1 - راهنمای خرید فرش

مشخصات فرش ۱۲۰۰شانه

مشخصات فرش 1200

مشخصات فرش ۱۲۰۰شانه

مشخصات فرش ۱۲۰۰شانه  ،امروزه ، فرش های ماشینی ، در طرح ها و رنگ های متنوع ، با شانه و تراکم مختلف بافته می شود که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند . متنوع بودن در طرح و رنگ و شانه و تراکم یک امتیاز مثبت تلقی می شود  چون با هر دکوراسیونی به راحتی جور می شود . در این مقاله سعی شده است مشخصات فرش ۱۲۰۰ شانه که دانستن آن در خرید فرش ضروری است بررسی شود که می توانید آن را در ادامه مشاهده و مطالعه کنید.

 

مشخصات فرش 1200شانه

مشخصات فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان

مشخصات فرش ۱۲۰۰شانه کاشان را باهم بررسی می کنیم :

 

۱- فرش ۱۲۰۰ شانه ، جز فرش های جدید موجود در بازار است و تقاضا برای خرید آن بسیار زیاد است . ظرافت و لطافت فرش ۱۲۰۰ شانه ، جز خصوصیات منحصر به خودش است . در بافت قالی ۱۲۰۰ شانه ، از الیاف خیلی ریز و ظریف استفاده می کنند و فشردگی بین ریشه ها خیلی زیاد است و قالی مستحکم تر و مقاوم تر است .

 

۲- فرش ۱۲۰۰شانه بسیار لوکس و بدون پرزدهی است .شرکت فرش تندیس خاطره  فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه را ، با ابعاد ۶ متری ، ۹ متری ، ۱۲ متری عرضه می کند .

 

۳-ضخامت فرش ۱۲۰۰ شانه ، از فرش هایی که شانه و تراکم شان پایین تر است ، کمتر است . پس می توان گفت که هرچه شانه و تراکم بالاتر رود ضخامت قالی کمتر می شود و زیبایی و ظرافت آن بیشتر می شود و این هم به خاطر الیاف خیلی ریز است که در بافت قالی استفاده می کنند و به خاطر ریز نقشی و لطافت ، با آن فرش دستبافت گونه می گویند . به افرادی که به فرش دستبافت علاقه بسیار دارند ، و از طرفی به خاطر هزینه بالای فرش دستبافت ، قدرت خرید آن را ندارند ، به این افراد توصیه می شود که فرش ۱۲۰۰ شانه را بخرند .

 

مشخصات فرش ماشینی 1200شانه

نتیجه گیری

فرش هایی که ضخامت کمتری دارند از نظر زیبایی و طرح و رنگ از فرش هایی که تراکم پایین دارند ریزنقش و زیباتر جلوه می دهند  .

مشتریانی که به دنبال زیباتر کردن فضای خانه هستند به سراغ فرش های ۱۲۰۰ شانه می روند . تنوع بیساری که در طرح و رنگ فرش های ۱۲۰۰ شانه به چشم می خورد در دیگر فرش ها وجود ندارد .

در سایت فرش تندیس خاطره کاشان ، انواع فرش ۱۲۰۰ شانه ، به نمایش گذاشته شده است . شما عزیزان می توانید بعداز اینکه ، همه محصولات را دیدید ، خرید اینترنتی فرش ، انجام دهید . خرید اینترنتی فرش ، صرفه جویی در وقت و هزینه است .

 

فرش

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.