1 - راهنمای خرید فرش, 3 - شانه و تراکم فرش

فرش ۳۶۰۰شانه

فرش خاطره

فرش ۳۶۰۰شانه

فرش ۳۶۰۰شانه  ،فرش های ۱۲۰۰ شانه معمولا با تراکم ۳۶۰۰ مورد بافت قرار می گیرد که گاها به اشتباه افراد آن را به عنوان فرش ۳۶۰۰ شانه معرفی می نمایند .

 

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه از فرش های ماشینی می باشد که با رنگ بندی فرش کرم ، فیلی ، سرمه ایی و آبی توانسته امکان هماهنگی با هر نوع دکوراسیون را فراهم آورد .

 

امکان خرید این دسته از فرش های ماشینی در فروشگاه فرش تندیس خاطره کاشان به صورت خرید فرش کاشان ۳۶۰۰ شانه به قیمت درب کارخانه مهیا گشته تا متقاضیان بتوانند به این فرش ماشینی با کمترین قیمت دست یابند .

 

فرش 3600شانه کاشان

 

خصوصیات فرش ۳۶۰۰

فرش های ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ معمولا با طیف هشت رنگ مورد بافت قرار می گیرند که در معرفی فرش به عنوان فرش ۱۲۰۰ شانه ۸ رنگ تاثیر گذار می باشد . استفاده از الیاف بافت با جنس آکریلیک هیت ست شده به همراه الیاف پنبه که تشکیل دهنده نخ خاب و نخ پود فرش می باشد همگی از دسته الیاف های مورد بافت فرش های ماشینی تولیدی در فروشگاه مروا فرش می باشد که در بهترین کیفیت درجه بندی قرار گرفته است .فرش ۱۲۰۰شانه باتراکم ۳۶۰۰ازلحاظ زیبایی وظرافت بسیاز زیبا می باشد.

 

فرش ماشینی 3600شانه

فرش کاشان ۳۶۰۰ شانه به قیمت درب کارخانه

فروشگاه تندیس خاطره کاشان امکان فروش فرش ۳۶۰۰ شانه به قیمت درب کارخانه یا همان فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ را برای خریداران در نظر گرفته است تا آنان بتوانند به فرش دستبافت نما بافته شده با این تعداد شانه و تراکم بالا دست یابند و منازل خود آراسته کنند .

 

علاوه بر ارائه فرش به قیمت درب کارخانه که به علت نبود حضور واسطه در عرضه فرش به خریداران می باشد می توان تنوع طرح و رنگ فرش های تولیدی این فروشگاه را از عوامل افزایش تقاضای خرید مطرح نمود .وفرش را باکمترین قیمت وبهترین کیفیت بصورت اینترنتی وآنلاین از کاشان خریداری کرد.

 

فرش

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.