1 - راهنمای خرید فرش

مزیت خرید فرش از فروشگاه اینترنتی

فرش خاطره کویر

مزیت خرید فرش از فروشگاه اینترنتی

مزیت خرید فرش از فروشگاه اینترنتی ،یکی از شاخص ترین مزیت های خرید فرش از فروشگاه اینترنتی قیمت پایین تر از نمایشگاههای شهرها وشهرستان ها است و اینکه فرشی که خرید می کنید از لحاظ کیفیت فرش اصلی هست .

 

در عصر حاضر مدرن ترین راه مبادله کالا خرید اینترنتی می باشد . امروزه خرید و فروش الکترونیکی  به خصوص برای کالای های که دارای قیمت بالایی می باشند و ماندگاریشان نیز مهم است بهترین راه کسب در آمد می باشد .

از مهم ترین وِیژگی خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی می توان به خرید آسان تر و قیمت درب کارخانه اشاره کرد . و همچنین تمامی افراد در هر کجایی از دنیا که قرار داشته باشند می توانند به این نوع از فروشگاه ها دسترسی پیدا کنند خرید اینترنتی فرش ماشینی دارای مزیت های بی شماری می باشد اما به دلیلی این که این نوع روش خرید نو پا می باشد نگرانی های را نیز به همراه دارد . که در ادامه به صورت مفصل تری به آن ها می پردازیم .

 

 

فرش کاشان

خرید اینترنتی فرش

در عصر حاضر مدرن ترین راه مبادله کالا خرید اینترنتی می باشد . امروزه خرید و فروش الکترونیکی  به خصوص برای کالای های که دارای قیمت بالایی می باشند و ماندگاریشان نیز مهم است بهترین راه کسب در آمد می باشد . اکنون رفته رفته اعتماد مردم به خرید کالا به روش آنلاین افزایش پیدا کرده است و اکثر خریداران از سمت بازار فیزیکی به بازار اینترنتی روی آورده اند.

فرش ماشینی هم جزو کالا هایی می باشد که علاوه بر صادرات فرش بالا به سمت خرید و فروش اینترنتی رفته است . زیرا این نوع خرید و فروش هم برای خریدار و هم برای فروشندگان مقرون به صرفه تر می باشد .

فرش کاشان

چرا خرید اینترنتی بهتر از خرید فیزیکی می باشد ؟

در چند سال گذشته اکثر افراد برای خرید کالا های مورد نیاز خود اقدام به خرید اینترنتی می کنند زیرا در خرید اینترنتی خرید به راحتی و با هزینه ی کمتری انجام می گیرد .

برای افرادی که آشنایی با فضای مجازی را دارند قطعا با در نظر گرفتن و رعایت کردن نکات ایمنی می توانند به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی خرید خود را انجام دهند . مواردی همچون وجود نداشتن دلالان و واسطه ها ، حمل و نقل تا فروشگاه ، عدم مشاوره درست ، صرف و زمان و هزینه زیاد و غیره باعث می شود که خریداران از خرید فیزیکی منصرف شوند . تنها مزیتی که در خرید فیزیکی وجود دارد دیدن و یا لمس کردن فرش از نزدیک می باشد . 

اما در فروشگاه های اینترنتی فرش این امکان وجود دارد که خریداری در چند صفحه از تمامی طرح و رنگ و ویژگی فرش دیدن نماید این در صورتی که در خرید فیزیکی هیچ وقت این کار امکان پذیر نمی باشد .

خریدار به هیچ عنوان نمی تواند در خرید حضوری از تمامی طرح و رنگ ها فرش های ماشینی دیدن نماید . به صورت کلی می توان گفت که مراجعه کرد به فروشگاه های اینترنتی فرش  و دیدن انواع و طرح و رنگ های فرش در آنجا و انتخاب مناسب ترین آن ها از آسان ترین روش های خرید فرش ماشینی است .

در فروشگاه های اینترنتی علاوه بر بهره مندی از تخفیف های موجود می توانید از امکان ارسال رایگان فرش به درب منزلتان نیز بهره منده شوید . همچنین می توان از بین انواع فرش ماشینی مانند فرش ۷۰۰ شانه که ارزان ترین فرش با کیفیت است یا فرش ۱۰۰۰ شانه که یک فرش خوش نقش با بافت مناسب است تا فرش هایی مانند فرش ۱۲۰۰ شانه که ریزبافت ترین تولید کارخانه فرش کاشان است به راحتی مقایسه و انتخاب کرد.

