1 - راهنمای خرید فرش

فرش لوکس

فرش 1200شانه

فرش لوکس

فرش لوکس ،فرش ۷۰۰ شانه ماشینی کاشان طرح لوکس با تراکم ۲۵۵۰ جزء پرفروشترین شانه های موجود در بازار است. تراکم در متر مربع این فرش ۵۹۵ هزار گره می باشد. این عدد گویای آن است که فرش طرح لوکس از کیفیت، طول عمر و استحکام بالایی برخوردار است. فرش تندیس خاطره کاشان به دلیل آن که محصولات باکیفیتی را عرضه می کند جهت اطمینان بخشی به مشتریان خود فرش ها را با ضمانت ۵ ساله عرضه می کند. با این حساب، شما تا ۵ سال می توانید خانه خود را با تضمین ما فرش کنید.

 

فرش مدل لوکس ، از جدیدترین و زیباترین طرح های فرش کاشان در دسته بندی فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم ۲۵۵۰ است که در نوع خود نمونه ای از بی نظیرترین فرش های ماشینی است . فرش مدل لوکس از سری فرش های با ترنج میانی است که با طراحی منحصربفرد خود توانسته افراد زیادی را به تماشای خود وادار نماید .

 

فرش

معرفی فرش لوکس 

طرح خورشیدی شکل ترنج میانی با گل های بسیار ریز با رنگبندی های خاص و زیبا از ویژگی های جالب توجه در فرش مدل لوکس به شمار می رود .علاوه بر گل ها و نقش و نگارهای زیبای موجود در مرکز فرش ، می توانید گل هایی که به صورت پنهان در فرش کار شده است را نیز مشاهده نمایید که به زیباتر شدن فرش طرح لوکس کمک قابل توجهی نموده است .

 

حاشیه فرش زیبای لوکس ، از قاب های مستطیل شکل تو در تو ایجاد شده است . شما می توانید در سرتاسر این قاب مستطیل شکل طرح ها و نقش و نگارهایی زیبا از گل و بوته ها را مشاهده نمایید که از دیگر ویژگی های زیبا در فرش مدل لوکس به شمار می رود . شما می توانید این فرش زیبا را در ابعاد استاندارد ۱۲ ، ۹ و ۶ متری از کاشان سرا خریداری نمایید . علاوه بر این شما می توانید این فرش را در سایر ابعاد استاندارد چون پادری و کناره خریداری نمایید .

 

مشخصات فرش لوکس

فرش ماشینی طرح لوکس ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰و۱۰ رنگ است.۱۰ رنگ بودن فرش به معنی آن است که در بافت آن از۱۰رنگ متمایز استفاده شده است. رنگ زمینه اصلی این فرش سرمه ای، کرم، فیلی، گردویی و روناسی است. چنانچه علاقه دارید که رنگ های فرش را متناسب با سلیقه خود جابجا کنید می توانید از پنل تغییر رنگ فرش تندیس خاطره کاشان استفاده کنید و خودتان در نقش یک طراح فرش عمل کنید.

 

الیاف این فرش از جنس اکریلیک درالون آلمان بوده و هیت ست شده و ضد حساسیت هستند. ارتفاع خاب فرش طرح لوکس ۱۰ میلی متر است که نسبت به ارتفاع خاب فرش های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه که ۶ میلی متر است بیشتر است. بسیاری از مشتریان به دلیل آن که علاقه دارند فرش زیر پای آنها نرم باشد فرش های ۷۰۰ شانه را انتخاب می کنند. الیاف خاب این فرش ها به دلیل تعداد گره در مربع بالا حرکت کمی دارند. به همین دلیل بسیاری از مشتریان معتقدند که این گونه فرش ها شبیه به موکت می باشند. 

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.