1 - راهنمای خرید فرش

فرش طرح ناردون

فرش ماشینی

فرش طرح ناردون 

فرش طرح ناردون ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰ ،طرح فرش ناردون نمونه بسیار زیبای یک فرش ماشینی کاملا ظریف در سبک فرشهای خشتی میباشد  طرح ناردون با طرح های قاب مانند پر از گلدانهای پر گل طراحی شده است .

به سبب استقبال زیاد از این نقشه و همینطور تامین نیاز مشتریان محترم با بودجه های مختلف این نقشه از فرش ماشینی با قیمتهای مختلف و مشخصه های مختلف بافته شده است .

فرش کاشان

فرش طرح ناردون ، ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ یکی دیگر از تولیدات مجموعه های کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان می باشد. فرش کاشان  مدل ناردون  ، ۷۰۰ شانه و دارای تراکم ۲۵۵۰ می باشد که با بهترین کیفیت نخ و پیشرفته ترین دستگاه های فرش ماشینی در کارخانجات فرش ماشینی بافته شده است.

 

فرش کاشان طرح ناردون

فرش طرح ناردون در کاشان سرا به قیمت عمده درب کارخانه ارائه می شود. در خرید اینترنتی فرش مستقیم از کارخانه، هزینه های انبارداری و نمایشگاه داری و هزینه های جانبی مربوط به آن حذف می گردد و به همین علت قیمت ها حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد پایین تر از قیمت نمایشگاه های سطح شهر است و تنها دلیل این امر حذف واسطه های فروش و هزینه های جانبی آن می باشد.

 

قیمت فرش ناردون 

قیمت فرش کاشان مدل ناردون ، ۷۰۰ شانه تابع عوامل بسیاری است و هر نوع فرشی با هر نوع مواد اولیه و دستگاه بافتی، دارای قیمتی متفاوت با دیگر محصولات است. این بدان معنی است که عوامل بسیاری در تعیین قیمت فرش ماشینی دخالت دارند که از آن جمله می توان به تعداد شانه و تراکم، نوع نخ مصرفی ، دستگاه بافت و برند تولید کننده فرش کاشان اشاره کرد.

 

خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه کاشان

بهترین محصولات تولیدی فرش کاشان با بالاترین کیفیت و مرغوبترین مواد اولیه، به قیمت کارخانه به مصرف کننده نهایی عرضه می گردد. با خرید مستقیم فرش از کارخانه تضمین بهترین قیمت فرش ماشینی و بالاترین کیفیت و همچنین پشتیبانی و خدمات پس از فروش حرفه ای و مستمر در اختیار شما خواهد بود.

 

ابعاد مختلف فرش ۷۰۰ شانه

فرش کاشان طرح ناردون ، ۷۰۰ شانه در تمامی ابعاد استاندارد بافت می گردد. ابعاد ۱۲ متری (۴*۳) ، ۹ متری (۳٫۵*۲٫۵) ، ۶ متری (۳*۲) ، چهار متری (۴*۱) و (۲٫۲۵*۱٫۵) ، سه متری (۳*۱)، دو متری (۲*۱)، یک و نیم متری (۱٫۵*۱)، پشتی و پادری. در زمان ثبت سفارش اینترنتی فرش در کاشان سرا این ابعاد را به صورت یادداشت به سفارش خود اضافه کنید. شما می توانید محصولات کاشان سرا را در ابعاد اختصاصی هم سفارش بدهید.

فرش ماشینی

فرش ماشینی  در دسته های ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه در حال تولید می باشند. تراکم اورجینال و اصلی فرش ۷۰۰ شانه، ۲۵۵۰ می باشد؛ همچنین فرش ۱۰۰۰ شانه دارای تراکم ۳۰۰۰ و فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ دارند. تراکم هایی مابین تراکم های فوق هم وجود دارند که با انجام یکسری تغییرات در دستگاه های بافت حاصل می شوند و تراکم اصلی دستگاه بافت نیستند.

 

,,,,,,,,,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.