1 - راهنمای خرید فرش

فرش ۲۰متری

فرش ۲۰متری

فرش ۲۰متری ،اگر به دنبال خرید فرش ۲۰ متری کاشان در تعداد شانه مورد دلخواه برای منزل خود هستید ، باید به شما نوید دهیم که سایت درستی را انتخاب نموده اید. فرش های تولید و عرضه شده کارخانه فرش کاشان با قیمت های بسیار ارزان تر از بازار و با نرخ کارخانه می باشد.

فرش های تولید کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان در ابعاد و طرح و رنگ های مختلف در بازار عرضه می شوند. تنوع زیاد محصولات کارخانه این راحتی را به مشتری می دهد تا با خیال آسوده  فرش مورد نظر خود را برای خانه خریداری نماید.

 

سفارش فرش ۲۰ متری

برای خرید فرش ماشینی ۲۰ متری باید به چند نکته توجه نمایید:

ابتدا باید تعداد شانه های فرش را انتخاب نمایید و در انتها طرح و رنگ بندی فرش مورد سلیقه خود را می توانید انتخاب کنید. با کامل کردن این اطلاعات، فرش ۲۰ متری مورد نظرتان، فقط برای شما بافته می شود.

 

تنها موضوعی که در مورد فرش ۲۰ متری انحصاری بوده و با فرش های استاندارد دیگر متفاوت است. نیازمندی این ابعاد فرش به طراحی مخصوص به خود برای بافت می باشد، به زبان ساده تر می توانیم بگوییم که، فرش ۲۰ متری چون در ابعاد استاندارد و معمول موجود در بازار نیست و طرحی عمومی برای آن موجود نمی باشد، بنابراین اگر برای فرش ۲۰ متری درخواستی ثبت شود، باید برای همان فرش طراحی انجام گیرد که این کار نیاز به پرداخت هزینه اضافی خواهد بود.

 

فرش

 

فرش ماشینی کاشان ۲۰ متری

فرش ۲۰متری علاوه برقیمت فرش هزینه طراحی هم دارد.

هزینه طراحی یک فرش در ابعاد سفارشی برای هر متر حدود ۴۵ الی ۷۰ هزار تومان است. بنابراین در صورت درخواست فرش ماشینی ۲۰ متری کاشان را دارید، هزینه طراحی آن ۹۰۰ هزار تومان محاسبه می شود و بابت توسط شخص  پرداخت شود.

 

از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت فرش های ماشینی سفارشی، می توان تعداد شانه های فرش را ذکر نمود. هر چه تعداد شانه های هر فرش بیشتر باشد بافت آن نیز ریز تر می شود و تراکم بالایی خواهد داشت. پس در صورت تمایل به خرید فرش ۲۰ متری کاشان را دارید، می توانید آن را در مدل های فرش ۷۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه خریداری نمایید.

 

انواع فرش ۲۰ متری

در این مطلب ویژگی های فرش ماشینی ۲۰ متری را برای شما ذکر میکنیم: 

 

۱- فرش کاشان ۷۰۰ شانه در ابعاد ۲۰ متری

تا اینجا گفتیم که هر چه تعداد شانه های فرش بیشتر باشد قیمت فرش نیز افزایش پیدا می کند. پس اگر مایل به خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه هستید. ما فرش ۷۰۰ شانه را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توان فرش ۲۰ متری به صورت ۷۰۰ شانه را با هر طرحی از فروشگاه فرش تندیس خاطره کاشان خریداری نمایید.

 

۲- فرش کاشان ۱۰۰۰ شانه در ابعاد ۲۰ متری

اگر خواهان فرش ریز بافت هستید، بهتری است از فرش هایی با تراکم و شانه بالاتر را انتخاب و خریداری کنید. فرش های کاشان ۱۰۰۰ شانه کوروش در تعداد رنگ های مختلف، به صورت ۸ رنگ، ۱۰ رنگ و ۱۴ رنگ، عرضه می شود. فرش های ۲۰ متری ۱۰۰۰ شانه دارای طرح های زیبا و دلپذیری هستند و قیمت مناسبی دارند و با توجه به فرش هایی با شانه های بالاتر اقتصادی تر می باشند.

 

۳- فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه در ابعاد ۲۰ متری

فرشی با ۱۲۰۰ شانه دارای تراکم و شانه بیشتری نسبت به دیگر نوع های فرش ماشینی است. فرش ۱۲۰۰ شانه ۲۰ متری از کیفیت و تراکم بالایی نسبت به فرش ۱۰۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه برخوردار است، به همین دلیل طرح های های آن ریزبافت است. فرش های کاشان ۱۲۰۰ شانه ۲۰ متری به دلیل ریز بافت بودن، نقش و نگار زیباتری دارد و به محیط خانه جلوه ای خاص می بخشد.

 

 

فرش

قیمت فرش ۲۰ متری کاشان با هزینه طراحی

درتوضیحات قبل تر درباره هزینه طراحی فرش ۲۰ متری صحبت کردیم و اعلام کردیم که با توجه به دلایل ذکر شده، این هزینه حدود ۹۰۰ هزار تومان محاسبه می شود. در این قسمت تصیمی داریم لیستی از قیمت فرش ۲۰ متری در شانه های مختلف را برای شما بازگو کنیم. تا شما با توجه به قیمت فرش، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و در سریع ترین زمان ممکن فرش مورد دلخواه خود را دریافت نمایید.

 

,,,,,,,,,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.