1 - راهنمای خرید فرش, 3 - شانه و تراکم فرش, 4 - نقشه و طرح فرش

فرش ۷۰۰شانه برجسته

الیاف فرش

فرش ۷۰۰شانه برجسته

فرش ۷۰۰شانه برجسته ،فرش ۷۰۰ شانه یعنی اینکه در بافت این فرش ۸ رنگ واقعی به کار رفته است.

و فرش ۷۰۰ شانه ۱۰ رنگ یعنی ۱۰ رنگ واقعی برای بافت آن به کار رفته است و برای فرش ۷۰۰ شانه ۱۲ رنگ نیز همین طور.

هر فرش ماشینی دارای یک سری مشخصات ظاهری و فنی است برای فرش ۷۰۰ نیز این موضوع صدق می کند.

این فرش ماشینی دو دسته است که مشخصا هر کدام و همین طور قیمت آن با یکدیگر تفاوت دارد.

فرش ۷۰۰ شانه اورژینال یا اصل

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی

فرش ماشینی طرح ۷۰۰

در این مقاله سعی کرده ایم مشخصات فنی فرش های ۷۰۰ شانه را ذکر کنیم

تا مشتریان عزیز بتوانند از روی ظاهر فرش تشخیص دهند

که کدام یک فرش ۷۰۰ شانه اصل است و کدام یک ۷۰۰ شانه تبدیلی یا طرح ۷۰۰ است.

مشخصات ظاهری یک فرش یا مشخصه فنی آن شامل

فاکتورهای شانه ، تراکم ، جنس نخ خاب ، دستگاه بافت ، تعداد رنگ می باشد .

ویژگی های فرش طرح ۷۰۰ شانه ماشینی

فرش ۷۰۰شانه برجسته با توجه به این مسئله که هر چه تعداد شانه و تراکم در یک فر ش بیشتر باشد محصولی مستحکم تر ، ریز نقش و ظریف تر خواهیم داشت که توپر نیز می باشد ، فرشهایی که در دسته ۷۰۰ شانه قرار دارند و تعداد شانه و تراکم در آنها نسبتا پایین است زمینه فرش نسبت به محصولات ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه خالی تر بوده و البته از نرمی و لطافت بالاتری برخوردار می باشد . به دلیل تنوع بسیار بالا در بافت این محصولات و استفاده از طرح های جدید و مدرن که می تواند نیاز سلیقه های مختلف را تامین کند از دیگر مواردی پر اهمیت در مورد این محصول می باشد .

فرش700شانه برجسته

مزایای فرش گل برجسته

 • زیبایی و ظرافت بی‌نظیر: مهم‌ترین مزیت فرش گل برجسته، زیبایی و ظرافت بی‌نهایت آن است. فرش‌های گل برجسته به حدی چشم‌نوازند که از آن‌ها به عنوان تابلو فرش استفاده می‌شود.
 • تراکم بالای گره‌ها: هم فرش‌های دستباف و هم فرش‌های ماشینی گل برجسته، تراکم زیادی دارند و به همین دلیل لطافتشان بیشتر از فرش‌های کم تراکم است. معمولا فرش ماشینی گل برجسته ۱۲۰۰ شانه است که باعث می‌شود شباهت زیادی با فرش‌های دستباف گل برجسته داشته باشند.
 • ماندگاری بالای فرش دستباف گل برجسته: مثل اکثر انواع فرش‌های دستباف ایرانی، الیاف به کار رفته در این فرش‌ها بسیار با کیفیت هستند و در اثر شست و شو و در طول زمان ظاهرشان را از دست نمی‌دهند.
 • تنوع زیاد فرش ماشینی گل برجسته: استفاده از الیاف مختلف و باز بودن دست طراح در ایده پردازی برای این فرش‌ها باعث شده که تنوع فرش ماشینی گل برجسته بسیار زیاد باشد. غیر ممکن است که به دنبال رنگ، طرح و اندازه‌ای از این نوع فرش‌ها بروید و نتوانید محصول مورد نظرتان را با قیمت مناسب پیدا کنید.

