1 - راهنمای خرید فرش

فرش ماشینی طرح میخک

فرش ماشینی

فرش ماشینی طرح میخک

فرش ماشینی طرح میخک ،فرش کاشان طرح میخک طراحی بی نظیر و بسیار زیبا دارد . ترنج ستاره شکل فرش به زیبایی طراحی شده است . گلدان ها با گل های رز چیده شده در دور تا دور ترنج فرش ، جلوه ای مدرن و زیبا به این طرح سنتی می بخشند . طرح لچک ترنج از طرح های دیرینه ایرانی است و از قدیم الایام در فرش های ایرانی به وفور دیده می شود .

 

طرح های فرش چیدمان بسیار زیبایی دارند . گل های طبیعی در کنار طرح های اصیل و زیبای ایرانی نمایی جذاب به این فرش زیبا می دهند .

استفاده از طرح گلدانی در کنار لچک و ترنج فرش ، بر زیبایی و اصالت فرش می افزاید .

 

فرش ماشینی طرح میخک ،کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان جدیدترین مدل فرش ۷۰۰ شانه طرح میخک تراکم ۲۵۵۰ اصل را به صورت خرید اینترنتی از درب شرکت به صورت آنلاین می توانید با قیمت ارزان سفارش دهید.

در کارخانه تولید فرش تندیس خاطره کاشان فرش های اصلی و پرفروشی که به بازار عرضه می شود از فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ شروع می شود و بعد از آن فرش ۱۰۰۰ شانه، فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۵۰۰ شانه محصولات تولیدی در شرکت فرش ماشینی هستند که کل بازار فرش را همین ۴ دسته محصول پوشش می دهد، فرش ۵۰۰ شانه و سایر مدل های ارزان تر به دلیل نداشتن کیفیت مطلوب و درشت بافت بودن کم کم در بازار فروششان کاهش یافته است.  یکی از طرحهای پرفروش فرش طرح میخک میباشد .در این چهار دسته محصول که معرفی شد تنوع طرح و نقشه زیادی وجود دارد و هر کدامشان صدها نقشه زیبا و جدید با طراحی متفاوت روانه بازار کرده اند که این امر به مشتریان کمک کرده به راحتی بتوانند فرش ماشینی دلخواه خود را با رنگ و نقشه مد نظرشان خرید کنند.

فرش ۷۰۰ شانه طرح میخک کاشان

نمونه جدید از فرش ۷۰۰ شانه اصل که نقشه زیبا و خوش رنگی دارد، فرش ۷۰۰ شانه طرح میخک می باشد که دارای طراحی حرفه ای اصولی و طبق استاندارد های تولید فرش ایرانی می باشد. این فرش دستباف گونه زیبا در کاشان با تراکم ۲۵۵۰ تولید می شود و در شمار فرش ۷۰۰ شانه اصل و با کیفیت دسته بندی می شود. خرید اینترنتی فرش ۷۰۰ شانه طرح میخک نیز به راحتی از همین سایت قابل انجام می باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.