1 - راهنمای خرید فرش

فرش هفتصدشانه

چه رنگ فرشی مده؟

فرش هفتصدشانه

فرش هفتصدشانه  ، ازمحصولات با کیفیت شرکت فرش کاشان می باشد که با طرح های مختلف و متنوع ارائه می گردد . فرش ۷۰۰ شانه به دلیل قیمت مناسب ، برخورداری از طرح و نقش زیبا و نوین و هم چنین مرغوبیت بالا از جمله فرش های پرفروش می باشد .

 

فرش هفتصد شانه کاشان

تعداد رنگی از مواردی است که طرح های فرش را شیک و خاص می نماید . فرش هفتصد شانه واقعی دارد که برخورداری از این ویژگی سبب تماشایی شدن نقش و نگار قالی شده و محیط های مختلفی را با آن مفروش می نمایند .

 

جنس نخ خاب و تار و پود از عوامل مهمی است که ماندگاری قالی را تثبیت می نماید . در بافت فرش های ماشینی انواع مختلفی از الیاف به کار می روند که به طور کلی در دو دسته طبیعی و مصنوعی قرار می گیرند .

 

فرش هفتصدشانه

 

الیاف فرش هفتصد شانه

 بهترین الیاف اکریلیک هیت ست شده و از مرغوب ترین نخ های طبیعی پنبه را می توان نام برد که کیفیت قالی های ایرانی ، مخصوصا فرش ماشینی هفتصد شانه را افزایش داده است .

 

شرکت فرش تندیس خاطره کاشان ، خرید بدون واسطه فرش را امکان پذیر نموده است تا قیمت محصولات را به صرفه تر کرده و از این طریق فرش ماشینی اصل را به مشتریان تحویل نماید .

 

ارسال رایگان فرش و تحویل فرش درب منزل نیز برای خریداران در نظر گرفته شده تا لذت خریدی آسان و ایمن را تجربه نمایند.

 

فرش هفتصدشانه کاشان

قیمت فرش هفتصدشانه

فرش هفتصد شانه جدید کاشان نسبت به فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان و فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان قیمت مناسب تری دارد.

فرش ۷۰۰ شانه در میان فرش های باکیفیت از قیمت مناسب تری برخوردار هست و به دلیل استفاده از نخ ۱۰۰% اکرولیک در فرش های ۷۰۰ شانه عمر بالای دارند و برای مشتریانی که بدنبال فرش با کیفیت خوب و قیمت مناسب بهترین گزینه هست.

 

فرش

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.