6 - فرش

فرش مولوی

فرش کاشان

فرش مولوی

فرش مولوی با قیمت مناسب خریدی کاملا به صرفه را برای شما به همراه دارد. امروزه با بیشتر شدن هزینه های زندگی در تهران، همگی به دنبال مکانی هستند تا خرید ارزان و با کیفیت انجام دهند. اما واقعا جایی وجود دارد که که با پول کمتری همان کیفیت کالا را بخریم؟ پاسخ مثبت است. اما کجا؟


پس در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید تا بتوانید تحولی اساسی در هزینه های زندگی تان بدهید و خریدی ارزان و با کیفیت داشته باشید. خرید کردن در تهران با افزایش قیمت‌ها و شرایط اقتصادی سخت شده است. بودجۀ خرید مایحتاج روزانه و کالاهای اساسی، خرید پوشاک، خرید لوازم‌التحریر، خرید اسباب و لوازم خانه، خرید لوازم برقی، خرید لوازم آرایشی و بهداشتی و خرید لوازم بسیار دیگری که در زندگی روزانه به آن احتیاج داریم، بسیار کمتر شده است.

 

خرید مستقیم فرش از کارخانه

فرش مولوی را میتوانید به صورت مستقیم و بدون هیچ واسه ای از کارخانه خریداری نمایید. خرید مستقیم فرش از کارخانه صنایع کارخانجات فرش تندیس خاطره کاشان یکی از شرکتهای بزرگ درتولید وبافت فرش های ماشینی می باشدکه تمام محصولات اعم از ۵۰۰شانه .۷۰۰شانه .۱۰۰۰شانه .۱۲۰۰و۱۵۰۰شانه را با بهترین کیفیت بافت فرش .نخ بایر آلمان ونخ آکرلیک وعرضه بی واسطه فرش از کارخانه را دارد.

 

در چندسال اخیر ، شناخت فروشگاه های معتبر فرش کاری بس سخت و غیرممکن بود . افراد باید با تلف کردن وقت و هزینه بسیار اقدام به این کار می کردند . ولی با روی کار آمدن مبادلات الکترونیکی ، شناخت فروشگاه های معتبر و محصولاتشان ، کار بسیار آسانی شده است . فقط کافی است با سیر در دنیای اینترنت به این اطلاعات دست یابید . پیشرفت تکنولوژی بر روش های خرید افراد هم تاثیر بسزای داشته است .

 

 

امروزه قیمت کالا ، حرف اول را می زند و افراد بیشتر از اینکه به کیفیت محصول فکر کنند ، به قیمت آن می اندیشند . ولی این نوع خرید کاملا نادرست است . افراد با خرید اینترنتی از فروشگاه های آنلاین معتبر می توانند بهترین فرش را با قیمت مناسب بخرند . شرکت فرش تندیس خاطره کاشان ، یکی از این فروشگاه های معتبر است که با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی ، توانسته است اعتماد خود را در میان مردم جلب کند. به خاطر بالارفتن بی رویه قیمت ها در دوران نوسانات اقتصادی، این شرکت از روش های متعدد برای پایین آوردن قیمت استفاده کرده است .

شرکت تندیس خاطره کاشان ، برای افرادی که سنتی فکر می کنند و خرید اینترنتی برایشان اعتماد آور نیست ، امکان خرید حضوری از کارخانه را فراهم آورده است . این افراد با بازدید از کارخانه و دیدن محصولات می توانند اقدام به خرید کنند . قیمت محصولات بدون واسطه می باشد .

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی

فرش مولوی را میتوانید به صورت اینترنتی هم خریداری نمایید. خرید اینترنتی فرش کاشان دربین خریداران فرش ماشینی طرفداران زیادی پیدا کرده است در چند سال اخیر خرید اینترنتی فرش ماشینی و اینکه شخص در داخل خانه و در هر حالتی فرش دلخواه خود را کمتر از نیم ساعت خرید کند امری باور نکردنی بود اما با به وجود آمدم فروشگاه های آنلاین و سایت‌های فرش در فضای مجازی این کار به واقعیت تبدیل شد به طوری که امروزه بیش از ۳۰% از افرادی که با خرید آنلاین آشنایی پیدا کرده اند ، فرش مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری می کنند.

 

 

در میان مجموعه بسیاری از سایت های فروش اینترنتی فرش ، وب سایت رسمی فرش تندیس خاطره کاشان  توانسته با عرضه باکیفیت ترین محصولات فرش کاشان رضایت هم میهنان عزیز را جلب کند و به ارائه بهترین فرش های ماشینی بپردازد . تمامی فرش های ماشینی داخل وب سایت فرش تندیس خاطره کاشان دارای گواهینامه های استاندارد اروپا CE ، گواهینامه های ISO90001 – ISO10002 و استاندارد ملی ایران و همراه ۳۶ ماه گارانتی که به منظور رضایت و اطمینان خاطر مشتری از کیفیت فرش ماشینی می باشد.

 

, , ,

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.