1 - راهنمای خرید فرش

دکوراسیون فرش طوسی

فرش

دکوراسیون فرش طوسی

دکوراسیون فرش طوسی وفرش فیلی یکی از پرطرفدارترین رنگها در بین مشتریان فرش ماشینی کاشان می‌باشد. فرش یکی از اجزای مهم و تأثیرگذار در دکوراسیون منزل است. رنگ و طرح و نقوش روی فرش می تواند منتقل کننده احساسات متفاوتی به افراد باشد. وجود فرش طوسی در دکوراسیون می تواند نشان دهنده علاقه صاحب خانه به محیط های منعکس کننده آرامش و اعتماد باشد.وجود فرش طوسی در دکوراسیون می تواند نشان دهنده علاقه صاحب خانه به محیط های منعکس کننده آرامش و اعتماد باشد.

 

رنگ طوسی جزو رنگ های خنثی محسوب می شود و تنالیته این رنگ، از رنگ طوسی روشن تا طوسی تیره وجود دارد و تناژ تیره این رنگ می تواند حالاتی از غم و اندوه را نیز تداعی نماید. بهتر است در بهره گیری از فرش طوسی تیره در دکوراسیون، از مبلمان و اکسسوری های با تنوع رنگی شاد و روشن استفاده شود.

 

فرش طوسی را با چه مبلمانی در دکوراسیون می توان هماهنگ کرد؟

دکوراسیون فرش طوسی… اولین عاملی که در چیدمان و تعیین رنگ دکوراسیون منزل مؤثر است، روحیه و سلیقه صاحب منزل است. اینکه به طور کلی ترجیح می دهد در چه فضایی زندگی کند و هر رنگی چه حسی را به او منتقل می کند در تصمیم گیری برای انتخاب رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون تأثیرگذار خواهد بود

 

یک شخص وجود رنگ های خنثی را می پسندد و شخص دیگر حضور در مکانی با رنگ های تند و شاد را، شخصی سبک طراحی سنتی را دوست دارد و شخص دیگر سبک طراحی مدرن را؛ اما به طور کلی اصولی برای چیدمان منزل بر اساس ترکیب رنگ ها و طرح ها وجود دارد که در ادامه مطلب به برخی از آن اصول در ارتباط با بکارگیری فرش طوسی در دکوراسیون خواهیم پرداخت.

 

 

رنگ طوسی و خواص این رنگ

همان طور که پیش تر اشاره شد، رنگ طوسی در محدوده رنگ های خنثی در نظر گرفته می شود. از لحاظ روانشناسی رنگ ها، ویژگی های زیادی برای علاقه مندان به رنگ طوسی عنوان شده است. ویژگی هایی همچون، داشتن اعتماد به نفس، برخورداری از هوش بالا (به این دلیل که سلول های مغز نیز به رنگ خاکستری و به عبارتی در تناژ طوسی هستند)، آرامش طلبی، تمایل به سازش و سازگاری، کوتاه آمدن در مسائل، استرس و دلهره کمتر، بی طرف بودن و عدم وابستگی زیاد و … . رنگ طوسی همانند سایر رنگ ها از تم رنگی طوسی روشن تا طوسی تیره گسترش یافته است. ترکیب فرش طوسی در دکوراسیون و وسایل دارای تن تیره این رنگ می توانند حس اندوه و حزن را در افراد تقویت کنند.

 

چند پیشنهاد در استفاده از فرش طوسی در دکوراسیون و ترکیب جذاب آن با سایر اجزای منزل

دکوراسیون فرش طوسی… اگر فرش طوسی را برای دکوراسیون زمینه منزلتان تهیه کرده اید، می توانید برای چیدمان اصولی تر و جذاب تر منزل خود از پیشنهادات زیر استفاده نمایید. ترکیب فرش طوسی در دکوراسیون منزل با مبلمانی که بر روی آن ها از کوسن های با رنگ شاد استفاده شده است ترکیبی جذاب را به وجود خواهد آورد. ترکیب فرش طوسی با مبلمان به رنگ زرد نیز فضایی شاد و روشن و شادی آور را رقم خواهد زد. می توان در این جا از کوسن های رنگی با ترکیبی از رنگ های لیمویی، آبی و صورتی نیز استفاده کرد.

 

همچنین استفاده از رنگ گل هایی که در فرش طوسی شما به کار رفته اند، می تواند ایده مناسبی برای انتخاب رنگ سایر وسایل مانند رو تختی ها یا رنگ مبل های با پارچه گلدار باشد. بهره گیری از رنگ های خنثی مانند طوسی به عنوان رنگی که زمینه دکوراسیون را تعیین می کند، مانند استفاده از فرش طوسی در دکوراسیون، محدوده انتخابی شما را برای به کارگیری انواع رنگ های دیگر در طرح ریزی یک دکوراسیون جذاب وسیع تر می کند.

 

تلفن فرش کاشان

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.