1 - راهنمای خرید فرش

قیمت فرش هفتصد شانه

فرش تندیس خاطره کویرکاشان

قیمت فرش هفتصد شانه

قیمت فرش هفتصد شانه فرش ۷۰۰ شانه  ،دراین مقاله به بررسی این موضوعات می پردازیم .چند نوع فرش هفتصد شانه داریم  و آیا از فرش تراکم ۲۵۵۰ کیفیت بیشتری دارند؟

 

همه این سوالات را تصمیم داریم که در این محتوا برای شما پاسخ دهیم و شما هم می توانید اطلاعات خود را در زمینه فرش هفتصد شانه  که یکی از فرش های ماشینی پرفروش است بالا ببرید. تا پایان این مقاله همراه ما باشید .

 

قیمت فرش هفتصد شانه

 

فرش ۷۰۰ شانه دارای انواع مختلفی است:

  • فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰، منظور از فرش ۷۰۰ شانه در همه جا بدون ذکر تراکم، همین فرش های ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ است و تقریبا به فرش ۷۰۰ شانه اصل معروف هستند.

 

  • فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۲۵۰ ،یکی از انواع فرش های ۷۰۰ شانه که با استفاده از تبدیل و اورهال دستگاه های قدیمی بافته می شود و از نظر کیفیت و تراکم دارای جایگاه ضعیف تری نسبت به فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ می باشد.

 

  • فرش طرح ۷۰۰ شانه ، فرش طرح ۷۰۰ شانه، فرش ۵۰۰ شانه است. در واقع طرح های فرش ۷۰۰ شانه را روی فرش های ۵۰۰ شانه پیاده سازی می کنند تا با قیمت پایین تری عرضه کنند. این محصول دارای تراکم ۱۰۰۰ خواهد بود.

 

  • فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰، به این فرش ها فرش های ۱۰۰۰ شانه نما گفته می شود، چون تراکمی مشابه فرش های ۱۰۰۰ شانه دارند. این فرش ها نسبت به فرش های ماشینی اصل ۷۰۰ شانه، دارای تراکم و ظرافت بیشتری هستند.

 

قیمت فرش هفتصد شانه کاشان

بررسی و مقایسه فرش هفتصد شانه تراکم ۲۵۵۰

حالا با هم می خواهیم به بررسی کامل فرش هفتصد شانه تراکم ۲۵۵۰ بپردازیم و اینکه این فرش های ماشینی دارای چه تفاوت هایی با دیگر انواع فرش ۷۰۰ شانه هستند:

 

  • تراکم فرش ماشینی هفتصد شانه اصل

تراکم در فرش های ماشینی همانند تعداد رج در فرش های دستباف، یک مولفه تعیین کننده برای مرغوبیت فرش می باشد. هرچه این تراکم بیشتر باشد، قطعا کیفیت و مرغوبیت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه هم افزایش خواهد یافت. از آنجا که اکثر فرش های ۷۰۰ شانه مثل فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی و فرش طرح ۷۰۰ شانه دارای تراکمی کمتر هستند، می توان گفت مرغوبیت فرش تراکم ۲۵۵۰ نسبت به آنها بیشتر است و طبیعتا دارای قیمت بیشتری نیز خواهد بود. اما در مورد فرش تراکم ۳۰۰۰ که دارای تولید محدودتری دارند، باید این امتیاز را به آن فرش بدهیم.

 

  • ظرافت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰

ظرافت هر فرش ماشینی با توجه به تعداد شانه و تراکم آن متغیر است. هر چه تعداد شانه و تراکم بیشتر باشد، دارای ظرافت بیشتری از فرش ماشینی خواهیم بود. فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ دارای ظرافت بالایی نسبت به انواع دیگر فرش های  شانه است که البته به جز فرش ۱۰۰۰ شانه نما این موضوع در نظر گرفته می شود.

 

خواندن مطلب :فروش عمده فرش ماشینی

 

  • کیفیت بافت فرش ماشینی هفتصد شانه تراکم ۲۵۵۰ کاشان

فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ با توجه به اینکه با استفاده از دستگاه HCP بافته می شود، کیفیت قابل قبولی از نظر امکانات بافت دریافت می کند. فرش های ۷۰۰ شانه تا حدود ۵۰ رنگ هم ممکن است بافته شود. فرش تراکم ۳۰۰۰ هم با همین دستگاه بافته می شود. اما فرش هایی مثل فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ که با استفاده از دستگاه های تبدیلی بافته می شود، دارای کیفیت بافت کمتری است چرا که این فرش ها با دستگاه های قدیمی و کم کیفیت تر بافته می شوند.

 

قیمت فرش هفتصد شانه تراکم2550

قیمت فرش هفتصد شانه تراکم ۲۵۵۰

آخرین قیمت فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ را طبق آخرین به روز رسانی های قیمت فرش کاشان برای شما بیان می کنیم. قبل از آن باید بدانید، فرش های ۷۰۰ شانه تحت تاثیر عوامل زیر، افزایش قیمت داشته اند:

 

۱-بالا رفتن قیمت دلار و عدم ثبات در نرخ ارز

۲-افزایش دستمزد نیروهای تولیدکننده فرش ماشینی در کارخانه ها

۳-بالارفتن قیمت نخ های به کار رفته در تولید فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

۴-بالا رفتن هزینه نگهداری دستگاه های بافندگی

 

با توجه به رشد قابل توجهی که در قیمت همه انواع کالا داشتیم، قیمت انواع فرش ماشینی، علی الخصوص فرش ۷۰۰ شانه از این رشد یا بهتر است بگوییم جهش، بی نصیب نمانده است.

 

فرش

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.