1 - راهنمای خرید فرش

فرش طرح مهرگان

۱۰ نکته در پهن کردن فرش

فرش طرح مهرگان

فرش طرح مهرگان ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح و بافت جدید از مجموعه فرش ماشینی کاشان است. هدف اصلی کارخانه فرش کاشان تولید محصولات درجه یک و با کیفیت جهت رضایت مشتریان عزیز است. قدیمی ترین فرش های متعلق به شهر کاشان است. این فرشها عمدتاً دارای طرحهای سنتی و نقشه های دستبافت هستند.دراین مقاله به معرفی فرش طرح مهرگان می پردازیم تا شما به راحتی بتوانید خرید فرش داشته باشید پس با ما همراهذباشید.

 

فرش مهرگان

فرش کاشان

کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان ، فرش ها را با رنگ ها و نقوش متنوعی تولید می کند که با تمام سلایق عجین باشد. برای خرید فرش خوب باید نوع فرش و کاربرد آن را در نظر گرفت. فرش های ماشینی توسط ماشین آلات صنعتی مختلفی بافت و تولید می شود که از بهترین ماشین آلات صنعتی می توان به دستگاه های HCIX2 ، HCPX2  وندویل اشاره کرد. قابل ذکر است فرش های بافته شده با نخ های اکرلیک دارای کیفیت و زیبایی بالاتری است. نخ های که در بافت فرش استفاده می شود نخ پلی استر یا ابریشم مصنوعی و یا نخ اکریلیک است .

 

 

فرش طرح مهرگان

 فرش تندیس خاطره کاشان

یکی از پر فروش ترین محصولات در فرش می توان به شاخه ۷۰۰ شانه اشاره کرد فرش های ۷۰۰ شانه به دلیل کیفیت مناسب و ارزان تر بودن و تنوع در طرح و رنگ مورد استقبال نسبت به سایر فرش ها قرار گرفته است . امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولژی در بافت فرش ماشینی انواع فرش ها ۵۰۰ شانه ، ۷۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه بافت و تولید می شوند . فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه نسبت به فرش های ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه ظرافت و زیبایی بیشتری دارند.

 

کارخانه ی فرش تندیس خاطره کاشان جهت جلب رضایت مردم از مواد اولیه درجه یک برای بافت فرش استفاده می کند. فرش های تولید شده در کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان دارای ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی است . قیمت فرش های ماشینی کارخانه فرش کاشان قیمت مصوب تولید بوده و از سایر فروشگاه ارزان تر می باشد . ارسال فرش از درب کارخانه تا منزل مشتریان عزیز رایگان و به عهده کارخانه می باشد . کارخانه فرش کاشان برای راحتی مشتریان خرید اینترنتی فرش را به صورت آنلاین به مشتریان توصیه می کند.

 

, , , , , , , , , , ,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.