1 - راهنمای خرید فرش

پرفروشترین فرش های کاشان

فرش ماشینی

پرفروشترین فرش های کاشان

پرفروشترین فرش های کاشان ،قالی روح هر خانه ایرانی است و زیبایی خانه فقط با آن تکمیل می شود . به عبارت دیگر قالی اساس طراحی خانه است و همه چیز بعد از آن می آید . در حقیقت وقتی فرشی را برای یک اتاق انتخاب می کنیم ، رنگهای اصلی اتاق و یا بهتر بگوییم چیدمان کلی اتاق را تعیین کرده ایم . چه بسا بهترین راه چیدمان دکوراسیون خانه خرید فرش در ابتدا و سپس خرید مبلمان و وسایل دیگر است .

۱- فرش ماشینی پر فروش

در ادامه این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت که بهترین و پر فروش ترین فرش ماشینی جز کدام دسته بندی محسوب می شوند . که شما می توانید ان را در ادامه مطالعه و مشاهده کنید .

۱-۱- رنگ فرش ماشینی

اگر بیشتر طرفدار ایجاد هارمونی در دکوراسیون خود هستید از رنگهای مکمل استفاده کنید و چنانچه طرفدار کنتراست هستید ، از رنگهای متضاد باید استفاده کنید . در دکوراسیون مدرن بهتر است از رنگهای لاکی ، گردویی و سرمه ای بیشتر استفاده شود . بهترین رنگ فرش ( جدا از بالا بودن میزان فروش آن ) سرمه ای است . رنگ سرمه ای تاثیر بسیار آرام بخشی داشته و حتی در موقع بیماری و احساس خستگی نیاز به این رنگ بیشتر می شود .

۱-۲- طرح های پرفروش فرش ماشینی

با اینکه علاوه بر مدلها و نقشهای بسیار متنوع ، سلیقه ها نیز بسیار متنوع شده ، با این حال نقشه های سنتی که دارای ترنج و محراب هستند زیبایی همیشگی دارند . و اگر این نقشه ها در زمینه سرمه ای و لاکی بکار روند که باز زیبایی دوچندان دارند .

۱-۳- تعداد شانه های پرفروش فرش ماشینی

طبق آمار بدست آمده تولید محصولات فرش ماشینی در سال ۱۳۹۶ تغییرات زیادی داشت . به عبارتی بیشترین تنوع قالی در چند سال اخیر در سال ۹۶ اتفاق افتاد . تولید فرشهای ۱۲۰۰ شانه ، نقشه های جدید در ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه و فرشهای گل برجسته از زیباترین فرشهای سال گذشته بودند . با اینکه امسال سیل عظین فرشهای طرح ترکیه با رنگهای بسیار روشن و گلهای برجسته وارد بازار شد ، ولی خیلی مورد استقبال عامه مردم قرار نگرفت . قشر عظیمی از ایرانیان مصرف کننده فرشهای ۷۰۰ شانه هستند و بعد از آن ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه  . در پایان سال ۹۶ پرفروش ترین نقشه ” حوض نقره سرمه ای” بود و بعد از آن نقشه های افشان سلطنتی ، باغ ارم ، ستاره و خشتی. اکثر نقشه های نامبرده هم در بافت ۷۰۰ شانه انجام می شوند و هم ۱۰۰۰ شانه .

مقالات بیشتر

خرید آنلاین فرش ۱۲۰۰شانه

فرش سرمه ای

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.