1 - راهنمای خرید فرش, 3 - شانه و تراکم فرش

قیمت فرش خوب

فرش 700 شانه

قیمت فرش خوب

 قیمت فرش ماشینی دربازارامروز بالاترین میزان فروش بازار مربوط به فرش های ماشینی کاشان است.قیمت مناسب وطرحهای متنوع باعث ترغیب وشویق مشتریان برای خرید فرش ماشینی شده است .درزمان خرید فرش های ماشینی باید بدانیم که بهترین فرش ماششینی کدام است وقیمت فرش  کاشان بر چه اساسی تعیین می گردد؟عوامل زیادی درتعیین قیمت فرش ماشینی کاشان تاثیر گذار بوده که برای شما اجمالا توضیح می دهیم.

 

قیمت فرش ماشینی به چه چیزهایی بستگی دارد؟

قیمت فرش ماشینی در بازار به عوامل گوناگونی بستگی دارد که یکی از آنها کیفیت مواد اولیه فرش و دیگری شانه و تراکم فرش ماشینی می باشد. همچنین برند فرش و بسته بندی آن نیز از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت یک فرش است.

البته این نکته نیاز به تذکر نیست که مساحت فرش هم تاثیر اصلی در قیمت فرش ماشینی دارد، یعنی قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری از قیمت فرش های ۹ متری و ۶ متری بیشتر است.

 

کیفیت مواد اولیه

از مواد اولیه گوناگونی در بافت فرش می توان استفاده کرد، اما الیاف آکریلیک و پلی استر از حجم بالایی برخوردار است. در بین این دو، فرش های بافته شده با الیاف آکریلیک هیت ست شده از قیمت و کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

توجه کنید وقتی صحبت از مواد اولیه می شود منظور ما جنس نخ خاب می باشد و نخ تار و پود از اهمیت چندانی برخوردار نیست.

شانه و تراکم فرش

در مورد شانه و تراکم فرش ماشینی هم به طور خلاصه می توان گفت هرچه شانه و تراکم فرش ماشینی بالاتر باشد، قیمت آن فرش ماشینی نیز بیشترمی شود.

 

 

فرش

,,,,,,,,,,,,,,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.