1 - راهنمای خرید فرش, 6 - فرش

فرش نیاوران

فرش

فرش نیاوران 

فرش نیاوران در شهرک سلیمان صباحی قرار دارد و یکی از بزرگترین تولید کنندکان فرش کاشان می باشد.فرش نیاوران کاشان یکی از بزرگترین تولید کننده های فرش ماشینی کلاسیک در ایران است که بهترین تولیدان آن به صورت مستقیم از طریق این سایت توزیع می گردد.

فرش نیاوران یکی از کارخانه های برتر فرش ماشینی در ایران است که سال های  سال در شهرستان آران و بیدگل تولید انواع فرش ماشینی جدید و به روز را انجام می دهد. این شرکت چند دستگاه بافندگی مختلف اعم از فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۰۰۰ شانه و فرش ۱۲۰۰ شانه دارد و به همین دلیل هر مغازه دار یا خانه داری که بخواهد برای مصرف شخصی و یا برای فروش فرش تهیه کند، کلکسیون کاملی از انواع فرش ماشینی را در تولیدات این شرکت خواهد یافت.

قیمت فرش نیاوران

در سایت فرش تندیس خاطره کاشان شما می توانید بدون واسطه اقدام به خرید انواع فرش کاشان نمایید. با خرید فرش از کارخانه به صورت مستقیم قیمت فرش ماشینی برای شما کاهش می یابد و شما می توانید هر نوع فرشی که مورد نیازتان است بسیار ارزان تر و با کیفیت بالا و دارای ضمانت را از کارخانه فرش ماشینی خریداری کنید. فرش نیاوران کاشان از جمله برندهایی است که محصولاتش دارای قیمت و کیفیت مناسب بوده و همگی استاندارد و ضمانت های لازم را دارا می باشند.

 

خرید اینترنتی فرش نیاوران

فرش نیاوران کاشان واقع در استان اصفهان و شهر کاشان، در شهرک صنعتی سلیمان صباحی قرار دارد. مرکزیت این شهر در ایران باعث شده تا خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی یا حضوری برای مصرف کننده ها کمترین هزینه و زمان را بطلبد، چراکه تولیدات این کارخانه فرش از طریق باربری های کاشان قابلیت ارسال به همه شهرهای ایران را دارند. لذا شما می توانید علاوه بر خرید ارزان تر فرش هزینه کمتری هم جهت ارسال آن پرداخت نمایید. و یا در موارد خاص به صورت رایگان فرش برای شما ارسال گردد.

وب‌سایت تندیس خاطره کاشان انواع فرش کاشان را به قیمت درب کارخانه و با ضمانت اصالت کالا در اختیار خریداران قرار می‌دهد. تلاش گروه تندیس خاطره کاشان، ارائه‌ی مرغوب‌ترین و اصیل‌ترین فرش‌های ایرانی، آن‌گونه که درخور خریداران باشد، است و در این راه با کاهش واسطه‌ها تلاش کرده‌ که فرش‌های کارخانه‌ی فرش کاشان را با حداقل قیمت بازار فرش در اختیار مشتریان خود قرار دهد. کارشناسان این مجموعه آماده‌ ارائه‌ مشاوره‌ی رایگان برای انتخاب و خرید مناسب‌ترین فرش کاشان با توجه به شرایط و نیازهای هستند.

محصولات فرش نیاوران

در این سایت گالری کاملی از محصولات مختلف فرش ماشینی از فرش ۵۰۰ شانه گرفته تا بهترین فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته و معمولی را می توانید ببینید. قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه نیاوران هم بسیار مناسب است و افرادی که می خواهند یک فرش خوب ۱۲۰۰ شانه با بافت ظریف و نقشه زیبا تهیه کنند، قطعا خرید خوب و ماندگاری را از ما خواهند داشت.

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.