6 - فرش

فرش متری یا برشی

فرش ماشینی

فرش متری یا برشی

 

فرش متری یا برشی

فرش متری یا برشی

فرش متری یا برشی همانطور که از اسمش پیداست قابلیت برش در هر اندازه ای را دارد. عرض این فرش ها در چند اندازه معین میباشد اما طول آن ها متغیر است. فرش برشی برای مکان هایی بکار میرود که فرش های استاندارد آن ها را به طورکامل نمی پوشاند.این فرشها دارای تنوع بالا در طرح و رنگ میباشد. از این فرش ها میتوان متناسب با سلیقه فرد در مکان های مختلف خانه استفاده نمود.فرش برشی قابل استفاده در انواع بخش های خانه از جمله آشپزخانه هایی با عرض کم ،راه پله ، راه رو ها و … میباشد.

 

انواع فرش متری یا برشی

فرش متری یا برشی انواع مختلفی دارد: فرش‌های رولی، فرش‌های کناره، فرش‌های برشی.

فرش های رولی

فرش متری یا برشی شامل فرش‌های رولی هم میشود. یکی از انواع فرش‌های ماشینی فرش های رولی میباشد که با عرض های متفاوت مطابق خواسته مشتری بافته میشود.در صورتی که قصد خرید فرش رولی ارزان رادارید باید بدانی این فرشها معمولا در چندین طرح با تراکم هاس مختلف بافته میشود. شما میتوانید برای پر کردن فضاهای خالی خانه تان با توجه به رنگ فرش های اصلی دارید فرش رولی بخرید.

 

فرش های کناره

فرش کناره بیشتر در راه پله و راهرو استفاده میشود. این فرش بیشتر در معرض آلودگی قرار میگیرند بنابراین باید با بهترین الیاف بافت شوند.شما میتوانید انواع فر شهای کناره را با بهترین کیفیت از شرکت فرش تندیس خاطره کاشان با ضمانت معتبر تهیه کنید.

 

فرش های برشی

بالا بودن کیفیت فرش های برشی بسیار مهمتر از زیبایی و ظرافت آن است.به دلیل اینکه هرچقدر تراکم و شاته این فرش بالاتر باشد از ضخامت فرش کم میشود پس بعتر است فرش های برشی با شانه و تراکم پایینتر بافته شود.شرکت فرش تندیس خاطره کاشان این محصولات را با تراکم ۲۵۵۰ و به صورت ۵۰۰ ، ۷۰۰ و ۱۲۰۰ شانه عرضه میکند.

در انتخاب رنگ این محصولات دقت کنید و از رنگهای روشن استفاده نکنید زیرا این محصولات در معرض آلودگی هستند و خیلی زود کثیف میشوند.پس بهتر است از رنگ های تیره استفاده شود.

 

خرید آنلاین فرش برشی

شرکت فرش تندیس خاطره کاشان با ارائه انواع فرش متری ، کناره ، پادری و … در خدمت شما دوستان عزیز میباشد.جهت خرید فرش برشی و مشاهده تمامی طرح ها به سایت تندیس خاطره کاشان مراجعه فرمایید یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

 

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.