موارد اعم از رنگ و طره هماهنگی دارد : دیوارها، سقف ها، کف ها، مبلمان، اثاثه یا لوازم جانبی، فقط وسایل کوچکی را با رنگ های متفاوت تغییر دهید تا آنچه را که دوست دارید به دست آورید.

 

فرش کاشان

اگر دنبال گزینه ی مطلوب  و خنثی هستید ، خاکستری کبوتری را انتخاب کنید، اگر نه – خاکستری زغالی همان چیزی است که شما نیاز دارید. مشکی نیز خوب و متضاد با خاکستری و زرد به نظر می رسد. اگر می‌خواهید ظاهری سبک‌تر و مطلوب داشته باشید، سفید یا کرم را اضافه کنید.

 

چگونه دکوراسیون خود را با رنگ زرد القا کنید

دکوراسیون زرد و طوسی منزل ،در مورد رنگ زرد، استفاده درست از این رنگ و عدم ایجاد نتیجه بی مزه یا پررنگ نکردن اتاق نشیمن شما دشوار است. اگر در حال حاضر یک اتاق نشیمن خاکستری دارید، می توانید فقط چند پالت رنگی زرد اضافه کنید که می توان آنها را در زمانی که خسته کننده شدند تغییر داد: یک میز کنسول، چند قاب، یک آواجو و… همچنین می‌توانید چند اثر هنری زرد پررنگ و چهارپایه برای روح بخشیدن به اتاق اضافه کنید.

 

دکوراسیون زرد و طوسی منزل

دکوراسیون زرد و طوسی منزل ، برای دستیابی به جلوه های مختلف و ایجاد محیط های مختلف می توانید رنگ هایی که با زرد هماهنگی دارند را انتخاب کنید.

 

اگر در مورد سایه های روشن تردید دارید ، زرد کم رنگ را انتخاب کنید که کاملاً خنثی به نظر می رسد. زرد پررنگ با خاکستری بسیار روشن یا خیلی تیره و زرد نئون نیز سرد و متضاد به نظر می رسد. اگر نور خورشید را دوست دارید و رنگ زرد زیادی می خواهید، کل اتاق را زرد کنید و سپس به دلخواه آن را با خاکستری هماهنگ سازید .

 

فرش کاشان

, , , ,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.