4 - نقشه و طرح فرش, 6 - فرش

فرش قرمز

فرش کاشان

فرش قرمز

فرش قرمز یا همان تشریفاتی و هتلی نوعی از فرش خاص می باشد. که معمولا تک رنگ و دو حاشیه دارد. این فرش های خاص و زیبا در ورودی سالن ها، هتل ها و اماکن تشریفاتی پهن می شود.

در پی استقبال بی نظیر هتل ها از فرش تشریفاتی، آن را فرش هتلی نامیدند. اکثرا در ابتدای در ورودی، راه پله و راهرو ها مورد استفاده قرار می گیرد. این فرش های زیبا معمولا قرمز با حاشیه کرم رنگ هستند.

در صنعت هتل و گردشگری زیبایی، راحتی و لوکس و مجلل بودن بسیار مورد توجه قرار دارد. و هنگام اقامت مسافران به تمام جزئیات دقت دارند. یکی از مهم ترین عناصری که بسیار مهم و تاثیر گذار است نوع فرش و قالیچه هاست.

فرش هتلی را می توان در فضاهای دیگر مانند ورودی سمینار ها، فرودگاه و اسکله ها استفاده نمود. با استفاده از این نوع عناصر می توانیم حس خوب و مجلل بودن را القا کنیم. به همین علت فرش تشریفاتی و هتلی در ابتدای سالن ها بکار می رود.

 

انوع فرش هتل

فرش های تشریفاتی در قسمت های مختلفی از ساختمان بکار می روند. اتاق ها، راهرو ها، و سوییت ها بیشترین کاربرد را دارند. بدلیل رفت و آمد زیاد، باید فرش دوام و مقاومت بالایی داشته باشد. همچنین بهتر است دارای طراحی چشم نواز و بروز باشد. و همچنین الیاف بکار رفته آن از مواد مرغوب بکار رفته باشد. تا حس خوب و راحتی انتقال دهد.

علاوه بر راحتی و زیبایی، فرش عایق بودن صدا نیز بسیار حائز اهمیت است. عایق بودن صدا برای طبقه های بالایی و پایینی و همچنین کم شدن سروصداهای بین اتاق ها کاربرد دارد.

فرش قرمز

فرش قرمز

خرید فرش تشریفاتی و هتلی

مراکز خرید لوکس، ساختمان های تجاری مجلل و شیک همه از کف پوش و فرش های تشریفاتی استفاده می کنند. فرش تشریفاتی و هتلی محصولی خاص است و بصورت سفارشی تولید می شود. این فرش ها مناسب فضا های مختلف رسمی و خاص است.

مجموعه فرش تندیس کاشان تولید کننده انواع فرش ۷۰۰ شانه تا ۱۵۰۰ شانه در کاشان می باشد. کیفیت بالا اصلی مهم در کارخانه فرش تندیس است. مشتریان عزیز می توانند بصورت اینترنتی و حضوری فرش مورد نظرشان را خریداری نمایند. تمامی محصولات فرش تندیس خاطره کاشان همراه با ضمانت تقدیم خریداران عزیز می شود.

 

ویژگی های فرش هتلی

هنگام خرید فرش تشریفاتی و هتلی باید به نکات زیر توجه نمود.

  • شانه و تراکم
  • طرح و رنگ وضوح بالا
  • کیفیت بالای الیاف
  • دستگاه بافت
  • ارتفاع نخ خاب

شانه و تراکم دو اصل پر اهمیت در فرش ماشینی می باشد. هرچه شانه و تراکم فرش بالاتر باشد، ضخامت فرش کاهش پیدا می کند. فرش هایی با شانه و تراکم کم تر مانند ۷۰۰ شانه برای نشستن بر روی آن ها مناسب است. و فرش های ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه مناسب نشست و برخاست بر روی زمین نیستند. و پیشنهاد می شود از مبلمان استفاده نمود.

 

خرید آنلاین فرش تشریفاتی

امروزه با پیشرفت ابزار های ارتباطی، روش خرید اکثر مردم نیز دست خوش تغییر شده است. با خرید آنلاین می توان به تنوع گسترده ای دست یافت. می توان با خرید اینترنتی به آسانی در وقت و هزینه صرفه جویی نمود. در روش خرید اینترنتی امکان خرید با قیمت مناسب تر در اختیار خریدار قرار می گیرد. و نیاز به پرداخت هزینه های اضافی مانند هزینه های نمایشگاهی نیستند.

 

سخن نهایی

فرش های تشریفاتی و هتلی فرش های خاص و مجللی هستند. که بصورت سفارشی و برای مشتریان خاص تولید می شوند. این نوع از فرش باید درجه کیفیتی بسیار بالایی داشته باشند. تا در مکان های پررفت و آمد بتوانند دوام خودشان را حظ کنند. و در زمان شستشو نیز در کیفیت آن ها تغییر ایجاد نشود. بتواند حس لوکس بودن و در عین حال حس راحتی را منتقل کنند.

شرکت تندیس خاطره کاشان محصولات خود را با تضمین به مشتریان عزیز ارائه می کند. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در قسمت پایین درج شده است با ما در ارتباط  باشید.

 

 

فرش تشریفاتی و هتلی - راه‌های ارتباطی تندیس خاطره کاشان

راه‌های ارتباطی تندیس خاطره کاشان

 

فرم تماس با ما

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.