1 - راهنمای خرید فرش

فرش مشهد ارزان قیمت

فرش ماشینی

فرش مشهد ارزان قیمت

فرش مشهد ارزان قیمت ، اگر بخواهیم بدانیم منظور از فرش مشهد ارزان قیمت چیست باید به چند نکته توجه کنیم اول اینکه فرش ارزان قیمت میتواند به علت پایین بودن کیفیت فرش باشد یعنی بجای الیاف با کیفیت از الیاف و نخ ارزان قیمت و بی کیفیت که قاعدتا طول عمر کمتری دارند استفاده شده است و یا نه، از الیاف خوب و نخ با کیفیت استفاده شده است ولی برای ارزان کردن فرش از وزن فرش کم میکنند. 

 

یعنی مثلا در یک فرش ۱۲متری بجای ۳۷ کیلو نخ اکریلیک ۳۳ کیلو و کمتر استفاده میکنند در نتیجه قیمت تمام شده فرش هم ارزان میباشد. این دسته از فرشهای که به عنوان فرش ارزان قیمت شناخته میشود فرشهای خوبی هستند و برای کسانی که نمیتوانند پول بیشتری هزینه کنند بسیار مناسب است .فرش ارزان قیمت طرح مهبد در رنگبندی سرمه ای مطابق شکل زیر ،بسیار زیبا و خوش رنگ میباشد که در طرح ۷۰۰ شانه بسیار شبیه اصل ۷۰۰ شانه میباشد که تشخیص آن سخت میباشد. فرش مشهد ارزان قیمت از کجا بخرم؟بهترین گزینه فرش ارزان قیمت ارایه شده سایت شرکت فرش تندیس خاطره کاشان میباشد ، که فرش ارزان قیمت و فرش باکیفیت را ارایه میدهد.

 

فرش مشهد ارزان قیمت

فرش مشهد ارزان قیمت

خرید فرش ارزان قیمت مشهد

فرش مشهد ارزان قیمت در گروه فروشگاه اینترنتی فرش تندیس خاطره کاشان با توجه به شرایط بد اقتصادی بعضی از خانوادهای محترم و هزینه اولیه سنگین زوج های جوان اقدام به تهیه فرش ارزان قیمت از نوع مرغوب نموده ایم که معمولا به عنوان فرش طرح ۷۰۰ شانه شناخته می شود. این مدل فرش ها دارای تراکم ۲۱۰۰ و ۲۲۵۰ و وزن تقریبی ۳۷ کیلو در یک فرش ۱۲متری هستند و تا حدودی توانسته ایم فرش ارزان قیمت به دست دوستان برسانیم.

 

این نکته هم حائز اهمیت میباشد که وقتی در جامعه خرید فرش ارزان قیمت مشهد نسبت به سالهای قبل بیشتر شده است، یکی از دلایل آن صدق بر همین مطلب است که فرش ارزان قیمت که از فروشگاههای اینترنتی معتبر خریداری شده است مورد رضایت بیشتر مردم بوده است.

 

فرش ارزان قیمت مشهد از کجا بخریم؟

فرش مشهد ارزان قیمت و فرش ته انباری در خریدشان باید دقت کرد فرش دارای برچسب کارخانه باشد و مشخصات فرش برروی برچسب نوشته شده باشد و چون ممکن است فرش کهنه باشد که به مرور زمان برچسب آن کنده شده باشد. فرش در هفته های اول پرز میدهد ولی اگر مدام پرز بدهد و آن هم به مقدار زیاد نشان از بی کیفیت بودن نخ خاب فرش میدهد.

 

همیشه فرش ارزان قیمت به معنای بی کیفیت بودن فرش نیست بلکه میشود فرش خوبی را با قیمت مناسب تر بدست آورد اگر به مراکز اصلی آن مراجعه کنیم . فروشگاه اینترنتی فرش تندیس خاطره کاشان چون با اکثر کارخانه ها در ارتباط میباشد پلی است برای اطلاع پیدا کردن مشتریان از موجودی فرش ارزان قیمت و فرش ته انباری آن کارخانه ها.

فرش ارزان قیمت عرضه شده درشرکت فرش تندیس خاطره کاشان فرشهایی باکیفیت نخ ایرانی و بافته شده با دستگاه ۷۰۰ شانه تکسیما ، واندویل ، اچ سی پی ، ونخ ایرانی باکیفیت وهیت ست شده میباشد که طول عمر زیادی دارد این دغدغه که از کجا فرش ارزان قیمت بخریم را تا حدود زیادی میتوانیم برطف کنیم فرش ارزان قیمت و باکیفیت مناسب به دست ان دسته از مشتریانی که میخواهند با پول کمی صاحب فرش بشوند میرساند.

 

فرش ارزان قیمت مشهد از کجا بخرم که با کیفیت هم باشد

فرش با کیفیت به فرشی اطلاق میشود که از نخ ۱۰۰درصد اکریلیک و الیاف درجه یک استفاده شود و استانداردهای قالی بافی را رعایت کند. معمولا چنین فرش تولیدی چون هزینه تمام شده آن بالاست قیمت فرش هم زیاده ولی اگر بخواهیم همان فرش را ارزان تمام کنیم باید بعضی از پارامترها را دستکاری کنیم مثلا ورزن فرش را سبک کنیم . و یا از نخ درجه پایین تر استفاده کنیم میشود تا حدودی قیمت تمام شده را کم کرد و فرش ارزان قیمت با کیفیت تحویل داد.

 

فرش ارزان قیمت  مشهد ،فرش ارزان قیمت مشهد ارزان باکیفیت در بازار به فرشی می گویند که باتوجه به کیفیت نخ ، وزن فرش، برند کارخانه تولید کننده قیمت مناسب داشته باشد.کارخانه هایی که خود به صورت مستقیم عرضه کننده فرش هستند که با قیمت کمتری دست مشتری برسد با یک سری مشکل برای خریداران مواجه شدند.

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی مشهد ارزان

به عنوان نمونه یک کارخانه تمام محصولات را ندارد که در معرض دید مشتری قرار دهد و یا اینکه مشتری به کارخانه مراجعه میکند ولی فرش مد نظرش را انجا نمیبیند و یا کسی نیست که او را راهنمایی کند و همچنین باید هزینه هنگفتی باید صرف رفت و امد کند و خطرات بین راهی نیز جای خود دارد. لذا فروش اینترنتی فروشگاه فرش تندیس خاطره کاشان بیش از ۹۰۰ طرح و نقشه را در سایت خود ارائه میدهد که مشتریان بتوانند در منزل خود خرید کنند ونیاز به این همه هزینه و تردد در جاده نیست باهمان قیمت کارخانه میتوانید فرش را بصورت اینترنتی خرید کنید.

 

,,,,,,,,

 

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.