1 - راهنمای خرید فرش

فرش۱۵۰۰شانه دودی

مشخصات فرش 1200

فرش ۱۵۰۰شانه دودی

فرش ۱۵۰۰شانه دودی ،اگر بخواهیم ظرافت فرش ۱۵۰۰ شانه دودی را با فرش دستباف مقایسه کنیم باید بگوییم این فرش ها از لحاظ تراکم بافت معادل فرش  دستباف ۱۰۵ رج می باشند.

فرش ۱۵۰۰شانه دودی به دلیل رنگ آمیزی دستبافتگونه ای که دارند ، طرفدارهای بسیار زیادی در بازار فرش ماشینی به خود اختصاص داده اند  و این امر باعث شده فرش ۱۵۰۰ شانه دودی از محصولات پرفروش فرش ماشینی گردند بافت این مدل فرش توسط دستگاه پیشرفته hci می باشد.

 

الیاف به‌کارگرفته شده در فرش ۱۵۰۰ شانه دودی ۱۰۰% اکرولیک و الیاف پود آن پنبه‌ی خالص است. استفاده از الیاف اکرولیکِ باکیفیت به‌صورت هیت ست شده، دوام و کیفیت بیشتر فرش، مقاومت بالاتر در برابر حرارت، درخشندگی فرش و پرزدهی بسیار کمتر و درنتیجه ضد حساسیت ‌بودن محصول را به‌دنبال داشته است.نخ های هیت ست همچنین باعث این می شود که آلودگی ها بسیار آسان پاک می شود.

 

فرش 1500شانه دودی

فرش طرح بهار ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰

نقشه بهار ریزبافت ترین فرش طرح افشان که با دستگاه فوق پیشرفته و ریزبافت ۱۵۰۰ شانه بافت شده است ریشه های این نوع فرش ابریشم گونه و از مقاومت بالای برخوردار هست . پشت فرش بسیار ریزبافت و نرم . و تمام مشخصات شامل تراکم و شانه و اسم طرح بروی پشت فرش حک شده است.

 

فرش مدل بهار رنگ دودی از رنگ های پرفروش و جدید فرش کاشان در این نقشه بسیار زیبا و خاص شده است در نظر داشته باشید فرش ۱۵۰۰ شانه بالاترین کیفیت و ریزبافت ترین فرش ماشینی حال حاظر می باشد .

 

فرش نقشه بهار ۱۵۰۰ شانه بافته شده با نخ ۱۰۰% اکرولیک هیت ست شده می باشد که این نخ عمر و کیفیت بالایی دارد و فرش افشان به دلیل نداشتن ترنج وسط در طرح آن منزل را بزرگ تر و دلباز تر نشان می دهد که در طرح بهار هم این گونه می باشد.

 

فرش ۱۵۰۰ شانه زمینه دودی نهایت زیبایی

فرش های ۱۵۰۰ شانه ماشینی کاشان را می توان ریز بافت ترین و ظریف ترین فرش ماشینی دانست . فرش های ۱۵۰۰ شانه با تراکم ۴۵۰۰ گره در بافت خود همانند یک عکس به نظر می رسند و ظاهری بسیار واضح و دیدنی دارند . افرادی که به زیبایی فرش اهمیت ویژه ای می دهند و به دنبال خرید فرشی فوق العاده ظریف هستند یقینا فرش های ۱۵۰۰ شانه ماشینی را انتخاب خواهند کرد .

 

چرا خرید اینترنتی فرش از کاشان

با خرید اینترنتی  فرش ۱۵۰۰ شانه زمینه دود  ازسایت شرکت فرش تندیس خاطره کاشان ، هیچ دغدغه ای در مورد کیفیت و اصالت فرش نخواهید داشت .

فرش های شرکت فرش تندیس خاطره کاشان دارای ضمانت نامه ۳۶ ماهه بوده و با بالاترین کیفیت بافت می شود.درکنار کیفیت و طول عمر تضمین شده قیمت فرش های این شرکت نیز به دلیل خرید بدون واسطه برای خریداران بسیار مناسب است .

ارسال رایگان به سراسر کشور نیز مزیت دیگری از این فروشگاه است که برای کسب رضایت بیش تر خریداران فراهم شده است.

مقالات بیشتر

فرش ۷۰۰شانه دودی

فرش ۱۲۰۰شانه دودی

فرش

, , , , , , , , , , , , , ,

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.