1 - راهنمای خرید فرش, 3 - شانه و تراکم فرش

فرش سفارشی

فرش

فرش سفارشی

فرش سفارشی ماشینی دارای سایزهای استاندارد هستند این سایز ها شامل فرش های ۶ ، ۹ و ۱۲ متری است. در برخی مواقع برای فرش کردن منازل ، نمی توان از سایز های استاندارد استفاده کرد. مثلا در راه پله ها ، سالن های بزرگ ، سالن های کنفرانس ، لابی  ، راه رو ها و …  در این صورت باید از فرش های سفارشی استفاده کنیم. فرش های سفارشی شامل فرش هایی هستند که با  سایز دلخواه شما بافته می شوند. علاوه بر سایز شما میتوانید رنگ و طرح  متناسب با محیط خود را انتخاب کنید. 

بنابراین شما می توانید برای پر کردن فضا های که ابعاد استاندارد ندارند و یا دچار فرو رفتگی و شکستگی هستند از فرش های سفارشی استفاده کنید.

 

فرش سفارشی

فرش سفارشی

 

سفارش فرش ماشینی با سایز دلخواه

برخی افراد دوست دارند تمام فضا های خالی خانه با فرش پوشانده شود. برای فرش کردن نقاطی از  خانه ، که دارای ابعادی غیر استاندارد هستند باید از فرش های سفارشی استفاده کنید. مثلا قسمتی از فضای خانه شما به اصطلاح قناس است و شما دوست دارید فرش آن قسمت با دیگر فرش های منزلتان ست باشد در این صورت به راحتی میتوانید فرش مورد نظر خود را با همان طرح و رنگ و به همان ابعادی که میخواهید سفارش دهید.

در فرش های سفارشی، حتی ستون ها هم درنظر گرفته میشود و به صورتی این فرش طراحی می شود که ستون در درون فرش قرار میگیرد و  نقش اصلی فرش هیچ تغییری نمیکند. همچنین شما میتوانید از فرش با سایز های سفارشی بزرگ استفاده کنید مثلا بجای استفاده از دو تخته فرش ۱۲ متری از یک تخته فرش ۲۴ متری استفاده کنید.

 

 

فرش سفارشی با اشکال مختلف

فرش های سفارشی بسیار متنوع هستند و تقریبا در همه اشکال بافت میشوند. شما میتوانید با توجه به فضای مورد نظر خود از این فرش ها استفاده کنید در واقع هیچ محدودیتی در انتخاب طرح فرش ندارید و عبارتی دست شما برای انتخاب فرش باز است. از انواع شکل های فرش سفارشی که بافت می شوند میتوان به فرش های دایره ، مربع ، فرش های مثلث ، مستطیل ، نیم دایره ، چند وجهی و …… اشاره کرد.

 

فرش با ابعاد سفارشی

در رابطه با ابعاد فرش سفارشی شما هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد این فرش ها مطایق درخواست شما بافته می شوند. شرکت فرش تندیس خاطره کاشان این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده است که  هرچند تخته فرش با ابعاد مختلف را میتوانند سفارش دهند.

 

 

محل استفاده از فرش های سفارشی

این فرش ها به دلیل داشتن تنوع بسیار تقریبا درهمه جا قابل اسنفاده هستند. هچنین  باتوجه به داشتن اشکال مختلف هندسی ، این فرش ها بسیار زیباتر و خاص تر جلوه می دهند. این فرش ها هم در دکوراسیون های مدرن و هم در دکوراسیون های سنتی استفاده می شوند.

 

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.