1 - راهنمای خرید فرش

فرش۷۰۰شانه ۱۰رنگ

فرش رنگ سیلور 12متری

فرش ۷۰۰شانه ۱۰رنگ

فرش ۷۰۰شانه ۱۰ رنگ ، همانطور که میدانید فرش اصل و ستون محوری هر خانه ایی محسوب می شود و اصالت هر خانه ایی معمولا با فرش پهن شده در آن محک میخورد.

کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان،فرش های ۷۰۰ شانه خود را عمدتا در دو تراکم مختلف بافت می شود. فرش ماشینی ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۱۰۰ که معروف به فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی هست و فرش های ۷۰۰ با تراکم ۲۵۵۰ بافت و به بازار عرضه می کند.

 

فرش جدید

فرش ۷۰۰ شانه

فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۱۰۰ که عموما با فرش ۷۰۰ ارزان قیمت  و یا فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی شناخته می شود،بین فرش های ماشینی کاشان ۵۰۰ شانه با تراکم ۱۰۰۰ و ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ قرار دارند،یعنی از لحاظ کیفیت از فرش های ۵۰۰ شانه بالاتر و از فرش ها ۷۰۰ با تراکم ۲۵۵۰ از لحاظ کیفیت پایین تر هستند.

 

دستگاه بافت این فرش ها ،همان دستگاه بافت فرش های ۵۰۰ شانه می باشد که این دستگاه ها رو ارتقا داده اند و فرش هایی با این کیفیت بافت می کند. فرش های ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۱۰۰ عموما درست است که ضمانت ندارند، اماجز فرش های متوسط به بالا به شمار می روند.عمر مفید این دسته از فرش های ماشینی کاشان حداقل ۱۵ سال می باشد.

 

فرش جدید سال

فرش آکریلیک هیت ست شده خریداری کنید

برخی از رنگ های تیره، بالاخص، فرش سرمه ای پرزدهی بالایی دارند. اگر فرش های سرمه ای با الیاف بی کیفیت بافته شوند بسیار جلوه بدی دارد و پرز بسیاری می دهد. اما فرش آکریلیک هیت ست شده، محصولاتی هستند درخشان و براق با پرزدهی بسیار کم و با مقاومت بالا.

این فرش ها معمولا فقط در ابعاد ۶، ۹ و ۱۲ بافت و عرضه می شود و مناسب برای مکان هایی مثل مساجد ،ویلاها، راهروها، آشپز خانه و اتاق خواب ها می باشدو ضخامت فرش های ۷۰۰ شانه۱۰ رنگ ۱۰میل می باشد.

 

برای خریدفرش ۷۰۰ شانه ۱۰رنگ کلیک کنید

 

فرش ماشینی آبی

 قیمت فرش ۷۰۰ شانه ۱۰رنگ

فرش های ۷۰۰ جز فرش های با قیمت مناسب ما می باشد که این موضوع امان خرید فرش ۷۰۰ شانه را تقریبا برای همگان و مخصوصا برای خانواده هایی که جز اقشار ضعیف جامعه هستند فرآهم کرده است.

و در آخر بر اثر تجربه به ما ثابت شده است که زمانی که خانوادها فرش خریداری میکنن ،بیشتر از ۱۵ سال نمی توانند فرش خود را نگاه کنند،به قولی از طرح فرش خود خسته می شوند و دنبال خریداری فرش دیگر می روند،فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت می تواند انتخاب درستی در این راستا برای شما علاقه مندان به فرش ماشینی کارخانه فرش تندیس خاطره کاشان باشد.

 

قیمت فرش های ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ کاشان؛ بسیار متعادل تر از ۱۲۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه است. این فرش های ماشینی باکیفیت، دارای طرح های زیبا هستند. کیفیت بالا، ضخامتی استاندارد و طرح های زیبا و قیمت مناسب آن، خرید آن را زیادتر از دیگر محصولات دستبافتگونه کرده است.

شما می توانید خرید فرش ۷۰۰ شانه کاشان را به صورت حضوری و یا اینترنتی از شرکت فرش تندیس خاطره کاشان با ضمانت نامه و گارانتی به قیمت درب کارخانه خریداری کنید.

 

فرش

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.