1 - راهنمای خرید فرش, 5 - دکوراسیون فرش

فرش ۱۵متری

فرش 700 شانه

فرش ۱۵متری

فرش ۱۵متری در سایز ۳در ۵بافت میشود و سایز سفارشی محسوب میشود و در رنگها وطرحهای مختلف بافت میشود.فرش ۱۵ متری، فرش ۱۸ متری و انواع فرش ماشینی سایز بزرگ کاشان را از شرکت فرش تندیس خاطره کاشان به صورت مستقیم می توانید بدون واسطه خریداری کنید.

 

فرش ماشینی معمولا در ابعاد استاندارد ۶متری، ۹ متری و فرش ۱۲ متری بافته می شود. اما در بسیاری از موارد مشتریان نیاز به فرش بزرگ یکپارچه دارند. فرش ۱۵ متری یا فرش ۳*۵ یکی از پر صرف ترین فرش های سایز بزرگ است که هم به صورت ۷۰۰ شانه و هم فرش ۱۲۰۰ شانه تولید می شود. علاوه بر این سایر فرش های ۱۸ متری که سایز ۳*۶ دارند، فرش ۲۴ متری  و فرش ۲۰ متری که به صورت ۴*۵ بافته می شود هم جزء تولیدات تعداد محدودی از کارخانه فرش ماشینی کاشان می باشد که معمولا به صورت سفارشی این ابعاد تولید می شود. اما در بسیاری از موارد مشتریان این فرش ها را به صورت تک نیاز دارند و در بازار هم به علت غیر استاندارد بودن این سایز فرش موجود نیست. لذا برای خرید این فرش ها به صورت تک معمولا خریداران دچار مشکل می شوند و نمی توانند طرح دلخواه خود را به راحتی در ابعاد بزرگ تهیه کنند. بنابراین وجود یک مجموعه بزرگ که بتوانند علاوه بر عرضه فرش های ماشینی رایج انواع فرش سفارشی خاص را هم تولید کند، بسیار ضروری و لازم می باشد.

خرید اینترنتی فرش ۱۵ متری

در سایت فرش تندیس خاطره کاشان همواره تعدادی نقشه فرش ماشینی در ابعاد سایز بزرگ به صورت آماده بافته شده موجود می باشد و خریداران می توانند برای تهیه فرش به صورت آنلاین و مستقیم از کارخانه از طریق این سایت اقدام کنند. فرش ۱۵ متری به علت اینکه بیشترین میزان فروش را در بین اناوع فرش سایز بزرگ دارد، در این سایت هم با تنوع خوبی موجود می باشد و اگر خریداری بخواهید یک طرح خاص را در سایز فرش ۱۵ متری و یا بزرگتر سفارش بدهد اگر سفارشش به صورت جفت باشد، با مناسب ترین قیمت بافت فرش دلخواهش انجام می شود. برای مشاهده طرح فرش های موجود، اطلاع از نحوه خرید آنلاین فرش ۱۵ متری یا دیگر مدل های فرش سایز بزرگ می توانید با مشاورین فرش تندیس خاطره کاشان ارتباط بگیرید.

ابعاد فرش سایز بزرگ

فرش های سایز بزرگ که مورد نیاز تعداد زیادی از هموطنان می باشد و صادرات این فرش ها به کشور های عربی هم بالا می باشد، مشخصات فنی شان یا فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ اکریلیک می باشد و یا فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ اکریلیک هستند ابعاد رایج برای بافت این فرش ها به شرح زیر می باشد:

  • فرش ۵*۳ یا فرش ۱۵ متری
  • فرش ۶*۳ یا فرش ۱۸ متری
  • فرش ۵*۴ یا فرش ۲۰ متری
  • فرش ۶*۴ یا فرش ۲۴ متری

ابعادی به جز این سایز های ذکر شده در فوق تنها به صورت جفت امکان بافت دارد. اما سایز های فرش سایز بزرگ ذکر شده در فوق معمولا چند تخته موجودی دارند و افرادی که نیاز به فرش تک دارند می توانند استعلام موجودی را از کارشناسان بگیرند.

تلفن فرش کاشان

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.