6 - فرش

فرش قیطوس

فرش قیطوس

فرش قیطوس به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های تولید کننده فرش کاشان در زمینه تامین و تولید فرش فعالیت می کند . عرضه فرش های ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه در طرح ها و نقشه های به روز توسط این شرکت باعث توسعه و پیشرفت روز افزون این برند فرش گردیده است. تنوع طرح و نقشه باعث شده کاشان به عنوان برند مطرح تولید فرش در زمینه فرش ماشینی و همچنین فرش فانتزی و گلیم و شگی و فرش کودک و گبه و جاجیم حرف نخست را در ایران بزند. در این راستا جهت خرید و دسترسی به فرشهای این تولید کننده می توانید به جستجو در محصولات ارائه شده در سایت بپردازید.

خرید این محصولات از سراسر ایران با مراجعه به سایت کارپت کالا به عنوان نمایندگی رسمی فرش کاشان امکان پذیر است . ارسال و تحویل به اکثر شهرها از طریق خرید اینترنتی و پرداخت درب منزل فرش کاشان را در دسترس عموم قرار داده است.ارسال توسط شرکت های باربری تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت کالارسانان چاپار صورت می گیرد.

شرکت فرش قیطوس

از مزایای گروه تولیدی فرش قیطوس وجود واحدهای ریسندگی و بافندگی به صورت تخصصی در آن مجموعه می‌باشد، که این امر سبب می‌شود.

درباره قیمت فرش قیطوس و چرایی اختلاف قیمت نسبی با بقیه برندهای فرش موجود در بازار (برای نمونه اختلاف قیمت فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان و فرش ۱۰۰۰ شانه قیطوس در طرح افشان فیروزه‌ای) ناشی از جنس نخ فرش جنس تار و پود فرش و همچنین چسپ پشت فرش و نیز دستگاه بافت ناشی می‌شود که در همه این موارد فرش قیطوس همواره در بهترین ها را انتخاب کرده است. و این اختلاف قیمت جزئی ناشی از همین عوامل می باشد.

پرفروش ترین فرش سال
نکاتی در مورد فرش های 1200 شانه و نحوه نگهداری از آن ها


فرش ماشینی قیطوس

امروزه با توجه به پیشرفت علمی در تمامی موارد خصوصا امور کامپیوتر و اینترنتی و همچنین مشغله کاری زیاد خرید اینترنتی در سراسر جهان امری عادی شده است شما در خریدهای اینترنتی این امکان را دارید که تمامی محصولات فرش را نگاه کنید در مورد آنها اطلاعات کافی بدست بیاورید و بعد اقدام به خرید نمایید .

طرح فرش افشان نقشه خاص و محبوبی است ریزبافت و دارای گلهای زیاد که بدون ترنج و محراب یا لچک بوده و از گل و بوته‌های بزرگ و کوچک و بلبل و خطوط منحنی اسلیمی در متن تشکیل شده و با نوار حاشیه احاطه شده‌ است .

از نوع‌های ویژه فرش کاشان طرح افشان می‌توان فرش افشان شکسته، فرش افشان دسته گل، فرش افشان حیوان دار،افشان اسلیمی و فرش افشان ترنج دار وغیره را نام برد.

از کجا فرش ماشینی ارزان بخرم؟

خرید مستقیم فرش ارزان قیمت از کارخانه کاشان

با توجه به اینکه فرش های ما مستقیم به دست مشتریان می رسد و در این میان هیچ واسطه ای نمی باشد لذا قیمت فرش های ارائه شده تا ۳۰% نسبت به بازار ارزانتر می باشد.

فرش چند شانه بخریم؟

  • افرادی که بیشتر عادت دارند بر روی فرش بنشینند و از مبل استفاده نمی کنند معمولاً به دنبال فرش های ضخیم تر و نرم تر می گردند. توصیه ما به این افراد خرید فرش ۷۰۰ شانه است. توجه داشته باشید که با افزایش شانه و تراکم، ضخامت فرش ماشینی کمتر شده و بر لطافت آن افزوده خواهد شد.
  • اما افرادی که زیبایی فرش در اولویت اول آنها قرار دارد و بیشتر از مبل استفاده می کنند بهتر است که فرش ۱۰۰۰ شانه یا فرش ۱۲۰۰ شانه خریداری نمایند. زیرا این فرش ها به دلیل تراکم بسیار بالایی که دارند بسیار ریزبافت می باشند و این ریزبافت بودن زیبایی آنها را دو چندان کرده است.

شانه فرش چیست؟

هر چه شانه یک فرش بیشتر باشد تعداد گره‌ها در واحد طول آن بیشتر است و در نتیجه فرش ریز بافت‌تر و با جزئیات بیشتری می‌باشد و به اصلاح فرش دستبافت‌گونه گفته می‌شود. شانه یک فرش به نقشه و طرح بافت فرش وابسته است.

تراکم فرش چیست؟

برای آشنایی با مفهوم تراکم در فرش از یک مثال ساده استفاده می‌کنیم، در یک فرش با تراکم ۳۰۰۰، تعداد گره (ریشه)های موجود در هر یک‌ متر طولی فرش برابر نصف مقدار عددی تراکم یعنی ۱۵۰۰ گره می‌باشد. بنابراین: تعداد گره‌های موجود در هر متر طولی فرش ضربدر ۲ را تراکم آن فرش می‌گویند.

تراکم در فرش نشان دهنده میزان فشردگی گره‌ها کنار هم است، در واقع هر چه تراکم یک فرش زیاد باشد فرش وزن‌ بیشتر و سفت‌تر می‌باشد.

اگر فرش رو خریداری کرده باشیم و بعد ا پرز بیفته چیکار باید بکنیم جناب؟؟؟؟ باید بدیم هیت ست اش کنن؟؟؟

جواد حسینی
خریدار فرش قیطوس
من فرش های شما رو خیلی دوست داشتم و دلم می خواد اگر خواستم فرش بخرم بیام کارخونه تون حتما یه سر فرش هاتون رو ببینم. آیا امکان مراجعه حضوری وجود داره؟؟؟

جواد حسینی
خریدار فرش قیطوس
اگر فرش رو خریداری کرده باشیم و بعد ا پرز بیفته چیکار باید بکنیم جناب؟؟؟؟ باید بدیم هیت ست اش کنن؟؟؟

جواد حسینی
خریدار فرش قیطوس
قدیما فرش های شلوغ را بیشتر می پسندیدند. اما حالا انتخاب ها ساده تر شده. با تشکر از مدل های خوب تون.

جواد حسینی
خریدار فرش قیطوس
فرش

Facebook


Twitter


Linkedin


Whatsapp


Instagram


Telegram

 

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.