1 - راهنمای خرید فرش, 6 - فرش

فرش ۲۴متری

فرش ماشینی

فرش ۲۴متری

فرش ۲۴متری بخاطر خاص بودن در سایز ۴ در ۶ متر بافت میشود.وباید بصورت جفت سفارش داده شودوهزینه طراحی هم به مبلغ کلی فرش اضافه میشود.احتمالا شما هم که دنبال فرش ۲۴ متری کاشان (اندازه ۶*۴) می گردید دوست دارید که به جای دو تخته فرش ۱۲ متری از یک تخته فرش ۲۴ متری استفاده کنید. فرش ۲۴ متری در حال حاضر بزرگترین اندازه استاندارد فرش است که با صرف هزینه طراحی بسیار اندک و گاهی بدون هزینه طراحی بافته می شود.

 

فرش ماشینی ۲۴ متری، فقط با دستگاه هایی که عرض ۴ متر دارند بافته می شود و امکان بافت فرش ۲۴ متری با دستگاه هایی که عرض ۳ متر دارند وجود ندارد. به همین دلیل اکثر دستگاه های تولید فرش ماشینی موجود در بازار چون عرض ۳ متر دارند امکان بافت چنین فرشی را ندارند و نهایتا تنها می توانند فرش ماشینی ۱۵ متری، تولید کنند.

 

انواع فرش ۲۴ متری بر اساس رنگ زمینه فرش

فرش ماشینی ۲۴ متری، از نظر رنگ زمینه تفاوتی با دیگر انواع فرش همچون فرش ۲۰ متری، فرش ۱۵ متری، فرش ۱۲ متری، فرش ۹ متری، فرش ۶ متری، فرش ۴ متری، کناره فرش و… ندارد. در حقیقت امکان بافت فرش ۲۴ متری نیز با رنگ بندی های مختلف وجود دارد اما آنچه که در حال حاضر در بازار موجود است، انواع فرش ۲۴ متری به صورت زیر می باشد:

 

فرش ۲۴ متری زمینه سرمه ای

فرش ۲۴ متری زمینه کرم

فرش ۲۴ متری زمینه گردویی

فرش ۲۴ متری زمینه آبی – فرش ۲۴ متری زمینه فیروزه ای

فرش ۲۴ متری زمینه روناسی – فرش ۲۴ متری زمینه قرمز – فرش ۲۴ متری زمینه لاکی

 

البته نباید فراموش کنید که به دلیل آنکه فرش ۲۴ متری به صورت کلی جزو اندازه های اصلی فرش ماشینی نیست، معمولا به صورت سفارشی تولید می شود. به همین سبب نیز سفارش فرش ۲۴ متری در رنگ های مختلف معمولا به صورت جفتی امکان پذیر می باشد، مگر در مواقعی که طرح بافته شده در انبار موجود باشد. در هر یک از این موارد شما باید برای اطمینان خاطر از امکان خرید تکی با ما تماس حاصل نمایید تا با استعلام موجودی انبار، امکان یا عدم امکان خرید فرش ۲۴ متری به صورت عدد فرد را به شما اعلام نماییم.

 

توجه داشته باشید که امکان بافت انواع طرح فرش ۲۴ متری وجود دارد، اما طرح هایی که نقشه فرش ۲۴ متری آن موجود نباشد، مستلزم پرداخت اندک هزینه طراحی از سوی مشتری خواهد بود.

 

انواع فرش۲۴ متری بر اساس شانه فرش

همان گونه که در بالا نیز اشاره شد، فرش ماشینی ۲۴ متری، اختصاص به نوع خاصی از فرش ندارد. در حقیقت این مطلب واضح است که فرش ۲۴ متری، در اندازه ۶*۴، بافته می شود. بنابرین هر فرشی اعم از فرش ۵۰۰ شانه، فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۰۰۰ شانه و فرش ۱۲۰۰ شانه که دستگاه تولید کننده آن عرض ۴ متر را داشته باشد، امکان بافت فرش ۲۴ متری را نیز خواهد داشت.

 

بنا بر این با توجه به آنچه که گفته شد، می توان انواع فرش ۲۴ متری بر اساس شانه فرش به گروه های زیر تقسیم نمود:

فرش ۲۴ متری ۱۲۰۰ شانه

فرش ۲۴ متری ۱۰۰۰ شانه

فرش ۲۴ متری ۷۰۰ شانه

 

 

تلفن فرش کاشان

,,,,,,,,,,,

 

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.