4 - نقشه و طرح فرش

فرش شاهپسند

فرش

فرش شاهپسند

خرید فرش ماشینی

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه طرح شاهپسند بافته شده با نخ آکرلیک صد در صد هیت ست شده است؛ در طراحی این فرش ماشینی هشت رنگ واقعی به کار رفته است. کیفیت این فرش ماشینی درجه یک ممتاز است که در شناسنامه و ضمانت نامه ۳ ساله این فرش نیز قید گردیده است.

 

قیمت فرش ماشینی

قیمت های فروش فرش و تابلوفرش تندیس خاطره کاشان از یک فرمول ساده پیروی می کند. حذف واسطه و عدم وجود هزینه های نمایشگاهی و این یعنی قیمت تمام شده ی پایین تر برای خریدار و مصرف کننده ی نهایی. همیشه گران بودن دلیلی بر بهتر بودن نیست.

 

تراکم، تعداد شانه و نقشه فرش

تراکم و تعداد شانه ی بالاتر به معنای ریزبافت بودن و وضوح بالاتر نقشه است. تراکم و شانه ی بالا در کنار استفاده از نخ مرغوب باعث نرمی و لطافت فرش می گردد. فرش های ۷۰۰ شانه با تراکم۲۵۵۰ واقعی و بافته شده با دستگاه های اورجینال شونهر (Schonherr) و وندویل (Wan De Wiele) می باشد.

 

جنس نخ فرش

نخ فرش به عنوان اصلی ترین و عمده ترین ماده ی اولیه ی تهیه فرش ماشینی، ارتباط مستقیمی با کیفیت محصول نهایی دارد. فرش تندیس خاطره کاشان ضمانت می کند که محصولات خود را با نخ صد در صد آکرولیک هیت ست شده خدمت مشتریان محترم عرضه می نماید. عدم پرزدهی و داشتن ثبات رنگ و ضد حساسیت و آلرژی بودن، در کنار مزایای بیشمار دیگر، از مهم ترین ویژگی های نخ های ۱۰۰% آکریلیک هیت ست شده می باشد.

 

اندازه و ابعاد فرش

این طرح در تمامی ابعاد استاندارد ۱×۴  ,۱×۳  ,۱×۲  ,۳×۴  ,۲×۳  ,۲٫۵×۳٫۵  ,۱×۱٫۵ موجود می باشد.

 

فرش ماشینی کاشان

با خرید از فروشگاه اینترنتی فرش تندیس خاطره کاشان؛ بدون مراجعه به نمایشگاه های فرش، به قیمت درب کارخانه و قیمت عمده فروشی، فرش کاشان را خریداری نمایید. نیازی به حضور فیزیکی نیست، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید، مشاوره بگیرید و فرش خود را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

 

فرش کاشان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.