1 - راهنمای خرید فرش

فرش زمینه ذغالی

فرش کاشان زمینه ذغالی

فرش زمینه ذغالی

فرش زمینه ذغالی ،در گذشته اگر کسی فرش های ماشینی با رنگ زمینه تیره را می خواست باید به سراغ فرش های سرمه ای رنگ می رفت ولی امروزه رنگ های تیره رنگ در رنگ های متنوع تری تولید می شود.

 

فرش زمینه ذغالی  ،یکی از فرش های تیره رنگ است که بسیار زیباتر و روشن تر و دلباز تر از رنگ سرمه ای است و به رنگ طوسی نزدیک تر است و رنگی سنگین و موقر است. فرش دودی رنگ به صورت طرح های مدرن ترک و سنتی در شانه و تراکم بالا بافته می شوند.

 

فرش زمینه ذغالی یا دودی ، نمایانگر بزرگواری و وقار است و رنگ توافق و صلح است و حس آرامش را در خانه ایجاد می کند. این رنگ، جز رنگ های خنثی است که می توان آن را در کنار رنگ های سرد و یا گرم قرار داد.

 

فرش های ذغالی رنگ تقریبا نزدیک رنگ های سرمه ای هستند ولی روشن تر و دلبازتر.

 

فرش ذغالی دردکوراسیون

فرش ذغالی در دکوراسیون

این رنگ به گونه ای است که می توان هم در دکوراسیون ها و فضاهای کوچک قرار داد و هم در دکوراسیون های بزرگ و دلباز. برخی از مواقع، خریدار برای اتاق کوچک و تنگ خودنمی خواهد از فرش های رنگ روشن از قبیل کرم، سفید و یا اطلسی استفاده کند. برای این فضاها، خرید فرش های با رنگ زمینه ذغالی رنگ توصیه می شود.

 

ترکیب رنگ ذغالی با کرم، رنگ شیری فضایی لطیف را در دکوراسیون ایجاد می کند و ستی هماهنگ را ایجاد می کند. جذابیت ترکیب رنگ دودی رنگ با زرد بسیار بالاست.

 

رنگ های زیبا و متنوع وقتی جلوه و نمایش بیشتری دارند که در شانه و تراکم بالا بافته شوند. فرش دودی رنگ ۱۵۰۰ شانه، دارای زیبایی طرح و نگاره است که بسان قالی های دستباف خوش می درخشد. فرش های ۱۲۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه نیز جز محصولات دستبافتگونه زیبا هستند.

 

قشر جوانان، فرش های مدرن ترک را با رنگ تیره را می پسندند و برای دکوراسیون های مدرن خود به دنبال طرح های مدرنیته هستند. به این دسته از خریداران، فرش های طوسی پررنگ ترک که همانند رنگ ذغالی است توصیه می شود.

 

فرش زمینه ذغالی

 

بهترین فرش های ذغالی رنگ از چه جنسی می باشند؟

فرش های با زمینه زغالی  ، از آنجایی که جز رنگ های تیره هستند پس باید با الیاف بدون پرز بافته شوند تا جلوه رنگ زغالی و دودی بیشتر شود.

 

محصولاتی که با رنگ زمینه تیره بافته می شوند چون پرزهای الیاف را بیشتر نشان می دهند پس حتما باید در بافت نخ خاب آن ها، الیاف بدون پرز به کار رفته باشد تا زیبایی آن از بین نرود.

 

الیاف آکریلیک هیت ست شده بهترین الیاف بدون پرز برای بافت فرش های زمینه زغالی است که بدون پرز است و درخشان و براق می باشد.

 

فرش ذغالی رنگ

 

بهترین فرش های ذغالی دستبافتگونه زیبا

فرش ۱۵۰۰ شانه رنگ ذغالی ، فرش های مدرن ترک دودی رنگ، وینتیج دودی رنگ، جز فرش های تیره رنگ جدید است که می توانید به جای رنگ سرمه ای از این رنگ استفاده کرد.

 

 

فرش های طوسی پررنگ ترک و یا دودی بسیار زیبا هستند که رنگبندی روشن تر از دودی سنتی دارند. در تولید محصولات ترک، از الیاف ترک هیت ست شده بدون پرز استفاده شده است که تمامی این محصولات با ضمانت نامه و گارانتی فروخته می شوند.

 

خرید اینترنتی انواع فرش های دودی رنگ در طرح های سنتی و کلاسیک و طرح های مدرن توسط شرکت فرش تندیس خاطره کاشان امکان پذیر است.

 

محصولات دودی رنگ این کارخانه با بهترین الیاف بدون پرز و در شانه و تراکم بالا و با قیمت کارخانه و تولیدی ارائه می شود.

 

مقالات بیشتر

فرش زمینه دودی

انتخاب وخرید فرش جهیزیه

فرش

, , , , , , , , , , , ,

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.