5 - دکوراسیون فرش

نحوه ست کردن فرش با رنگ ها

فرش کاشان

نحوه ست کردن فرش با رنگ ها

نحوه ست کردن فرش با رنگ ها ، اولین مسئله‌ای که در ست کردن رنگها با هم با آن مواجه خواهید شد، پیدا کردن رنگ مناسب برای اتاق‌های مختلف است.در زمینه انتخاب رنگ بایدتوجه داشت که در صورتی که می‌خواهید فضای اتاقتان بزرگ به نظر برسد، سعی کنید از رنگ‌های روشن استفاده کنید. اما برخی از افراد برای ایجاد فضایی گرم و صمیمی، ترجیح می‌دهند از رنگ‌‌های تیره استفاده کنند.برای انتخاب رنگ های متناسب با فضای خانه باید از پالت رنگ ها استفاده کنیم.پالت رنگی مجموعه رنگ هایی هستند.

که وقتی کنار هم قرار میگیرند، هارمونی چشم نوازی را ایجاد میکنند.این پالت ها کاربرد های مختلفی دارند مثلا یک پالت رنگی میتواند فضای کوچک خانه را بزرگ نشان دهد یا فضای خیلی بزرگ در خانه را دنج نشان دهد یه پالت رنگی باعث می شود  فضای منزل شما شاد و یا خیلی شیک و لوکس نشان داده شود.

 

راحت ترین راه نحوه ست کردن فرش با رنگ ها، استفاده از رنگ های خنثی است. استفاده از رنگ های خنثی باعث می شود فضا های کوچک ، بزرگ تر دیده شود و به ما حس تمیزی و آرامش و ظرافت دهد. پالت های رنگی خنثی بسیار منعطف هستند و می توان وسایل خانه را به خوبی با انها ست کرد باید به این نکته توجه داشت که استفاده مکرر از رنگ های خنثی باعث می شود فضا خانه کسالت بار شود بنابراین وقتی پالت رنگی خود را انتخاب میکنیم باید از طیف رنگی مناسب استفاده کنیم.

جهت خرید فرش با شماره تلفن ۰۹۱۲-۲۴۲-۰۹۹۰ تماس بگیرید.

 

اگر فضا خانه شما خلوت است و احتیاج دارید که شلوغ و گرم شود باید از فرش های ترنج دار به خصوص رنگ های تیره استفاده کنید چون این فرش ها در فضا خلوت، بسیار خیره کننده و چشم نواز هستند. همچنین میتوانید از فرش های بدون ترنج مانند طرح افشان استفاده کنید ولی ب شرط انکه رنگ انتخابی شما تیره باشد.

جهت خرید فرش با شماره تلفن ۰۹۱۲-۲۴۲-۰۹۹۰ تماس بگیرید.

 

 

اگر دوست دارید فضای خانه شما رنگ شاد و در عین حال لوکس داشته باشد میتوانید از فرش های وینتج استفاده کنید تنوع رنگی در این فرش ها زیاد است برای مثال اگر طیف رنگ دکور خانه شما طوسی است ترکیب رنگ قرمز در آن میتواند یک انتخاب هوشمندانه و جسورانه باشد زیرا حالت کسالت بار فضا را گرفته و دکور زیبا تری را خلق می کند . همچنین می توان از رنگ های فانتزی نیز برای شاد کردن فضا استفاده کرد رنگ بنفش و آبی نیز جزو رنگ هایی هستند که خانه را لوکس نشان می دهند.

نحوه ست کردن فرش فیروزه ای با مبل و پرده کلیک کنید

 

راه های ارتباط با ما

        

 

 

فرم تماس با ما

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.