1 - راهنمای خرید فرش

قیمت فرش ۷۰۰شانه بدون پرز

قیمت فرش ۷۰۰ شانه بدون پرز
قیمت فرش ۷۰۰شانه بدون پرز ،عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت فرش در تعیین قیمت یک محصول موثر می باشند که از این موارد که در قیمت فرش ۷۰۰ شانه بدون پرز تاثیر دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱. نوع جنس الیاف
۲. نوع دستگاه بافنده
۳. ابعاد فرش
۴. تعداد رنگ به کار رفته در فرش
۵. تعداد شانه و تراکم

البته قیمت نازل فرش ۷۰۰ شانه بدون پرز کاشان در کنار این عوامل تاثیر گذار به سبب نبود واسطه و دلالان فرش می باشد که سبب شده تا قیمت این محصول به صورت تولیدی یعنی فرش به قیمت درب کارخانه عرضه شود.

قیمت فرش 700شانه بدون پرز

فرش اکریلیک ضد حساسیت و بدون پرز کاشان
برای بافت فرش های ماشینی از انواع الیاف طبیعی و منصوعی استفاده می کنند . بهترین فرش ماشینی موجود در بازار فرش ماشینی اکریلیک است.یکی از مهم ترین و پرمصرف ترین نخ در بافت فرش ، نخ خاب می باشد که نخ خاب بین ۷۰ تا ۸۵ درصد وزن یک فرش را تشکیل می دهد . هرگونه تغییر در کیفیت ، قیمت یا هزینه تولید نخ خاب ، بر قیمت فرش ماشینی تاثیر می گذارد . به دلیل قوی بودن این نخ در برابر کشش ، فرش های بافته شده با این نخ هم بسیار مقاوم خواهد بود و بعد مدتی شکل و اندازه آن تغییر نمی کند .

برای تولید نخ اکریلیک ابتدا به وسیله دستگاه های رنگرزی الیاف اکریلیک را باز کرده ، می شویند و مطابق نمونه دلخواه آن را رنگ می‎کنند . الیاف اکریلیک الیافی مصنوعی هستند که از مواد نفتی ساخته می شوند. این الیاف مصنوعی از پلیمری به نام پلی اکریلو نیتریل دارای میانگین مولکولی در حدود ۱۹۰۰ مونومر واحد ساخته شده است. به تعریفی دیگر در کشور ایالات متحده امریکا به پلیمری اکریلیک گفته می شود که حداقل ۸۵ درصد ان را پلیمر اکریلو نیتریل تشکیل داده باشد. الیاف اکریلیک سبک بوده و حالتی شبیه نخ پشم طبیعی دارند. الیاف اکریلیک گرم بوده و برای محصولی چون فرش بسیار مناسب می باشد.

نخ اکریلیک رنگ پذیری خوبی دارد و به طور کلی ضد حساسیت است . از نظر کوتاه شدن و یا به اصطلاح آبرفت، دراثر استفاده با توجه به مدت زمان مصرف فرش، بسیار ناچیز است و تغییر طول آن در اثر پاخوردن بسیار کم است. در صورتی که در فرش های دیگر این مقدار به میزان قابل توجهی به چشم می آید.

نخ اکریلیک نسبت به بید و روغن و چربی و مواد شیمیایی و تابش مستقیم نور خورشید مقاوم است .
الیاف اکریلیک هنگام شست و شو و قرار گرفتن در برابر نور خورشید، تغییر رنگ و کیفیت نخواهند داشت
این الیاف به مرور زمان دچار سایش و خوردگی نمی شوند
اکریلیک لطافت بیشتری دارد و روشن تر از نخ های دیگر است.
بوی مواد پلاستیکی و مواد نفتی نمی دهد .
در برابر حرارت های قابلمه یا اتوی داغ و کتری که به نوعی حرارت غیر مستقیم دارند، بسیار مقاوم است
طول عمر فرش اکریلیک نسبت به سایر فرش ها بسیار بیشتر می باشد.
از نظر کوتاه شدن و یا کوبیده شدن سطح فرش بر اثر راه رفتن طی دراز مدت تغییر حالت نمی دهد .
فرش های اکریلیک نسبت به فرش های پلی استرBCF بسیار زیبا تر هستند.

از مشکلات اساسی در این نوع الیاف پرزدهی ان ها می باشد . تولید کنند گان برای پایین اوردن میزان پرز در نخ اکریلیک از فرایند هیت ست استفاده می کنند . اصولاً فرآیند هیت ست و بخاردهی به منظور افزایش کیفیت نخ و نهایتاً فرش ماشینی می باشد . فرشی که از نخ هیت ست شده تولید می شود دارای جذابیت بیشتر، ماندگاری بیشتر و استفاده راحت تر برای مصرف کننده خواهد بود . هیت ست شدن باعث قوی شدن ساختار نخ می گردد و به همین علت در فرآیند های مختلف بافت از خود پارگی کمتری بروز می دهد که همین امر باعث بافت فرش با کیفیت تری می شود.

فرش های اکریلیک با خاصیت ضد حساسیت و بدون پزدهی در شرکت کالا فرش با بهترین قیمت و ویزه ترین خدمات پس از فروش مانند ارسال رایگان به فروش می رسد . این شرکت فرش های اکریلیک را به عنوان برترین فرش ماشینی کاشان به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت فرش 700بدون پرز

مشخصات فرش ماشینی آکریلیک بدون پرز

در ابتدا تمامی فرش ها توسط دست بافته می شد اما حدود ۵۰ سال پیش با ورود دستگاه های بافندگی ، فرش ها به صورت ماشینی در تعداد انبوهی تولید شد و در بازار فرش ایران توضیع شد در نتیجه فرش های ماشینی با الهام گرفتن از فرش های دستباف طراحی و تولید شد . الیاف های مصنوعی آکریلیک به الیاف های طبیعی مانند پشم شباهت دارد و از کیفیت و ماندگاری بالا و همچنین دارای قیمت مناسبی می باشد ، آکریلیک به الیاف پشم بسیار نزدیک است به همین دلیل فرش های ماشینی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می شوند دارای کیفیتی بالا می باشند . امروزه تنوع در فرش های ماشینی بسیار بالا رفته است و با استفاده از الیاف های مختلفی تولید می شود اما فرش های آکریلیک ، فرش های بدون پرز و ضد حساسیت می باشد .

