مقالات

فرش روز

فرش روز

فرش روز کاشان یکی از طرحها وفرشهای جدید کاشان است.ایرانیان همیشه به دنبال زیباسازی فضای منزل و دکوراسیون شان بوده و هستند . انتخاب یک فرش زیبا و شایسته می تواند تاثیر زیادی در فضا داشته باشد . انتخاب مناسب طرح فرش ماشینی همیشه از دغدغه ایرانیان بوده است . افراد به دنبال فرش روز ماشینی هستند و خواستار طرح ها و مدل هایی هستند که جدید و به روز باشد . علاوه بر این هماهنگی طرح های فرش با دکوراسیون یکی از اصول مهم است .

 

امروزه توجه به زیبایی و طرح و نگاره فرش های ماشینی همانند کیفیت اهمیت دارد . چون زیبا بودن طرح و نگاره ، در دکوراسیون غوغا ایجاد می کند . ایرانیان همواره طالب زیبایی هستند . اهمیت دادن به زیبایی در مقوله خرید فرش ، رنگ پررنگ تری دارد . فرش های روز و زیبا ، تقاضای بیشتری نسبت به محصولات با طرح های قدیمی دارند . خریداران همیشه به سراغ فروشگاه هایی می روند که آن کارخانه توان تولید متنوع ترین طرح های فرش را داشته باشد . مسلما اولین سوال خریدار از فروشنده این است که طرح جدید و فرش روز کدام است ؟ یا جدیدترین فرش ماشینی که امسال تولید شده است کدام است ؟

 

کارخانه فرش کاشان ، یکی از کارخانه های بزرگ می باشد که انواع فرش های روز کاشان را با بالاترین کیفیت تولید می کند . این فروشگاه تا چند سال اخیر ، فروش خود را بر پایه فروش حضوری مشتری قرار داده بود تا اینکه مدیران این کارخانه تصمیم گرفتند تا با دایر کردن فروشگاه آنلاین ، جدیدترین و به روزترین فرش های ماشینی کاشان را به نمایش بگذارند . تنوع در طرح و رنگ یکی از ویژگی های  اصلی این کارخانه تولیدی است .

 

معرفی فرش های روز کاشان و جدیدترین مدل های فرش کاشان

قبل از معرفی طرح ها و مدل های به روز لازم است خریداران در انتخاب مدل فرش ماشینی ، به چندین نکته توجه کنند :

۱ . در هنگام خرید فرش دقت کنید که اندازه و سایز آن ، کمتر از متراژ فضا باشد تا چند سانتی متری با دیوار فاصله داشته باشد . هماهنگی رنگ قالی با کف پوش ، در زیباسازی خانه اهمیت فراوانی دارد .

 

۲ . از محصولاتی خریداری کنید که در بافت آن ها از تعداد رنگ بالا استفاده شده است . هر اندازه تعداد رنگ موجود در فرش ماشینی بالاتر رود ، هماهنگی آن با دیگر وسایل منزل بیشتر است .

 

۳ . در انتخاب شانه و تراکم دقت کنید . محضولاتی که با شانه و تراکم بالا بافته می شوند برای اتاق نیشمن و محل های پررفت و آمد مناسب نیستند . فرش های ۷۰۰ شانه ، فرش ۵۰۰ شانه و فرش طرح ۷۰۰ برای اتاق نیشمن و محل های پررفت و آمد مناسب است و فرش های  ۱۵۰۰ شانه ، فرش های ۱۲۰۰ شانه و فرش های ۱۰۰۰ شانه برای قسمت پذیرایی و قسمت های لوکس مناسب است .

 

 

مدل فرش روز کاشان با طرح های شلوغ

فرش به روز طرح کاشان و فرش روز کاشان سرا طرح  که به صورت ۱۵۰۰ شانه با تراکم ۴۵۰۰ است  ، به خریدارانی پیشنهاد می شود که طرح های ساده را دوست ندارند و طرح های شلوغ با گل های ریز را می  پسندند . به کار گرفتن این طرح ها در  کنار پرده و مبل های ساده ، دکوراسیون زیبایی  را پدید می آورد . این محصولات که با استفاده از ۱۴ رنگ اصلی و باکیفیت بافته شده است به راحتی با دیگر وسایل منزل ست می شود و بدین صورت هارمونی دکوراسیون بالا می رود . این طرح ها الهام گرفته از طرح های  قالی های دستباف قدیمی است .

 

مدل فرش روز کاشان با طرح های خلوت و ساده تر

برخی از خریداران ، طرح های  ساده را دوست دارند و با توجه به اینکه متراژ اکثر خانه های آپارتمانی کم است ، خریدار تصمیم می گیرد تا طرح ساده و خلوت را انتخاب کند تا بتواند فضا را بزرگتر  نشان دهد  . پیشنهاد فروشگاه فرش کاشان ، فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه طرح تابش و فرش روز طرح آپامه ۱۰۰۰ شانه است که به خانه هایی با فضا و متراژ کم ، زیبایی فوق العاده ای می دهد .

 

فرش مدرن به روز کاشان

امروزه قشر جوان و نوجوان ایرانی ، طرح های سنتی و کلاسیک را برای دکوراسیون نمی پسندند ، آن ها به سمت طرح های مدرنتیه هستند . فرش های ترک فروشگاه فرش تندیس خاطره کاشان ، به روز ترین و جدیدترین مدل ها را دارد . این محصولات جدید و زیبا ، زیبایی  دکوراسیون های مدرن را چندین برابر می کند . استفاده از  فرش های ترک با طرح های به روز ، با قرار گرفتن در کنار  مبل های رنگی ، معرکه است .

 

رنگ های به روز فرش ماشینی کاشان

در گذشته رنگ انواع قالی ها به قرمز و گردویی ختم می شد . چون از قالی به عنوان کف پوش استفاده می کردند تا زیباساختن دکوراسیون منزل . توجه به رنگ فرش و تطبیق آن با دکوراسیون یکی از آیتم های انتخابی خریداران است . رنگ گلبهی ، رنگ روناسی ، بژ ، ترمه ای ، اطلسی ، یاسی از رنگ های جدید فروشگاه فرش تندیس خاطره کاشان است .

 

تلفن فرش کاشان

,,,,,,,,,,,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.