6 - فرش

نمایندگی فرش کاشان

فرش کاشان

نمایندگی فرش ماشینی کاشان

نمایندگی فرش کاشان

نمایندگی فرش کاشان

نمایندگی فرش کاشان – با سلام و احترام خدمت شما عزیزان و متقاضیان دریافت نمایندگی فرش کاشان. شرکت فرش تندیس خاطره کاشان در راستای گسترش فعالیت ها و توزیع بیشتر محصولات خود در شهرهای مختلف کشور در نظر دارد تا با شرایط ویژه نسبت به اعطای نمایندگی به کسانی که متقاضی اخذ نمایندگی فرش کاشان هستند، اقدام نماید.

 

شرایط اخذ نمایندگی فرش

نمایندگی فرش کاشان با توجه به قوانین زیر اعطا میگردد:

۱- متقاضی دریافت نمایندگی فرش کاشان موظف است تمامی امکانات و تجهیزات مربوط به راه اندازی یک فروشگاه فرش را فراهم نماید. البته پس از انجام مذاکره، ممکن است در شرایط خاص شرکت تسهیلاتی در این رابطه اعطا نماید.

 

۲- قیمت محصولات در هر نمایندگی فرش کاشان طبق توافقات انجام شده حین قرارداد، تعیین خواهد شد.

 

۳- متقاضی اخذ نمایندگی فرش کاشان باید دارای پروانه کسب مرتبط باشد. البته می توانید این کار را همزمان و حتس پس از آغاز به کار نمایشگاه نیز انجام دهد.

 

۴- مسلما برای دریافت نمایندگی فرش اولویت با کسانی است که مالک مغازه بوده و همچنین موقعیت جغرافیایی مغازه از نظر دید مشتریان مناسب باشد. اما تحت شرایط خاصی که به صورت تلفنی اعلام می گردد به کسانی که می خواهند با مغازه اجاره ای نسبت به اخذ نمایندگی فرش اقدام کنند نیز نمایندگی اعطا می گردد.

 

۵- شرایط فروش شرکت که ضمن عقد قرارداد اعلام میگردد برای تمامی نمایندگان لازم الاجرا بوده و هیچ یک از نمایندگان فرش کاشان حق تخطی از شرایط تعیین شده را ندارند.اخذ نمایندگی فرش تندیس خاطره کاشان

 

۶- حتی اگر مالک مغازه نباشید، وجود یک سند ملکی معتبر و کارشناسی شده که به عنوان ضمانت طبق قرارداد در رهن شرکت قرار می گیرد، برای اخذ نمایندگی الزامی است.

 

راه‌های ارتباطی

نمایندگی فرش کاشان نیاز به ازتباط مستقیم شما با کارشناسان دارد تا اطلاعات دقیق و کامل در اختیارتان قرار داشته باشد. شما با اخذ نمایندگی ما عضو باشگاه مشتریان شده و از تخفیفات ویژه ما استفاده میکنید. میتوانید از طریق شماره های زیر یا پر کردن فرم زیر با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما بصورت تمام وقت پاسخگوی سوالات شما هستند.

 

راه‌های ارتباطی تندیس خاطره کاشان

راه‌های ارتباطی تندیس خاطره کاشان

 

با ما در ارتباط باشید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “نمایندگی فرش کاشان

  1. مهدیه طباطبایی گفت:

    Please introduce us to your friends

  2. ریحانه گفت:

    سلام
    خیلی عالی بود ممنون به زودی ما هم نماینده شرکت شما می شویم…………………………………………………….

    اخذ نمایندگی فرش کاشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.