1 - راهنمای خرید فرش

فرش طرح هلما

فرش 1200شانه

فرش طرح هلما

فرش طرح هلمااز طرح های سبک افشان بدون ترنج است و در رنگ بندی مختلف تولید میشود .

طرح تارا ( هلما ) ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ است که با سیستم بافت HCPX2 مدرنترین نوع بافت فرش های ۷۰۰ شانه بافته شده است . نخ مصرفی در الیاف زیردست این فرش اکریلیک هیت ست شده و ضد پرز و حساسیت است در تارو پود این دسته از فرش ماشینی در شرکت صنایع فرش کاشان الیاف نرم پنبه استفاده شده است . تعداد رنگهای تشکیل دهنده ۱۰ رنگ اصیل و واقعی است .

فرش طرح هلما یا افشان تارا  دستبافگونه است و بسیار ریز بافت است مشخصات فنی فرش در قسمت پشت فرش زیر ریشه ها حکاکی شده است .

گارانتی کیفی محصول ۱۰ سال و ماندگاری فوق العاده فرش را تضمین مینماید.

فرش ۷۰۰ شانه طرح هلما، شیک و زیبا

فرش ۷۰۰ شانه طرح هلما زمینه سرمه ای از جمله طرح های پر طرفدار و پر فروش مجموعه قالی کاشان است. ترکیب و ترتیب عناصر در این طرح بسیار استادانه کار شده است. گل های به کار رفته در فرش های افشان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و توجه ویژه ای که به طراحی آن ها می شود، باعث شده تا از محبوبیت بالایی برخوردار باشند. فرش های طرح هلما نیز به عنوان عضوی از خانواده ی فرش های افشان از این قاعده مستثنی نیستند. ترکیب رنگ طلایی و آبی در زمینه ی تیره ی این فرش ، نمای زیبایی دارد.

 

اگر فردی پر شور و انرژی هستید پس دلیل انتخاب این فرش مشخص است. یکی از مزیت های فرش هایی که دارای طرح های پر تراکم و تیره هستند این است که این نوع فرش ها شلوغی و بهم ریختگی را کمتر نمایان میکنند پس بنابراین اگر کودک دارید و یا محیط زندگی تان به گونه ای است که رفت و آمد زیادی در محل زندگی تان وجود دارد، این فرش می تواند زینت بخش منزلتان باشد. اما اگر در محیطی آرام و به دور از رفت و آمد سکونت دارید توصیه می شود تا از فرش هایی با زمینه های روشن مانند فرش ۷۰۰ شانه طرح هلما زمینه کرم و فرش ۷۰۰ شانه طرح هلما زمینه آبی دیدن نمایید.

 

فرش ۷۰۰ شانه ، نرم و راحت

راحتی و نرمی فرش یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای بسیاری از خریداران ایرانی فرش ماشینی است. اگر عادت به نشستن یا دراز کشیدن بر روی فرش را دارید، احتمالا فرش ۷۰۰ شانه طرح هلما زمینه سرمه ای را به تراکم های بالاتر فرش ترجیح می دهید. چرا که در فرش های با شانه و تراکم بالاتر ارتفاع نخ خاب به دلایل تکنیکی کمتر است.

 

چرا خرید اینترنتی فرش توصیه می شود؟

یکی از مزایای مهمی که خرید اینترنتی فرش برای شما خریدار محترم دارد، سهولت و راحتی انتخاب فرش مورد نظرتان است. نمایشگاه فرش هر چقدر هم که بزرگ باشد، نمی تواند به اندازه یک سایت فروشگاهی تنوع طرح و رنگ داشته باشد. برای مشاهده فرش های متفاوت ممکن است نیاز داشته باشید به نمایشگاه های فرش مختلف سر بزنید. این کار مقایسه بین فرش هایی که در انتخاب و خرید آن ها تردید دارید را برای شما دشوار می کند.

 

اگر با توضیحات بالا تصمیم خود را برای خرید فرش ۷۰۰ شانه طرح هلما زمینه سرمه ای گرفته اید هم اکنون از همین صفحه برای خرید فرش خود اقدام کنید تا مجموعه ی فرش تندیس خاطره کاشان آن را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت برای شما ارسال نماید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.