1 - راهنمای خرید فرش

فرش۷۰۰شانه کاشان

فرش ۷۰۰شانه کاشان

فرش رنگ سرمه ای جدید

فرش رنگ سرمه ای جدید ، فرش به عنوان نوع خاص و پر طرفدار کف پوش، یکی از مهم ترین وسایل منزل محسوب می شود که بی شک حضور آن در فضای خانه الزامی است. در خانه های امروزی لازم است تا که خانه به کمک فرش پوشیده شود و کاربرد و زیبایی در کنار یکدیگر قرار گیرد.

بخش های مختلف خانه نیاز به کف پوش دارند اما هر فضا کف پوش مخصوص خاص خود را می طلبد. برای مثال رنگ و طرح و ابعاد و … انتخابی برای آشپزخانه با آنچه برای پذیرایی یا اتاق خواب انتخاب می شود بسیار متفاوت خواهد بود.

فرش ها در طیف رنگی گسترده از تیره گرفته تا روشن در بازار وجود دارند و انتخاب اینکه کدام رنگ برای خانه مناسب تر باشد، بر عهده صاحب خانه خواهد بود. شما به عنوان خریدار می توانید با در نظر گرفتن کاربرد فضای خانه و زیبایی دکوراسیون انتخاب کنید.

توجه داشته باشید آنچه مهم و ضروری است داشتن آگاهی از اصول زیبایی و کاربرد خانه و ویژگی های فرش است تا بتوانیم انتخابی صحیح و اصولی داشته باشیم. رنگ های به کار برده شده روح فرش را تعیین می کند، در دکوراسیون داخلی منزل رنگ فرش ماشینی تأثیر بسیاری دارد و جلوه خانه را تعیین می کند.

فرش کاشان طرح هالیدی


فرش رنگ سرمه ای جدید

رنگ سرمه ای رنگی خاص و شیک است که برای هر فضایی جالب نخواهد بود اما اگر درست و اصولی انتخاب شود می تواند زیباترین دکوراسیون را به ارمغان آورد. شیک و خاص بودن رنگ سورمه ای آن را بسیار پرطرفدار کرده است.

فرش سورمه ای رنگ را به راحتی می توان با سایر رنگ های موجود در فضای دکوراسیون داخلی ست کرد و یکی از مهم ترین اصول زیبایی ست بودن و هماهنگ بودن است.

رنگ سورمه ای در انواع طرح های مدرن و فانتزی، کلاسیک و سنتی تولید و عرضه می شوند. انتخاب فرش با شماست و در نهایت شما تصمیم خواهید گرفت که رنگ سورمه ای را برای کدام قسمت خانه خریداری نمایید و در کنار آن چه رنگ هایی را به کار بگیرید.

فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای برای مکان های پررفت و آمد، فرش ۱۲۰۰ شانه سرمه ای و ۱۰۰۰ شانه برای پذیرایی مناسب است. فرش های ۱۵۰۰ شانه گل برجسته سرمه ای را بهتر است در مکان های لوکس پهن کنید.

خواندن مطلب :

فرش طوسی بخریم یا دودی؟

خرید آنلاین فرش ۱۲۰۰شانه


سایر مطالب

فرش

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.