فرش کاشان

فروشگاه اینترنتی فرش چیست ؟

اکثرافرادی که با فروشگاه های اینترنتی دارای رابطه خوبی نمی باشند این سوال برای آنها پیش می آید که فروشگاه اینترنتی چیست ؟ فروشگاه های اینترنتی و یا آنلاین دارای مرز جغرافیای نیستند . ودر ساده ترین شکل یک صفحه ای اینترنتی می باشند در فضای مجازی که فروشندگان در آن صفحه محصولات خود را به معرض نمایش می گذارند . و اقدام به فروش کالای تولیدی خود می کنند .  و خریداران می توانند بر اثر شناخت و یا  اتفاقی از این فروشگاه ها دیدین و کالای مورد نیاز خود را خریداری کنند . در این فروشگاه ها پرداخت هزینه کالا از طریق درگاه های بانکی انجام می شود . و خریدارن باید در این روش پرداخت هزینه رمز دوم کارت خود را داشته باشند تا بتوانند پرداخت را از درگاه های بانکی انجام دهند .

فرش کاشان

مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی

خرید اینترنتی فرش ماشینی به افراد این امکان را می دهد که در هر کجای دنیا که هستند به فروشگاه های فرش ماشینی دسترسی داشته باشند . فرش های ماشینی کاشان جزو مرغوب ترین فرش های ماشینی در جهان می باشد و مرغوبیت و کیفیت بالای آن ها بر هیچ کسی پوشیده نیست .

فرش ارزان قیمت

مزیت های خرید فرش بصورت اینترنتی :

۱-از طریق خرید فرش ماشینی از فروشگاه های اینترنتی در هر کجای دنیا که باشید می توانید فرش های ماشینی کاشان را خریداری نمایید  و دیگر لازم نیست که برای خرید فرش های ماشینی کاشان به شهر کاشان سفر کنید .

۲-در فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی کاشان ، انواع فرش های ماشینی قرار داده شده است اعم از فرش های فانتزی که دارای تنوع رنگی و طرحی بالایی هستند . شما می توانید تمامی طرح و رنگ های آن ها را از طریق وب سایت تماشا کنید و تمامی اطلاعات مربوط به آن ها را مطالعه نماید . دسترسی به فروشگاه های اینترنتی در ۲۴ ساعت از شبانه روز امکان پذیر می باشد و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به این فروشگاه ها دسترسی داشته باشید .

۳-در فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی این امکان وجود دارد که خریداران محصولات را از نظر قیمت و کیفیت با یکدیگیر مقایسه نمایند . و در آخر بهترین و مناسب ترین فرش را خریداری کنند .

۴-در فروشگاه  های اینترنتی فرش ماشینی هزینه های از قبیل قبض آب و برق ، هزینه پرسنل و کارکنان ، هزینه اجاره فروشگاه و غیره وجود ندارد و همچنینی دلالان و واسطه های نیز وجود ندارند به همین دلیلی قیمت فرش های که به فروش می رسد بسیار مناسب تر می باشد .

۵-پس از انتخاب و خرید فرش مورد نظرتان از فروشگاه های اینترنتی ، فرشی را که خریداری کرده اید در کمترین زمان ممکن درب منزلتان ارسال می کنند .

۶-در خرید از فروشگاه های آنلاین حتما باید توجه داشته باشید که آن فروشگاه معتبر باشد برای پی بردن به این موضوع نیز باید ببینید آن فروشگاه  دارای اینماد می باشد یا خیر در صورتی که فروشگاهی از این نماد برخوردار نبود از آن فروشگاه خرید خود را انجام ندهید .

۷-حتما در زمان انتخاب فرش مورد نیاز خود به تمامی وِیژگی های فنی فرش دقت نمایید زیرا در این فروشگاه ها امکان لمس فرش وجو ندارند.

 ۸-اگر ثبت و خرید فرش ماشینی در فروشگاه های آنلاین به درستی صورت گیر و فرش برای خریدار ارسال شود و در آن اشتباهی صورت گرفته باشد خریدار می تواند فرش را ارجاع نماید .

یکی از سایت ها وفروشگاههای معتبر برای خرید فرش کاشان سایت شرکت فرش تندیس خاطره کاشان است .

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.