1 - راهنمای خرید فرش

طرح های جدید فرش طلاکوب

طرح های جدید فرش طلاکوب

طرح های جدید فرش طلاکوب یکی از فرش هایی که امسال بین مشتریان طرفدار پیدا کرده است و با دکوراسیون های مدرن وامروزی همخوانی دارد فرش های ۱۲۰۰شانه تراکم ۳۶۰۰ طلاکوب است .مادراین مقاله ابتدا فرش طلاکوب را برای شما معرفی می کنیم و شما را با این محصول آشنا می کنیم و در ادامه طرحهای جدید وپرفروش این محصول را به شما معرفی می کنیم .پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.
طرح های جدید فرش طلاکوب

فرش طلاکوب چیست ؟

فرش طرح طلاکوب به دلیل استفاده از نخ طلایی در بافت فرش نقشه سلطنتی و زیبایی شده است که  همان طور که از اسم آن مشخص هست طرح ان مثل طرح های کنده کاری طلاکوب شده زیبا و نمایان هست فرش طلاکوب یکی از انواع تولیدات فرش کاشان که با ترکیب رنگ خاصی تولید می شود در این نوع رنگ بندی رنگ طلای بیشتر استفاده شده و رنگ طلای در متن قالی بسیار نمایان است.
فرش طرح طلاکوب پالت رنگی فرش جدید سال است که که این روز ها بسیار پر طرفدار شده است.

فرش طلاکوب با رنگ های مختلف تولید می شود و پرفروش ترین رنگ در میان آنها رنگ های کرم وترمه ای و دودی وسیلور است.

فرش طلاکوب بیشتر برای دکوراسیون های جدید امروزی پیشنهاد می شود.

 

قیمت فرش طلاکوب

قیمت فرش طلاکوب به نسبت فرش های دیگر با همان خصوصیات کیفیتی متفاوت نیست و همان قیمت عرضه می شود فقط تفاوت بین آنها در رنگ بندی این نوع نقشه های طلاکوب می باشد و از لحاظ کیفیت تفاوتی وجود ندارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فرش های طلاکوب و مشاهده مدل های فرش با کارشناسان فروش شرکت تندیس خاطره درارتباط باشید.

طرح های جدید فرش های طلاکوب

طرح جدید طلاکوب

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.