1 - راهنمای خرید فرش

فرش خاص

فرش

فرش خاص

فرش خاص ، یک کلکسیون اختصاصی فرش که مخصوص شما است و قبلا در هیچ سایت و هیچ نمایشگاه و فروشگاهی ندیده‌اید. اگر دنبال طرح‌های خاص و جدید هستید تا شخصیت و احساس جدیدتان را در خانه پراکنده کنید این کلکسیون خاص منتظر شماست.فرش خاص

 

می‌توانید فرش‌ها را از زوایای مختلف داخل سایت ببینید. ویژگی‌های این فرش‌ها و اطلاعات کامل آن‌ها را به دقت بخوانید و فرش دلخواه‌تان را انتخاب کنید و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. قیمت‌ها کاملا متعادل و متناسب با کیفیت فرش‌ها هستند و می‌توانید این قیمت‌ها را با سایر فروشگاه‌ها هم مقایسه کنید تا متوجه این قیمت‌های مناسب و متناسب شوید.

 

فرش شخصیت و پرستیژ هر خانه‌ای است.

هر کس شخصیت خاص خودش را دارد. هر کس دوست دارد شخصیت خوب و گرم و صمیمی‌اش را نشان دهد. خانه هم شخصیتی برای خودش دارد. می‌گویند معماری هر خانه روایت زندگی اعضای هر خانه است. اما فرش داستان روحیات و احساساتی است که داخل خانه جریان دارد.فرش خاص

 

فرش خاص، یک فرش ویژه که تا کنون به چشم هیچ کسی نخورده و در هیچ نمایشگاه و هیچ فروشگاهی نبوده یک شخصیت خاص از خانه به نمایش می‌گذارد. شخصیتی ناب و بکر. مثل انسان‌های خاص و دوست‌داشتنی که در زندگی‌مان می‌شناسیم. فرش کاشان یک شخصیت خاص دارد. نقش‌هایی برجسته و ماندگار با بافت‌های بسیار ریز و خوش‌رنگ نمادی از گرمی و مهربانی است.فرش خاص

 

حتی یک فرش ماشینی زیبا و خوش نقش و نگار که با ذوق طراحی شده است نشانی از یک شخصیت آرام و دوست‌داشتنی است. راستی شما دوست دارید خانه‌ی شما چه احساس و چه شخصیتی داشته باشد؟

 

انتخاب فرش درست، انتخابی برای مهمان و میزبان

یک فرش زیبا از نظر شما چه فرشی است؟

  • فرشی که نرم و لطیف باشد و حین دست کشیدن روی آن این نرمی را احساس کنید؟
  • فرشی که هنرمندانه بافته شده باشد و هر طرحی روی آن نشان از یک ذوق هنرمندانه باشد؟
  • فرشی که رنگ و نقشی خاص داشته باشد؟
  • فرشی که نشان از یک خانواده‌ی مدرن ایرانی باشد؟
  • فرشی که در اوج مدرن بودن، زیبایی‌های اصیل هم داشته باشد؟

 

همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد. اینکه چه فرشی انتخاب کنید تا متناسب با روحیات و سلایق خاص شما باشد. اما این فرش‌های متنوع را از کجا پیدا کنیم؟ قیمت آن‌ها زیاد نیست؟ از کجا فرش‌های خاص و تک‌سلیقه را پیدا کنیم؟

 

فرش روح هر خانه است. اولین بار که وارد یک خانه می‌شویم اولین چیزی که به چشم‌مان می‌خورد فرش است. اولین ارتباط ما با یک خانه، با یک خانواده با فرش شروع می‌شود. حالا اینکه فرش خانه‌ی ما چه احساسی به مهمان می‌دهد. خودمان چه احساسی از آن می‌گیریم نکته‌ی مهمی است.

 

فرش زیبا ، گرما بخش خانه و خانواده است.

اولین بار که وارد یک خانه می‌شویم از همان لحظات اول احساس تازه‌ای نسبت به خانه، محیط و اعضای خانواده میزبان داریم. بخش مهمی از این احساس به فرش مربوط می‌شود. وقتی قدم روی یک فرش نرم و خوش نقش و نگار می‌گذاریم. وقتی با اعضای خانواده خوش و بش می‌کنیم. این احساس را کشف می‌کنیم.

 

یک فرش خوش نقش و نگار مثل فرش کاشان یا فرش شیراز یا فرش کردستان با رنگ‌های خاص خودش و تاروپود جذاب و دلربایش احساس جدیدی به ما می‌بخشد. یک فرش که هنرمندانه بافته شده است و طرح‌های زیبای آن چشم‌های ما را به خود خیره می‌کند. فرشی که داستان یک خانواده را از همان ابتدا به ما می‌گوید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.