مقالات

فرش۲۵۵۰شانه

خصوصیات فرش1500شانه

فرش۲۵۵۰شانه

فرش ۲۵۵۰ شانه ،شرکت های زیادی در زمینه تولید و فروش فرش های ماشینی در شهرستان کاشان  فعالیت دارند که یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین آن ها ، شرکت فرش تندیس خاطره کاشان می باشد . این شرکت به خوبی توانسته است در بین رقبای خود به برتری برسد و رشد و پیشرفت خوبی داشته باشد .

 

این شرکت با در نظر گرفتن نیاز تمامی مشتریان خود ، تمام تلاش خود را کرده تا بتواند فرش های خود را در جدید ترین و بهترین طرح و رنگ و نقش و نگار تولید کند تا مشتریان بتوانند بر اساس سلیقه شخصی خود فرش مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند .

 

فرش های ماشینی که در این شرکت تولید می شود در انواع شانه و تراکم بافته می شود که هر کدام از آن با توجه به تعداد شانه و تراکمی که دارند قیمت متفاوتی را نیز دارند . معمولا فرش هایی که در شانه و تراکم بالا بافته و تولید می شوند علاوه بر این که زیبایی بیشتری دارند قیمت بیشتری را نیز دارند و همین ویژگی آن ها را خاص کرده است .

 

اگر می خواهید در خرید فرش خود دچار مشکل نشوید فرش خود را با دقت تمام انتخاب و خریداری کنید .

 

فرش2550شانه

 

فرش های ماشینی

شرکت فرش تندیس خاطره کاشان همان طور که می دانید فرش های خود را در انواع شانه و تراکم تولید می کند که هر کدام از آن ها ویژگی های منحصر به فردی دارند .

 

قبل از این که درباره تعداد شانه و تراکم فرش و خصوصیات آن صحبت کنیم بهتر است تا شما را با مفهوم شانه و تراکم آشنا کنیم . منظور ما از شانه تعداد گره های موجود در یک متر عرض فرش می باشد و تراکم آن یعنی تعداد گره های موجود در هر یک متر طول فرش . حال که بهتر با مفهوم شانه و تراکم فرش آشنا شدید بهتر است در رابطه با انواع فرش های ماشینی صحبت کنیم .

 

فرش هایی که در شانه و تراکم بالا بافته می شوند مانند فرش های ۱۲۰۰ شانه ماشینی کاشان و فرش های ۱۵۰۰ شانه ماشینی دارای ظرافت ، لطافت ، زیبایی و کیفیت بیشتری هستند .

 

این فرش ها به دلیل این که تراکم و شانه بالایی دارند بهم فشردگی بیشتری هم دارند و همین باعث می شود که اگر جسم سنگینی روی آن ها قرار بگیرد جای آن روی فرش مشخص نشود . این نوع فرش ها معمولا قیمت بالاتری نسبت به سایر فرش های ماشینی دارند .

 

فرش هایی که با شانه و تراکم پایین بافته می شوند مانند فرش های ۷۰۰ شانه ماشینی و فرش های ۱۰۰۰ شانه ماشینی ضخامت بیشتری دارند و نخ خابشان بلند می باشد اما در مقایسه با فرش های ۱۲۰۰ شانه ماشینی و فرش های ۱۵۰۰ شانه ماشینی طول عمر خیلی بیشتری دارند و اغلب برای خانه های پر جمعیت و مکان هایی که رفت و آمد در آن جا بیشتر می باشد مناسب است .

 

فرش

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.