1 - راهنمای خرید فرش, 3 - شانه و تراکم فرش

فرش ابریشم مصنوعی جدید

فرش 700 شانه

فرش ابریشم مصنوعی جدید

فرش های ابریشم مصنوعی به دلیل براق بودن رنگ نخ ها و سایه وروشنی که در زوایای مختلف روی فرش قابل مشاهده است مورد توجه قشر زیادی از مردم قرار گرفته است.با وجود انواع فرش ماشینی در بازار و نمایشگاه های فرش ، اطلاعات مشتری درباره این فرش ها بسیار اندک است . به همین دلیل این مقاله را برای آشنایی شما عزیزان با فرش ابریشم مصنوعی اختصاص داده ایم.

 

با توجه به پایین بودن اطلاعات مشتری در خصوص فرش ابریشم گونه یا فرش ابریشم مصنوعی ، این سوالات به وجود می آید که : فرش ماشینی ابریشم مصنوعی چیست ؟ فرش ابریشم مصنوعی خوبه ؟ معایب فرش ابریشم مصنوعی و همچنین نام ابریشم مصنوعی چه چیزی است . در ادامه مقاله با پاسخ تمامی این سوالات آشنا می شوید.

 

فرش ابریشم مصنوعی چیست؟

فرش ابریشم مصنوعی ماشینی یکی از فرش های کمتر شناخته شده در بازار فرش ماشینی است و کمتر کسی پیدا می شود که به سراغ چنین فرش هایی برود . فرش ابریشم مصنوعی به دلیل درخشنگی و نرمی و لطلافت بسیار بالا به این نام شهرت دارد و از الیافی چون : ویسکوز و پلی استر بافته می شود . از مزایای فرش ابریشم مصنوعی می توان به ضد پرز بودن ( فرش بدون پرز ) و لطافت بسیار بالای آن اشاره کرد .

اگر بخواهیم دو فرش ابریشم مصنوعی و فرش اکریلیک را باهم مقایسه کنیم ، بی تردید فرش اکریلیک بهتر است . چرا که فرش ابریشم مصنوعی به دلیل لطافت و ظرافت الیاف بافته شده در فرش از کیفیت و طول عمر بسیار پایینی برخوردار است و در کوتاه مدت حالت اولیه خود را در اثر شستشو و پاخور بودن از دست می دهد.

 

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.