1 - راهنمای خرید فرش

فرش گلوریا

فرش گلوریا

فرش گلوریا یکی از جدیدترین فرش های کاشان است فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان طرح گلوریا یکی از طرح های فوق العاده زیبای در  فرش کاشان می باشد که در رنگبندی کرم . سرمه ای ،ترمه ای ،صدفی بافته می شود.

 این طرح از فرش تندیس خاطره کاشان در حال حاضر در دسته بندی فرش ۱۲۰۰ شانه بافته می شود و با بهترین کیفیت درکارخانه فرش تندیس خاطره کاشان بافته می شود و قابل تهیه برای هموطنان عزیز می باشد.

 

مشخصات فرش:

 شانه : ۱۲۰۰ 

تراکم  : ۳۶۰۰

نوع بافت : HCIX2

جنس نخ خاب  : ۱۰۰ % اکرولیک

تعداد رنگ  : ۱۰رنگ 

وضعیت ضمانت  : ۱۰سال ضمانت نامه کتبی

 

کیفیت فرش 

فرش ماشینی دستبافگونه طرح گلوریا علاوه بر این که به جهت استفاده از بالاترین کیفیت مواد اولیه درای بالاترین درجه کیفی می باشد از نظر ظرافت هم از درجه بسیار بالایی برخوردار می باشد .

نخ تارو پود این فرش پنبه بوده که ماندگاری فرش را همچون فرش دستبافت بسیار بالا برده و از آسیبهای احتمالی در شستشو در امان است .

 

فرش تندیس خاطره کاشان با استفاده از الیاف ۱۰۰٪ اکرولیک هیت ست شده ماندگاری این فرش را در اثر پاخوری زیادفرش و حرارت های غیر مستقیم بالای شدید نیز تضمین می نماید.

 

ابعاد قابل سفارش در مجموعه فرش تندیس خاطره کاشان 

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه مدل گلوریا علاوه بر اینکه در سایزهای  ۶ متری  ۹متری  و ۱۲ متری در کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان بافته می شود دارای ابعاد کناره به صورت ۱.۵*۲.۲۵ و ۱*۴ و ۱*۳ و۱*۲و۱*۱.۵و ۵۰*۷۰ نیز می باشد .​

 

استانداردهای فرش کاشان

 فرشهای بافته شده در مجموعه فرش کاشان علاوه بر دارا بودن استانداردهای ملی دارای استانداردهای بین المللی از قبیل ISO9001 ,ISO4001  می باشد.

مشخصات اعلام شده در بالا جهت تایید اصالت فرش خریداری شده و همچنین امکان شناسایی فرش اصل در ۳ قسمت از پشت فرش مشخص شده است:

۱: برچسب مشخصات که پشت فرش در گوشه یک سمت از فرش چسبیده می شود.

۲: حاشیه چرم دوزی پشت فرش در قسمت طولی فرش مشخصات فرش حکاکی شده است.

۳: مهمترین قسمت و روش شناسایی اصلی بودن فرش قسمت پشتی فرش در عرض فرش مشخصات حکاکی شده است .

تمامی موارد فوق نشان از اصل بودن فرش فقط از نظر نوع بافت میباشد و روش شناسایی فرش از نظر نوع الیاف استفاده شده کاملا متفاوت است و می توانید در قسمت شناسایی فرش ماشینی اصیل مشاهده فرمایید .

 

 

قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه در کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان

قیمت های اعلام شده دربالا قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه درکارخانه با بالاترین کیفیت بافت و الیاف مصرفی می باشد که درصورت اصالت داخل فروشگاهای معتبر با اختلاف ۳۵% عرضه می گردد.

, , , ,

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.