1 - راهنمای خرید فرش, 2 - راهنمای شستشو و مراقبت, مقالات

شستشوی فرش ۱۲۰۰ شانه

الیاف فرش

شستشوی فرش ۱۲۰۰ شانه

شستشوی فرش ۱۲۰۰ شانه، فرشی است که شما می توانید آن را در خانه بشویید یا اینکه آن را به شرکت های قالیشویی معتبر بسپارید، شرکت های قالیشویی معتبری که به صورت اصولی فرش ها را می شویند.

 اگر دوست دارید که خودتان فرشتان را بشویید و فضای موجود برای شست و شو را در اختیار دارید ، باید موارد زیر را رعایت کنید .

در ابتدا باید فرشتان را به خوبی جارو بزنید که گرد و غبار و آلودگی های فرش از بین بروند و بهتر است که این کار را با جارو برقی انجام بدهید .

و بعد از آن با استفاده از شامپو فرش هایی که دارای خاصیت اسیدی پایین و فاقد جوهر نمک می باشند ، فرش مورد نظر خود را بشویید .

برای شستن فرش ۱۲۰۰ باید به اندازه از شامپو فرش و آب استفاده کنید و نباید از آب گرم استفاده کنید ، زیرا نرمی و لطافت فرش را از بین می برد ، حتی اگر فرش شما از بهترین جنس باشد .

 

 

شستشوی فرش 1200 شانه

شستشوی فرش ۱۲۰۰ شانه

 

چگونه فرش های ۱۲۰۰ شانه ماشینی را تمیز کنیم ؟

شستشوی فرش ۱۲۰۰ شانه بستگی به الیاف بکار رفته در آن دارد. همان طور که می دانید فرش های ماشینی با استفاده از انواع مختلف الیاف تولید و ساخته می شوند ، هر یک از این الیاف حساسیت های مخصوص به خود را دارد و به مراقبت های ویژه ای نیاز دارد.

پس در شست و شوی فرش های ماشینی در شانه و تراکم های متفاوت باید دقت کافی را داشته باشید . فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه با سایر فرش های ماشینی خیلی متفاوت می باشد.

 

در بافت این فرش های زیبای ۱۲۰۰ شانه ماشینی ، از الیاف آکریلیک استفاده شده است . این الیاف زیبایی فرش ماشینی را دو چندان می کنند و استفاده از آن در بافت فرش باعث می شود تا فرش ماشینی در برابر برخی از عوامل مانند گرما ، رطوبت مقاومت و استحکام بالایی داشته باشد .

 

البته استفاده از الیاف آکریلیک در بافت فرش باعث می شود تا شما به راحتی بتوانید فرش ماشینی خود را بشویید و نگرانی از بابت این که آسیب می بیند یا نه نداشته باشید . ولی باز هم باید در هنگام شست و شوی فرش با کیفیت ۱۲۰۰ شانه ماشینی درجه یک به نکاتی توجه داشته باشید .

 

فرش های ۱۲۰۰ شانه خاص و زیبا به دلیل این که ظرافت و لطافت بالایی دارند ، این فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه نسبت به سایر فرش های مشینی حساسیت بیشتری دارند و ممکن است در برابر کوچک ترین ضربه ، صدمه ببینند پس بهتر است در خانه شست و شو داده شوند و به قالیشویی برده نشوند .

 

 چرا که ماشین های شست وشوی قالی ممکن است به فرش شما آسیب وارد کند . تمیز کردن فرش ۱۲۰۰ شانه آکریلیک در خانه می تواند با استفاده از لکه بر ها ، مواد شوینده قوی ، سرکه جوش شیرین و اسپری های لکه بر نانو انجام شود .

 

 

چگونه فرش های 1200 شانه ماشینی را تمیز کنیم ؟

 

نکاتی در مورد فرش های ۱۲۰۰ شانه و نحوه نگهداری از آن ها:

شستشوی فرش ۱۲۰۰ شانه نکاتی قابل توجه دارد که نیاز به رعایت دارد:

 

– حداقل هفته ای یکبار جارو کنید تا گرد و غبار از روی سطح آن پاک شود.

 

– به دلیل بافته شدن با الیاف ظریف و نازک آن ها را در منزل نشورید.

 

– اگر لکه ای یا کثیفی روی سطح قالی بودف سعی کنید آن را با شامپو فرش و با یک اسفنج نرم تمیز کنید. از کشیدن لیف های خشن و زبر روی ان برای تمیز کردن سطح قالی خودداری کنید.

 

– به هیچ عنوان از آب گرم برای شستن فرش ماشینی استفاده نکنید.

 

فرش

 

, , , , , , , , , , , , , , ,

 

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.