1 - راهنمای خرید فرش, 4 - نقشه و طرح فرش, 6 - فرش

فرش وینتیج

فرش ماشینی

فرش وینتیج

 

فرش وینتیج

فرش وینتیج

فرش وینتیج کاشان همان فرش دستبافتگونه ای است که اصطلاحا ودرظاهر قدیمی شده وظاهری کهنه نما دارد.این فرشها باعث شیک شدن فضای منزل میشودوجزو فرشهای مدرن وفانتزی میباشد.فرش وینتیج یا فرش کهنه نما چیست؟ اگر به دنبال خرید فرش باشید، حتما اصطلاح “فرش کهنه نما” به گوشتان خورده است. فرش‌های وینتیج یا کهنه‌نما از جمله طراحی‌های جدید فرش ماشینی است که به تازگی وارد بازار انبوه شد است و از همان ابتدا مورد استقبال گرفته و روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کند.

 

فرش وینتیج چیست؟

فرش وینتیج (همان طور که از نام این نوع فرش پیداست) ظاهر آن قدیمی تر از عمرش به نظر می‌رسد. در واقع فرش کهنه نما فرشی نیست که به مرور زمان و در طول سال‌ها کهنه شده باشد. بلکه ظاهر فرش نو را به گونه ای طراحی می‌کنند که شباهت زیادی به فرش‌های دستبافت قدیمی داشته باشد. گاهی هم برخی از طرح های فرش وینتیج با اشکال ساده و بدون ترنج و گل‌های مرسوم در فرش‌های ماشینی سنتی طراحی می‌شوند.

 

فرش های فانتزی مناسب چه فضایی هستند؟

فرش وینتیج یا فرش‌های کهنه نما از جمله طرح‌های مدرنی هستند که به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. طراحان دکوراسیون و افرادی که به دنبال تنوع و فاصله گرفتن از طرح‌های کلاسیک فرش ماشینی هستند از فرش‌های کهنه نما استقبال می‌کنند.

فرش ۱۲۰۰ شانه وینتیج شرکت فرش تندیس خاطره کاشان نمونه ای از این نوع فرش هاست که در عین داشتن کیفیت و بافته شده از نخ صددرصد اکرلیک هیت ست شده، طرحی جدید دارد. نمونه ای از این فرش‌ها را در ادامه ببینید.

 

,,,,,,,,,

 

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.