 

 

 • خصوصیات فرش ۷۰۰ شانه کاشان

  فرش ۷۰۰شانه برجسته فرش ۷۰۰ شانه واقعی کاشان دارای طرح و نقوش بسیار متنوعی است و قابلیت تطبیق با هر نوع دکوراسیونی را داراست.

  قالی ماشینی ۷۰۰ شانه واقعی در مقایسه با فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی و فرش طرح ۷۰۰ شانه دارای ضخامت بیشتری است.

  قیمت فرش هفتصد ماشینی اصل نسبت به فرش های ماشینی دستبافت گونه کاشان بسیار مناسب تر و با صرفه تر است.

  بافت فرش ۷۰۰ شانه واقعی تراکم ۲۵۵۰ کاشان با نقشه های فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۰۰۰ شانه امکان پذیر است.

  فرش ۷۰۰ شانه واقعی درجه یک کاشان وزنی معادل ۴۲ یا ۴۳ کیلوگرم دارد و این وزن از فرش های تراکم بالا کمتر است.

  فرش اکریلیک ۷۰۰ شانه واقعی تثبیت رنگی بالایی در برابر تغییر رنگ دارد و نور آفتاب و حرارت های غیر مستقیم موجب رنگ پریدگی فرش نمی شود.

  فرش ماشینی اکریلیک هفتصد شانه واقعی درجه یک کاشان دارای رنگ های بسیار شاد و زنده می باشد و مقاومت بسیار زیادی در برابر پاخور شدن دارد.

  تمامی طرح های قالی واقعی ۷۰۰ شانه برگرفته از فرش های دستباف هستند و مشاهده و شناخت طرح فرش از راه های تخیص فرش ۷۰۰ شانه اصل می باشد.

 

فرش گل برجسته

 • فرش ۷۰۰ شانه گل برجسته

  فرش ۷۰۰شانه برجسته یکی از بهترین انواع فرش ماشینی به صورت گل برجسته است که به دلیل ظاهر بسیار خاص و منحصر به فرد مورد توجه قرار گرفته است . در بافت این محصولات روش متفاوتی وجود ندارد و این ویژگی خاص به دلیل استفاده از الیاف های مختلف ایجاد می شود .

  معمولا در فرش های ماشینی الیاف های اکریلیک به کار می روند که به دو صورت استاندارد و هایبالک هستند . در قسمت های مسطح از الیاف هایبالک و در قسمت های برجسته از الیاف اکریلیک استاندارد استفاده می شود . نخ هایبالک در دمای خاصی منقبض می شود و به همین دلیل در مرحله ی بافت فرش کاملا یکنواخت است و در مرحله تکمیل که عملیات حرارتی صورت می گیرد اختلاف ارتفاع در فرش ایجاد خواهد شد . به دلیل کیفیت بسیار مرغوب الیاف ، فرش بافته شده با آن دارای بهترین کیفیت می باشد .

  فرش ۷۰۰ شانه ماشینی با تراکم ۲۵۵۰ بافته می شود که دارای طرح گیلدا است . بافت این فرش ها با استفاده از دستگاه HCP انجام می شود که ساخت  هستند و فرش بافته شده با آن ها دارای بهترین کیفیت می باشد .

  با خرید فرش ۷۰۰شانه که برای استفاده در مکان های از جمله پذیرایی مناسب هستند می توانید دکوراسیونی بسیار زیبا و شیک را ایجاد کنید و از ابعاد متنوع از جمله ۶ متری ، ۹ متری و ۱۲ متری استفاده کنید .

  شرکت فرش تندیس خاطره کاشان بهترین فرش ۷۰۰ شانه را که دارای طرح و رنگ بندی های بسیار متنوع هستند عرضه می کند . می توانید برای سفارش این محصولات به صورت تلفنی یا آنلاین اقدام کنید . فرش سفارش داده شده با قیمت درب کارخانه و هزینه ارسال رایگان درب منزل به شما تحویل داده می شود .

 

فرش ماشینی

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.