1 - راهنمای خرید فرش

فرش طلاکوب

فرش طلاکوب

فرش طلاکوب

فرش طلاکوب از فرش های جدید فرش کاشان که به دلیل استفاده از نخ طلایی در بافت فرش به این اسم معروف شده است وبسیار پرفروش وپرطرفدار است.

 

فرش طلاکوب با طراحی گلهای طلایی در بافت فرش حس فوق العاده ای به فرش داده که علاوه بر طرح رنگ بندی این نوع طرح ها هم با فرش های دیگر متفاوت است.

 

حتما زمان خرید فرش با اصلاح فرش طلاکوب یا فرش طرح طلاکوب اشنا شده اید این طرح های زیبا که با دکوراسیون های سلطنتی بسیار همخوانی دارد سبک جدیدی از فرش های ماشینی است.

فرش طلاکوب چیست؟

فرش طلاکوب چیست ؟

به فرش هایی که در زمینه طراحی آن از نخ زیبای رنگ طلایی استفاده می شود اصطلاحا فرش طلاکوب گفته می شود که از لحاظ زیبایی بسیارلوکس و خاص هستند. رنگ طلایی در چیدمان منازل و دکوراسیون ها زمانی استفاده می شوند که می خواهیم لوکس و ارزشمند بودن آن را بیان کنیم.

 

به همین دلیل استفاده از فرش طلاکوب در دکوراسیون ها نمایی بسیار گران قیمت را فراهم می کند. این فرش ها در چند دسته اصلی ترکیب رنگی و به صورت فرش ۱۲۰۰ شانه طلاکوب طراحی شده اند که هر کدام جنبه زیبایی خاص خود را دارد.

 

 

رنگبندی فرش طلاکوب

۱-فرش طلاکوب مشکی

مهمترین خصلت رنگ طلایی همان طور که بیان شده جنبه لوکس بودن آن است. استفاده از این ترکیب رنگی در کنار رنگ مشکی زیبایی آن را چند برابر می کند. تضاد رنگی ایجاد شده با نخ مشکی نمایی بسیار خاص و زیبایی را به وجود می آورد و دکوراسیون را بسیار ارزشمند نمایان می کند.

 

فرش طلاکوب 1200شانه

۲-فرش طلاکوب ترمه ای

فرش فیلی از پرطرفدارترین رنگبندی های محصولات کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان است که در سال های اخیر نقشه هایی بسیاری با این ترکیب رنگی تولید شده است. با توجه به این موضوع طراحان کارخانه اقدام به استفاده از نخ طلایی در فرش رنگ فیلی نموده اند که محصول نهایی بسیار زیبا شده است. خصلت مهم رنگ فیلی خنثی بودن آن است که به راحتی با رنگ های بسیاری ست می شوند.

 

 

قیمت فرش طلاکوب

قیمت فرش ماشینی نسبت به شانه و تراکم فرش و نوع نخ استفاده شده در آن مشخص می کند. فرش های طلاکوب به صورت فرش ۱۲۰۰ شانه تولید می شود.

 

فرش های ۱۲۰۰ شانه بسیار ریزبافت و ظریف تولید شده اند که بسیار مشابه فرش های دستبافت گونه دیده می شوند. برای اطلاع از قیمت های به روز فرش طلاکوب کارخانه فرش کاشان می توانید با تماس با مشاوران فروش کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان از قیمت های آن اطلاع کسب کنید.

 

فرش طلاکوب جدید

طراحان کارخانه فرش کاشان متناسب با نیاز و سلیقه بازار نقشه های جدید و به روزی طراحی و تولید می کنند. فرش طلاکوب که جزو فرش های پرفروش این کارخانه است تنوع بسیاری در رنگ و نقشه دارد.

 

برای دیدن جدیدترین طرح ها و نقشه های فرش کاشان می توانند با مراجعه به سایت این کارخانه مدل های جدید را دیده و اقدام به خرید نمایند.

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.