مقالات

فرش فرحزاد کاشان

خرید فرش مستقیم از تولیدی
فرش فرحزاد  کاشان

 فرش فرحزاد کاشان جدیدترین محصولات فرش ماشینی خود را در بهترین کیفیت و رنگ بندی برای فروش اینترنتی به سراسر کشور در این گالری ارائه نموده است.

کارخانه فرش فرحزاد کاشان یکی از شرکت های برجسته و خوش نام تولید کننده فرش ماشینی در استان اصفهان است که انواع فرش ماشینی زیبا شامل فرش ۷۰۰ شانه ۸ رنگ و ۱۰ رنگ، فرش ۱۰۰۰ شانه درجه یک ۱۰ رنگ با تراکم ۳۰۰۰ و فرش ۱۲۰۰ شانه ظریف و زیبای دستباف گونه را با دستگاه های بافندگی جدید بافت نموده و در سطح کشور توزیع می نماید.

فرش فرحزاد کاشان از این جهت به خریداران پیشنهاد می شود که علاوه بر داشتن تنوع در طرح و نقشه و ظاهر زیبای فرش هایش، کیفیت بافت عالی و ضمانت چند ساله دارد و همچنین همه تولیدات دارای استاندارد فنی می باشند.

بنابراین یک گزینه بسیار مناسب برای خریداران سخت پسند خواهد بود. تولیدات فرش فرحزاد بسیار زیبا و با رنگبندی متنوع هستند که در این متن نمونه هایی از ابافت محصولات این شرکت قرار داده شده است و خریداران می توانند طرح های کامل تر آن را در گالری سایت نیز مشاهده نمایند.

فرش فرحزاد کاشان

فرش فرحزاد کاشان طرح یاشار

در هر شرکتی چند نقشه وجود دارد که بیش از سایر طرح ها با استقبال مردم مواجه شده و فروش بالایی را بدست آورده اند. در کارخانه فرش فرحزاد کاشان، فرش طرح یاشار این ویژگی را دارد و همواره در صدر فروش تولیدات این شرکت قرار گرفته است.

فرش فرحزاد طرح یاشار یک مدل فرش ۱۰۰۰ شانه ۱۰ رنگ است که بافت آن با چند رنگ زمینه کرم، آبی،آبی کاربنی، سورمه ای و بژ انجام می شود. بیشتر خریداران فرش طرح یاشار سورمه ای را انتخاب نموده و خریداری می کنند. رنگ های زیبای این فرش را هم در تصویر زیر می بینید؛ همان طور که مشخص است فرش طرح یاشار در واقع نوعی فرش طرح افشان با گل های درشت است و ترنج مرکزی ندارد. این مدل طراحی فرش از نقشه های اصیل و محبوب ایرانی است که هیچ وقت تکراری نشده و همیشه به روز و جدید به نظر می آید.

فرش کاشان

فرش فرحزاد کاشان طرح باغ

فرش طرح باغ ارم از جمله نقشه هایی است که اکثر کارخانه های فرش آن را طراحی و بافت کرده اند. این نقشه زیبا هم به صورت ۷۰۰ شانه و هم به صورت ۱۰۰۰ شانه در بازار موجود است و به همین دلیل ممکن است تفاوت قیمت هایی که از شرکت های مختلف برای این طرح دریافت کرده اید، به خاطر تفاوت در مشخصات فنی آن یعنی شانه وتراکم فرش باشد. فرش فرحزاد طرح باغ ،۱۰۰۰ شانه با تراکم۳۰۰۰ است و بنابراین هم ریزبافت و ظریف است و هم به علت ۱۰رنگ بودن رخ زیبایی نیز دارد.

فرش کاشان

قیمت فرش فرحزاد  کاشان گلریس کویر

قیمت فرش فرحزاد کاشان بر اساس شانه و تراکم و مشخصات فنی دیگر چون نوع بافت و دستگاه و تعداد رنگ و نوع الیافی که برای بافت فرش استفاده شده به صورت دقیق توسط کارشناسان تعیین شده و قیمتی که در این گالری به خریداران ارائه می گردد قیمت فرش فرحزاد درب کارخانه بوده و لذا تهیه فرش از این مرکز می تواند برای خریداران بسیار به صرفه و اقتصادی باشد.

کلام پایانی

فرش فرحزاد یا همان فرش گلریس کویر کاشان نامی شناخته شده در بین فروشنده های فرش ماشینی به عنوان دارنده محصولات با کیفیت و زیبا است و در نمایشگاه های بزرگ و معتبر نیز می توانید تولیدات این برند را مشاهده نموده و با رنگ آمیزی و نوع طراحی محصولات آن آشنا شوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.