1 - راهنمای خرید فرش

فرش ۱۲۰۰شانه دودی

باغ ارم

فرش ۱۲۰۰شانه دودی

فرش ۱۲۰۰شانه دودی  ،فرش زمینه دودی یکی از جدیدترین و مدرن ترین فرش های ماشینی است که در بین خانواده های ایرانی خریداران خاص خود را جلب کرده است. از مهمترین ویژگی های فرش دودی رنگ می توان به ایجاد فضای شیک و جذاب اشاره نمود.

 

فرش ۱۲۰۰شانه دودی به علت داشتن زمینه چرک تاب برای مکان های پر رفت و آمد انتخاب مناسبی خواهد بود. از قابلیت های فرش دودی می توان به ست شدن آن با رنگ های مختلف اشاره نمود. به طور ویژه رنگ های روشن مانند سفید و کرم با رنگ دودی فضای آرام تری ایجاد می کند.

 

ترکیب رنگ دودی با رنگ های مانند قرمز و نارنجی باعث ایجاد فضای شاد و پر انرژی می شود. برای داشتن فرش روشن تر در زمینه رنگ دودی می توان فرش نقره ای یا سیلور را انتخاب کرد.

 

خواندن مطلب :فرش ۷۰۰شانه دودی

 

فرش دودی 1200شانه

فرش ۱۲۰۰ شانه طرح پگاه زمینه دودی ، زیبا و ماندگار

فرش ۱۲۰۰ شانه طرح پگاه زمینه دودی کاشان جلوه ای بی نظیر دارد . طرح های بافته شده در این فرش ماشینی ترکیب رنگ چشم نواز دارند . ظرافت به کار رفته در این فرش ۱۲۰۰ شانه نظر هر خریدار را به خود جذب می کند .

 

گل های لایت و سفید رنگ در زمینه دودی رنگ فرش نمایی دلنشین دارند . با خرید این فرش زیبا فضایی شیک و مجلل خواهید داشت .

فرش دودی رنگ ، فرش جدید و مدرن است که توانسته نظر خریداران زیادی را به خود جلب کند . این فرش ماشینی فضایی شیک و جذاب به منزل شما می بخشد .

 

این فرش زمینه چرک تاب گزینه ای مناسب برای فضاهایی است که امکان کثیف شدن زود به زود فرش در آن ها وجود دارد . شما می توانید فرش دودی را به راحتی با هر رنگ ست کنید . استفاده از رنگ های سفید و سرد باعث ایجاد فضای ملایم می شود .

 

هم چنین استفاده از رنگ های گرم مانند نارنجی و قرمز باعث فایی سرشار از انرژی خواهد بود . در صورتی که به دنبال رنگ زمینه روشن تر از این فرش زیبا هستید ، می توانید فرش طرح پگاه زمینه سیلور را انتخاب نمایید .

 

 فرش ۱۲۰۰ شانه ، بافت ریز و ظریف

فرش ۱۲۰۰ شانه یکی از ریز بافت ترین فرش های ماشینی موجود در بازار است که خریداران زیادی را به خود اختصاص می دهد اگر چه فرش ۱۵۰۰ شانه بافت ریزتر و زیباتر نسبت به فرش ۱۲۰۰ شانه دارد ، قیمت بسیار ارزان تر فرش ۱۲۰۰ شانه باعث جلب طرفداران بیشتری به سمت آن می شود .

 

استقبال از این فرش ماشینی باعث شد تا تولید کنندگان طرح های بسیار زیادی را بر روی این فرش ماشینی پیاده کنند و باعث تنوع بسیار بالا در این دسته از فرش ماشینی شوند . کیفیت نخ و الیاف بافته شده در فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان بهترین کیفیت می باشد.

 

فرش 1200شانه دودی کاشان

خرید اینترنتی فرش۱۲۰۰شانه دودی

بهترین و ارزان ترین راه برای خرید فرش ماشینی خرید اینترنتی فرش است . چرا که به راحتی امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه را برای شما فراهم می کند .

 

درخرید فرش از کارخانه نیازی به مراجعه به کارخانه نبوده و خرید فرش در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم خواهد شد . هم چنین اطمینان دارید که فرش خریداری شده شما با همان ویژگی های مورد نظر شما است و قیمت بسیار ارزان تر در قبال خرید فرش پرداخت خواهید کرد . چرا که با حذف واسطه ها هزینه های اضافی نیز از خرید شما حذف خواهد شد .

 

فرش

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.