1 - راهنمای خرید فرش

فرش لایت

فرش ماشینی

فرش لایت 

فرش  لایت ،امروزه با توجه به این که افراد برای انتخاب وسایل منازل خود به  دنبال رنگ های لایت و زیبا هستند تا منزل را زینت بخشند برای کف پوش منازل نیز به دنبال رنگ های لایت و طرح های ایرانی فرش های ماشینی هستند تا بتوانند کف منازل خود را علاوه بر کف پوش کردن زینت بخشند . به همین سبب تولید کنندگان فرش ماشینی به تولید فرش های لایت طرح ایرانی پرداختند تا خریداران و علاقه مندان به این دسته از فرش های ماشینی بتوانند به فرش لایت طرح ایرانی دست یابند .

 

فرش لایت جدید

فرش ماشینی لایت که از دسته فرش های سنتی و مدرن می باشد در دکوراسیون های متفاوت اعم از دکوراسیون های سنتی گرفته تا دکوراسیون های مدرن و فانتزی مورد استفاده قرار می گیرد . این دسته فرش ها که با حفظ اصالت بافته شده از طرح های اصیل ایرانی در بافت استفاده می کنند . این نوع فرش ها را که می توان به اقسام مختلفی دسته بندی نمود که در رنگ های روشن و سرد شامل کرم و نقره ایی و … بافته می شود که هر خریدار با توجه به چینش نوع دکوراسیون آن به انتخاب فرش ماشینی لایت با طرح ایرانی می پردازد . یکی از انواع فرش لایت طرح ایرانی را می توان فرش پتینه نام برد که از فرش های وینتیج به معنی فرش کهنه نما می باشد . این نوع فرش که از لحاظ نوع طرحی که در بافت آن به کار می رود علاوه بر شباهت با فرش های قدیمی و تاریخی به فرش های قدیمی دستبافت نیز شباهت داشته سبب شده تا علاقه مندان زیادی را به خرید از این دسته فرش های ماشینی ترغیب نماید . برخی از خریداران فرش ماشینی به دنبال دسته فرش های عتیقه و با ارزش برای جلوه دادن به منازل هستند به همین سبب به دنبال فرش های کهنه نما و عتیقه ماشینی هستند تا از لحاظ قیمت مناسب تر از فرش های قدیمی و عتیقه دستبافت باشد . از این رو به خرید فرش ماشینی کهنه که با روش صنعتی به تولید آن پرداخته تا از لحاظ شباهت بی مثل به فرش های قدیمی باشد می پردازند . فرش های وینتیج که در بافت آن طی عملیاتی به ساییده شدن رنگ کمک می کنند تا حالتی کهنه و قدیمی بگیرد از دسته فرش هایی است که می تواند به عنوان کف پوشی خاص در مکان هایی چون فرش اتاق خواب و پذیرایی با توجه به رنگ و نوع دکوراسیون قرار می گیرد . این دسته فرش های ماشینی را با بهترین و مقاوم ترین نوع الیاف می بافند تا به سبب عملیات کهنه نما کردن این فرش مقاوم و مستحکم باشد . به همین منظور می توان این دسته از فرش ها را از لحاظ کیفی در بالاترین درجه کیفیت قرار داد . از نوع دیگر فرش های لایت طرح ایرانی می توان به فرش ۱۲۰۰ شانه اشاره نمود که در طرح هایی زیبا و پر طرفدار تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد  . این نوع فرش های ماشینی که با حفظ طرح های ایرانی و زیبا بافته می شود از دسته فرش های لایت طرح ایرانی می باشد که افراد زیادی به جای فرش لایت طرح ترک از آن استفاده می نمایند .

 

خرید فرش لایت 

بیشتر خریداران فرش ماشینی به جای استفاده از فرش لایت طرح ترک علاقه خاصی به فرش لایت طرح ایرانی دارند تا بتوانند در حین حفظ اصالت به فرش رنگ روشن و شاد دست یابند . که از بهترین نوع فرش ماشینی برای منازل نو عروسان می باشد تا با رنگ شاد و روشن فضای منزل را زیباتر نماید . خرید فرش لایت طرح ایرانی در دسته فرش های سنتی و فانتزی را می توان از فروشگاه فرش کاشان که به ارائه فرش به قیمت درب کارخانه به همراه گارانتی می پردازد انجام دهید . خرید فرش لایت طرح ایرانی به صورت خرید اینترنتی فرش و خرید حضوری فرش از کارخانه فرش کاشان میسر می باشد که روش اینترنتی به سبب این که در زمان و هزینه خرید برای خریدارانی که برای رسیدن به فروشگاه فرش کاشان باید مسافت و زمان زیادی را سپری نمایند صرفه جویی به عمل می آورد و امکان دسترسی آسان به تمامی محصولات را فراهم می آورد . این فروشگاه با در نظر گرفتن امکاناتی چون ارسال رایگان فرش به سراسر کشور به همراه تضمین بهترین قیمت و بهترین کیفیت توانسته از لحاظ بحث کیفی و قیمت اطمینان خاطری را برای خریداران به ارمغان آورد این فروشگاه با ارائه ضمانت ده ساله فرش به صورت کتبی نیز این اطمینان را برای خریداران ایجاد نموده تا به یک فرش با کیفیت دست یافته اند .

 

فرش کاشان

,,,,,,,

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.