فرش های آکریلیک نسبت به سایر الیاف ها روشن تر ، نرم تر و لطیف تر می باشد به طوری که دست به آسانی بر روی آن سر می خورد و دست شما هیچ چسبندگی را احساس نمی کند . فرش های آکریلیک بدون پرز در تعداد شانه و تراکم های مختلفی تولید می شوند که فرش های ۷۰۰ شانه نمونه ای از این فرش ها می باشد . فرش های ۷۰۰ شانه آکریلیک بدون پرز اصلا بوی مواد پلاستیکی و نفتی نمی دهد ، این محصولات از رنگ پذیری بالایی برخوردار است . فرش های آکریلیک دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت و گرما و اشعه های نور خورشید می باشد .از آن جهت که فرش های آکریلیک ضد حساسیت می باشد برای جلوگیری از مبتلا شدن به آلرژی و حساسیت می توانید از این فرش ها بهره بگیرید .

قیمت فرش 700شانه بدون پرز وحساسیت

انواع فرش های آکریلیک

شرکت فرش کاشان محصولات و قالی های بدون پرز خود را در تعداد شانه و تراکم فرش ۷۰۰ شانه ، فرش ۱۰۰۰شانه و فرش ۱۲۰۰ شانه تولید می کند . بیشتر فرش های ماشینی به شکل مستطیل بافته می شوند اما در مجموعه فرش کاشان ، شما می توانید فرش های ماشینی را به شکل مربع ، بیضی و دایره نیز مشاهده کنید و جهت خرید فرش به شکل و سایز دلخواه ان را به صورت فرش سفارشی خریداری کنید . کیفیت فرش یکی از ملاک های خرید فرش می باشد زیرا در صورت عدم وجود کیفیت فرش پس از مدتی شکل و ظاهر خود را از دست می دهد و شما مجبور به تعویض آن خواهید شد . به همین منظور افراد زمانی که به دنبال خرید فرش می روند به همان میزان که به قیمت توجه می کنند باید به کیفیت فرش نیز اهمیت فراوان بدهند .

فرش های ۷۰۰ شانه به دلایل مختلفی از جمله قیمت مناسبی که دارد مورد توجه تعداد کثیری از افراد شده است  به همین جهت افرادی که قصد خرید فرش های ۷۰۰ شانه را می کنند به دنبال بهترین و با کیفیت ترین فرش ماشینی ۷۰۰ شانه می گردند تا بتوانند مدت زمان زیادی از آن استفاده کنند . تقاضای بالا در این محصول سبب شد تا کارخانجات و شرکت های تولید کننده علاوه بر این که به کیفیت فرش های ماشینی توجه کنند به پرزدهی آن نیز دقت ویژه ای کنند تا فرشی درجه یک و بدون عیب به دست مشتریان خود برسانند به همین سبب در فرایند تولید فرش الیاف آکریلیک را درون تونل بخار و گراما قرار می دهند تا الیاف به الیاف بدون پرز تبدیل شود سپس در بافت فرش از این الیاف استفاده می شود . فرش های ۷۰۰ شانه در حال حاضر در فروشگاه های زنجیره ای اینترنتی فرش کاشان به صورت فرش ۸ رنگ ، فرش  ۱۰ رنگ و فرش ۱۲ رنگ در ابعاد و اندازه های استاندارد فرش شش متری ، فرش نه متری و فرش دوازده متری تولید و توضیع می شوند .

فرش ماشینی 700شانه بدون پرز

خرید فرش ۷۰۰ شانه بدون پرز از کارخانه به قیمت تولیدی

 اگر شما می خواهید فرشی با کیفیت و بدون پرز را به قیمت بسیار مناسب و ارزان خریداری کنید باید بدون واسطه از کارخانه آن را تهیه کنید . خرید بدون واسطه و از کارخانه فرش بدین معناست که شما به صورت اینترنتی و یا حضوری با خود شرکت تولید کننده ارتباط برقرار کنید و آن را از فروشگاه های که به عنوان دلال و یا همان واسطه راه اندازی شده اند خرید نکنید . در خرید مستقیم کالا از کارخانه شما قیمت اصلی و تولید محصول را پرداخت می کنید و خبری از هزینه هایی مانند سود دلالان و هزینه های فروشگاهی و پرسنلی نیست . شرکت فرش کاشان یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی فرش است که شما با خرید از این وبسایت به صورت مستقیم با مجموعه فرش کاشان ارتباط برقرار کرده اید . این مجموعه فرش های ۷۰۰ شانه بدون پرز و حساسیت خود را به قیمت درب کارخانه و تولیدی به شما مشتریان عزیز عرضه می کند . به همراه فرش به شما یک برگه گارانتی و ضمانت نامه ۱۰ ساله و برگه بیمه نامه تحویل داده می شود و فرش به صورت کاملا رایگان به سراسر کشور ارسال می شود . عجله کنید اکنون برای خرید فرش های ۷۰۰ شانه درجه یک بدون پرز از شرکت فرش تندیس خاطره کاشان به صورت حضوری و غیر حضوری ( اینترنتی ) اقدام کنید .

فرش

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.