1 - راهنمای خرید فرش

فرش الماس

فرش ماشینی

فرش الماس

فرش الماس ،طرح ۱۰۰۰شانه تراکم ۳۰۰۰ فرش طرح الماس زمینه سرمه ای طرحی بسیار زیبا و چشم نواز دارد که از طرح های سنتی افشان الهام گرفته شده است. این طرح افشان با بکار گیری گل های سرشار از رنگ بندی شاد و متنوع ،نقشی چشم نواز را برهم زده دارد که سبب استقبال مشتریان از ظاهر بسیار خاص و روح نواز این فرش شده است . طرح افشان الماس از طرح های دیرینه و بسیار پرطرفدار است که اکثر خریداران فرش شناخت خوبی نسبت به آن دارند .

 

ویژگی اصلی این نوع طرح های افشان شاخ و برگ ها و نقوش گل مانندی است که به شکلی به هم پیوسته و یکپارچه در سراسر فرش تکرار شده اند . نقوش ظریف استفاده شده در این فرش با رنگ های متنوع و گرمی زینت یافته اند که سبب می شود فضایی شاد و پر انرژی را در کنار آن تجربه کنید . این فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای دارد که سبب می شود فضای اطراف آن بزرگ تر و جذابتر به نظر برسد . به همین دلیل برای استفاده در محیط های پر نور و بزرگ بسیار مناسب است . هم چنین حذف شدن ترنج بزرگ در این فرش سبب شده تا ظاهری فاخر و شیک نیز داشته باشد .

 

فرش طرح ۱۰۰۰ شانه الماس در رنگ های زمینه متفاوت همچون: کرم _آبی وسرمه ای  نیز بافته شده که لازم به ذکر است زمینه فیلی این فرش نیز برای علاقه مندان به رنگ های زمینه تیره و چرک تاب بافته می شود .

فرش الماس در دکوراسیون

اولین نکته ای که برای ست کردن فرش سورمه ای باید در نظر بگیرید، رنگ سرمه ای برای مکان های روشن جلوه ای بسیار خاص و زیبا دارد، البته در نظر داشته باشید که طرح فرش شما هم گزینه مهمی چیدمان دکوراسیون منزل شماست. به طور کلی معمولا فرش های ایرانی نقش و نگارهای زیاد و گاهی پیچیده دارند که در عین حال جزییات زیادی را نیز در خود جای داده اند. فرش طرح الماس نیز دارای طرح های پیچیده و شلوغ بود بنابراین سعی کنید از مبلمان با رنگ های روشن مانند سفید، کرم، استخوانی و نهایتا شیری استفاده نمایید. حتما به این موضوع نیز توجه داشته باشید که سایر وسایل موجود در فضا مانند پرده ها و حتی رنگ دیوارها نیز می توانند تاثیر زیادی بر بزرگ و کوچک نشان دادن محیط دکوراسیون شما داشته باشند. بهتر است بدانید به طور کلی رنگ سورمه ای فرش در فضایی با رنگ های روشن خودنمایی بیشتری خواهد داشت.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.